Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kujawsko-POMORSKA SZKOŁA WYZSZA W BYDGOSZCZY OPINIE

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 13:17:24

Czy ktoś studiuje może na KPSW w Bydgoszczy? Zastanawiam się właśnie nad kierunkiem z ich oferty - Administrację i szukam opinii na temat uczelni. Będę wdzięczny z sugestie.

#22 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 13:46:35

Czy ktoś studiuje może na KPSW w Bydgoszczy? Zastanawiam się właśnie nad kierunkiem z ich oferty - Administrację i szukam opinii na temat uczelni. Będę wdzięczny z sugestie.

Dlaczego Administracja? Nie potrafisz nic innego robić. Opinie szkoła ma średnie, ja kończyłam UTP i UMK polecam 

#23 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 12:51:31

Dlaczego Administracja? Nie potrafisz nic innego robić. Opinie szkoła ma średnie, ja kończyłam UTP i UMK polecam 

Nie chodziło mi o opinie odnośnie mojego wyboru tylko odnośnie uczelni.. ale widzę, że z takim podejściem trudno o neutralne opinie... Ja słyszałem co innego Uczelnia dobrze prosperuje i ma bardzo duże zaplecze dydaktyczne. Chciałem poznać opinie tych którzy uczęszczają na ten kierunek o ile tu zaglądają.

#24 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 12:01:05

Administracja na KPSW to kierunek niezbyt oblegany więc myślę,że jeszcze spokojnie można się dostać. Studiuję Pedagogikę i jestem bardzo zadowolona. Poziom nauki jest na wysokim poziomie,a dziekani, wykładowcy bardzo przystępni. Jest grono osób, które myślą podobnie ale zapewne nie mają czasu by zaglądać na takie fora

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 15:44:16

Redaktor Region Koronowo blokuje niewygodne wpisy na UG Koronowo

#26 Frank11

Frank11

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2017 - 13:30:08

Studiuję obecnie Administrację na KPSW i jestem zadowolony z przebiegu toku studiów. Organizacja i podejście do studenta na wysokim poziomie. Nie ma tu mowy o traktowaniu z góry, tylko dlatego że jest się początkującym studentem - jak to ma miejsce na UKW czy Utp.

#27 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 13:22:25

HEJ. Mam pytanie czy ktoś z Was studiował lub studiuje prawo na kpsw? jakie opinie? czy warto? Pozdrawiam

#28 ~nie polecam~

~nie polecam~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:54:59

HEJ. Mam pytanie czy ktoś z Was studiował lub studiuje prawo na kpsw? jakie opinie? czy warto? Pozdrawiam

Kto tam jest zatrudniony jako prawnik  torunianka Alicja Grześkowiak , która nie znosiła Bydgoszczy a teraz na stare lata kasa z naszego miasta jej nie śmierdzi, czy nigdzie indziej jej nie chcą?

#29 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2017 - 14:53:08

Witam,
na filologii poziom jest nie najgorszy.
Kadra jest mieszana, mamy tutaj profesorow uniwersyteckich (w tym profesora tytularnego).
Od nowego roku akademickiego program studiow  przewiduje kurs wyrownawczy dla studentow bez znajomosci jezyka (np.na filologii germanskiej, na poczatku roku akademickiego). Usuniete zostana wiec problemy zwiazane ze zroznicowanym poziomem.
Poziom nauczania nie odbiega od poziomu odpowiednich studiow na uniwersytetach, a atmosfera jest znacznie lepsza.
Studiuje i polecam innym.
Student  

#30 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 09:33:15

Prawo na KPSW jest całkiem na dobrym poziomie. Dla tych którzy nie chcą jeździć do Poznania,a mieć tak sam poziom nauczania albo i nawet wyższy to jak najbardziej Bydgoszcz. Czesne też nie jest tak przerażające ja płace 405 zł/mc bo jest teraz promocja.

#31 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:39:45

Prawo na KPSW jest całkiem na dobrym poziomie. Dla tych którzy nie chcą jeździć do Poznania,a mieć tak sam poziom nauczania albo i nawet wyższy to jak najbardziej Bydgoszcz. Czesne też nie jest tak przerażające ja płace 405 zł/mc bo jest teraz promocja.

Studiuję prawo na KPSW już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Wszystkie zajęcia są przemyślane i prowadzone w ciekawy sposób, tak by móc wyciągnąć coś z naszej głowy,a nie tylko siedzieć jak zombie na fb. Poziom już na samym początku jest dość wysoki ale to akurat dobrze, mnie to motywuje jeszcze bardziej. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 14:48:07

Kto tam jest zatrudniony jako prawnik  torunianka Alicja Grześkowiak , która nie znosiła Bydgoszczy a teraz na stare lata kasa z naszego miasta jej nie śmierdzi, czy nigdzie indziej jej nie chcą?

Dlatego ta szkoła wielu bardzo się źle kojarzy.

#33 ~Niki~

~Niki~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 12:27:42

Czy ktos studiowal budownictwo na KPSW? Jak zaliczenie z matematyki,mechaniki na I roku zaocznych?Trzeba przygotowac sie porzadnie?

#34 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 13:47:05

Polecam uczelnie KPSW na kierunku Informatyka. Można poszerzyć swą wiedzę oraz korzystać z bezpłatnych kursów CISCO.

#35 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 20:33:28

Uczelnia KPSW w Bydgoszczy jest uczelnią przyjazną dla studentów. Studiując na kierunku informatyki, można nauczyć się wielu ciekawych i przydatnych w rzeczy, które mogą pomóc w codziennej pracy IT. Oczywiście również należy poświęcić trochę czasu na edukację we własnym zakresie aby jeszcze bardziej zgłębić temat, który nas interesuje. Jeżeli ktoś myśli, że same wykłady wystarczą, to jest w błędzie. Jak wiadomo dziedzina IT rozwija się praktycznie codzienne (jak np. medycyna) i aby sprostać zadaniom należy systematycznie uzupełnić swoją wiedzę.  

W ramach kierunku informatyki, można darmowo korzystać z kursów online i praktycznych w ramach Akademii CISCO (CCNA, CCNP). Również odnośnie programowania (C++, JAVA) można nauczyć się od podstaw jak i również rozwinąć swoją wiedzę.  

Wykładowcy  profesjonalnie wykładają wiedzę, nierzadko można dyskutować na tematy związane z IT w codziennej pracy jak i w życiu prywatnym. 

Zdecydowanie polecam.  

#36 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:17:40

Co możecie powiedzieć o filologii germańskiej bądź angielskiej na Kpsw? Jaki jest poziom?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych