Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kujawsko-POMORSKA SZKOŁA WYZSZA W BYDGOSZCZY OPINIE

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 14:27:53

co sądzicie o tej uczelni polecacie ? jak to jest z egzaminami poprawkowymi czy są płatne ?

#2 ~gada~

~gada~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:41:24

Jak wygląda na kierunku administracja II stopień. Też jestem ciekaw

#3 ~bydgoszczaninn~

~bydgoszczaninn~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:57:36

A dlaczego z gory zakladacie ze nie zdacie egazaminu? Trudniej niz na uniwersytetach ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 11:07:47

a w ciaglu tych kilku lat moze sie zdarzyc nie zdanie egzaminu wiec dlatego pytam ;) slyszalam ze na niektorych uczelniach nie trzeba placic za poprawki

#5 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 09:35:42

Może coś więcej. Co nikt tej szkoły nie kończył, czy co?

#6 ~DakotoFekane~

~DakotoFekane~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 21:39:44

Ta, poprawki są płatne z tego co wiem. Ale tak jest na większości uczelni z tego co wiem (znajomi z ukw/utp maja podobnie). A uczelnia jak to uczelnia, jak chcesz sie czegoś nauczyć to sie nauczysz ale jak nie to i tak "prześlizgniesz się" na warunku czy tam poprawkach + słynne 3 na szynach/dwóch na następny semestr. Nie jest zle.

#7 ~Dobroduszna~

~Dobroduszna~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 09:45:28

Więc, jest to najgorsza uczelnia pod Słońcem. Wcale nie liczą się ze studentem - zero pomocy w jakiej kolwiek sprawie . A najgorszy jest Dizekanat Wydziału Pedagogicznego raczej powinien być jego ozdoba a jest wręcz przeciwnie panie które tam pracują sa nie kompetentne nigdy niczego nie wiedzą a stucenta traktują jak g....o. A jeszce lepszy jest numer z indekasmi zalIczenia sa około od października a indeks jest wydawany w lutym i sam biegaj i załatwiaj wpisy, no wkur....ić się można. A na pierwszy roku indeksy zostały wyrzucone na kortarz pod WC w jakiejś skrzynce i studenci sobie musieli wybierać, dużo indeksów pogineło. Egzaminy poprawkoe są płatne i to nie mało i jeżeli jeSt przewidziana inwestycja w szkole to jest oblewanych więcej osób bo kasa jest potrZeban, JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 12:45:31

Więc, jest to najgorsza uczelnia pod Słońcem. Wcale nie liczą się ze studentem - zero pomocy w jakiej kolwiek sprawie . A najgorszy jest Dizekanat Wydziału Pedagogicznego raczej powinien być jego ozdoba a jest wręcz przeciwnie panie które tam pracują sa nie kompetentne nigdy niczego nie wiedzą a stucenta traktują jak g....o. A jeszce lepszy jest numer z indekasmi zalIczenia sa około od października a indeks jest wydawany w lutym i sam biegaj i załatwiaj wpisy, no wkur....ić się można. A na pierwszy roku indeksy zostały wyrzucone na kortarz pod WC w jakiejś skrzynce i studenci sobie musieli wybierać, dużo indeksów pogineło. Egzaminy poprawkoe są płatne i to nie mało i jeżeli jeSt przewidziana inwestycja w szkole to jest oblewanych więcej osób bo kasa jest potrZeban, JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zgadzam się z tą opinią. Ja studiuję pedagogikę II rok, stopień I. Jeśli chodzi o podejście do studenta nie jet tak zle, można się dogadać i z Paniami w dziekanacie i z wykładowcami, co do poziomu to tak jak już ktoś wcześniej napisał, jeśli chcesz się nauczyć to się nauczysz......

#9 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 14:27:46

ta uczelnia to jedna wielka grecka tragedia nikt nic nie wie a poza tym dziekanat to jedna wielka ściema i żart tam niczego sięnigdy nie dowiesz chyba że chodzi o opłaty dla szkoły to jak się troszeczkę spóźnisz to zaczną cię straszyć skreśleniem z listy itp.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 16:30:17

Niestety, ale słyszałam, że uczelnia nie może się pochwalić zbyt wysokim poziomem. Znam kilka osób, które tam kończyły studia i same potwierdzają, że jest to na zasadzie płacisz to wymagasz, więc zdajesz....zresztą w mojej ocenie "orłami" to oni rzeczywiście nie są, a dyplomy mgr mają. Wydaje mi się, że należy wybierać jednak inne uczelnia  niż te, które mają w nazwie "szkoła" lub "uczelnia". Dlaczego nie spróbujesz na uniwersytecie?

#11 ~janjęndrzej~

~janjęndrzej~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 17:57:40

chyba szkoła nizsza : najwyzej jest tam 1.pietro

#12 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 10:38:38

dajcie sobie lepiej spokój z tą szkołą. Strata czasu

#13 ~kasia.w~

~kasia.w~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 08:57:51

od tego roku zaczynam II stopień na tej uczelni. Poprzednio ukonczylam uniwerystet.  Chce ukonczyc , chce dyplom... i to wszystko :)

#14 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 09:08:45

Ta szkoła to kolejny kram z dyplomami,większość powaznych pracodawców  nie respektuje dyplomów z tych pseudo uczelni, w których za to,ze płacisz zdajesz, a poziom wiedzy i umiejetności masz zerowy.

#15 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 09:48:32

Całkiem dobra uczelnia, a przynajmniej najlepsza z prywatnych w Bydgoszczy. Studiowałem tu ekonomię na magisterce. Wcześniej kończyłem licencjat w wsb, tam to dopiero porażka. Niby szkoła bankowa, obok bank ale to dopiero ściema, budynki dzierżawione, jakość obsługi podejścia do studenta fatalne... Nie wspomnę o wykładowcach niekórzy to chyba za karę tu przyszli... Natomiast w kpsw całkowicie inne podejscie. Wykładowcy otwarci i jak się okazyje, to faktycznie specjalisci, ktorzy mają wieloletnie praktyki, jeżdzą do Brukseli i swą wiedzę wykorzystują na codzien, a nie tylko na wykładach.

#16 ~Ashlee~

~Ashlee~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 13:34:30

Co do dziekanatu to święta prawda. Panie, o których jedno co można napisać to to, że sprawiają wrażenie wiecznie obrażonych. Co do poziomu to taki jak obecnie wszędzie - studenci ściągają, a wykładowcy podczas kolokwium udają, że tego nie widzą (bo w oczach w tym czasie dwie złotówki im się świecą). Jak trochę bardziej się postarasz to się załapiesz na stypendium (chociaż z twojego posta wynika, że w ambitną stronę to ty raczej nie idziesz).

Bieganie z indeksami? Następna prawda - jak się nie załapiesz na wpis w terminie to potem możesz latać po całej Bydgoszczy.

Chaos, sprawdzanie przez co niektórych wykładowców 400 prac w godzinę i wystawianie ocen jak leci (no bo jak można to zrobić solidnie w tak krótkim czasie?), no i wykłady w dwóch budynkach mieszczących się ileś tam km od siebie (chociaż teraz pewnie nie, bo za opisane wyżej złotówki szkoła wybudowała sobie budynki obok) - ot, całe KPSW...

#17 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 00:14:57

Witam. Czy ktoś studiował inżynierię bezpieczeństwa? Jakieś opinie? Poziom? Próg punktowy? Przedmioty?

#18 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 23:50:58

Na kpsw studiuje prawo, w duzym gmachu przy torunskiej jestem bardzo zadowolony.

#19 ~MASAKRA~

~MASAKRA~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 14:46:53

Najgorsza szkoła w Polsce. Nie idzie w ogole sie z nimi dogadac. Olewaja studentów, nie interesuja sie nimi, wykladowcy strasznie sie wywyzszaja a i cen sa bardzo wysiokie. Nie polecam tej szkoły. DNO

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 22:42:21

Szkoła godna polecenia! To mit ,ze jest tam niski poziom.Tak jak wszędzie trzeba się ucZyć,żeby zdać.wykładowcami sa nie tylko mgr ale również profesorzy, doktorzy habilitowai itd. Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych