Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 10:09:10

32 lata pracy, nauczyciel dyplomowany 2800 na rękę w tym jest już wychowawstwo, stażowy, motywacyjny 0%. Pracuje na drugi etat - 2000 zł poza szko0łą. Pracuję w soboty i 2 dni do 19. Nie mam chwili czasu dla siebie i rodziny. Dokumentację szkolna wypełniam d domu, klasówki , sprawdziany sprawdzam w nocy. Drugi etat to konieczność, bo nie miałabym za co rachunków opłacić. Są dni , kiedy codziennie przychodzę do domu o 19 (szkolenia, rady, wywiadówki, konsultacje, dni otwarte). czuje się wypalona i zmęczona i chciałabym pracować tylko na etat w szkle. Gdybym godnie zarabiała i pracowała tylko w szkole, mogłabym poświęcić więcej czasu uczniom. Nie uszykujmy się, nauczyciel, który pracuje w kilku szkołach nie jest tak wydajny. To samo lekarz, który jest przemęczony o dorabia ciągle w swoim gabinecie też nie jest tak wydajny.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 10:54:00

"Jestem nauczycielką dyplomowaną z wieloletnim doświadczeniem. Co miesiąc na konto dostaję przelew na niespełna 3400 tys. zł netto". Budowlaniec jak napisze, że zarabia 3400 tys. zł (= 3,4 mln zł) to mogę to zdzierżyć, ale żeby dyplomowany nauczyciel takie byki robił?

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 11:14:50

Wykształcenie wyższe, stanowisko specjalista na Uniwersytecie w Bydgoszczy i nie zarabiam 2 000 zł - to jest żenada.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 11:27:04

Ze wszystkim trzeba się godzić a jak po 36 latach pracy otrzymuje się 1300 złoty to śmiać się czy płakać

#5 ~Strefa Biznesu~

~Strefa Biznesu~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 11:28:53

Ależ  oczywiście chodziło o 3400 zł, to nasza pomyłka, literówka, już poprawione. Dziękujemy za tę uwagę. Pozdrawiamy Strefa Biznesu

#6 ~Dzingiel~

~Dzingiel~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 12:16:04

"32 lata pracy, nauczyciel dyplomowany 2800 na rękę w tym jest już wychowawstwo, stażowy, motywacyjny 0%. Pracuje na drugi etat - 2000 zł poza szko0łą. Pracuję w soboty i 2 dni do 19. Nie mam chwili czasu dla siebie i rodziny. Dokumentację szkolna wypełniam d domu, klasówki , sprawdziany sprawdzam w nocy. Drugi etat to konieczność, bo nie miałabym za co rachunków opłacić. Są dni , kiedy codziennie przychodzę do domu o 19 (szkolenia, rady, wywiadówki, konsultacje, dni otwarte). czuje się wypalona i zmęczona i chciałabym pracować tylko na etat w szkle. Gdybym godnie zarabiała i pracowała tylko w szkole, mogłabym poświęcić więcej czasu uczniom. Nie uszykujmy się, nauczyciel, który pracuje w kilku szkołach nie jest tak wydajny. To samo lekarz, który jest przemęczony o dorabia ciągle w swoim gabinecie też nie jest tak wydajny."

Takie użalanie się mnie denerwuje. Mam niecałe 2000zł na rękę, opłacam rachunki, samochód, ubezpieczenia itp. Moja żona ma 2500zł na rękę. Mamy jedno dziecko i żyjemy normalnie. Na jedzeniu raczej nie oszczędzamy  z przyjemności typu pub, kino, restauracja też raczej nie rezygnujemy. córka ma zajęcia dodatkowe. PYTAM WIĘC PO CO TYRAĆ JAK BAWÓŁ I WCISKAĆ LUDZIOM KITY ŻE ZA TAKĄ PENSJĘ NAUCZYCIELSKĄ POŁOWĘ  GODZIN MOJEGO ETATU NIE DA SIĘ WYŻYĆ?!?! 

Proponuję zamianę. ty Kobieto przyjdziesz pakować w póły piątek, świątek i niedziela, a ja sobie "powychowuję" młodzież i powstawiam pały.

#7 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 16:53:21

To przecież nie nauczyciel tylko jakiś prowokator czyli troll próbujący przedstawić nauczycieli jako bogaczy i w oczach wielu myślących stereotypami ludzi przedstawić ich w złym świetle.

#8 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 16:53:39

To przecież nie nauczyciel tylko jakiś prowokator czyli troll próbujący przedstawić nauczycieli jako bogaczy i w oczach wielu myślących stereotypami ludzi przedstawić ich w złym świetle.

#9 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 17:45:18

Pracuję jak wielu innych jako listonosz po podwyżce na jaką zdobyła się poczta 2500brutto na rękę dostałam 1890,- w styczniu,0-nadgodzin,0-premii,a po 8 godzin się tu nie pracuje 9-10 godz to standard.warunki jak sami wiecie!!! Czy leje,czy wieje,czy jest mróz czy śnieg,czy upał po 30 st.do roboty trza iść bo ludzi mało.I taka wypłata ma motywować do pracy na poczcie????

#10 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 17:45:21

Zarobki w oświacie po 32 latach stażu

#11 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 17:54:49

Zarobki w oświacie po 32 latach stażu
Jestem pomocą nauczyciela w placówce specjalnej ... pracuję 40 godzin tygodniowo ... zagrożenia wielkie, trzeba być czujnym non stop ... dzieci i młodzież z autyzmem i innymi sprzężeniami i upośledzeniami ... na co dzień krzyki, agresja i samoagresja ... pomoc w każdym aspekcie funkcjonowania i nauki ... mój zarobek miesięczny z wysługą lat to 2050 zl ...

#12 ~Antykomuch~

~Antykomuch~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 18:07:11

Pracuje jako spawacz ż 30 letnim stażem wszelkie uprawnienia w swoim fachu osiągnąłem mistrzostwo praca tylko w kraju elektrownie i rafinerie zarobki około 12 tyś netto przy 200 H a w Niemczech od czasu do czasu pracuje zarobki od 5 tyś euro w górę więc taki kelner ż Berlina nie ma się czym chwalić ludzie uczcie się spawac co wam ż tych dyplomow

#13 ~Antykomuch~

~Antykomuch~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 18:07:43

Pracuje jako spawacz ż 30 letnim stażem wszelkie uprawnienia w swoim fachu osiągnąłem mistrzostwo praca tylko w kraju elektrownie i rafinerie zarobki około 12 tyś netto przy 200 H a w Niemczech od czasu do czasu pracuje zarobki od 5 tyś euro w górę więc taki kelner ż Berlina nie ma się czym chwalić ludzie uczcie się spawac co wam ż tych dyplomow

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 01:07:28

nauczyciele niech tak nie płaczą. Pracują 4 godziny. W jakim zawodzie jest tak? I niech nie ściemniają że muszą w domu pracować. Bo każdy z nas widział jak sprawdzają sprawdziany na lekcji

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 07:16:32

"staro" cukiernia praca na kasie 2 tys netto. 6 lat pracy od poniedziałku do nd . Premia raz w roku na święta tj. czekolada od szefa za 12 zł.

#16 ~Dyplomowana~

~Dyplomowana~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 12:26:45

nauczyciele niech tak nie płaczą. Pracują 4 godziny. W jakim zawodzie jest tak? I niech nie ściemniają że muszą w domu pracować. Bo każdy z nas widział jak sprawdzają sprawdziany na lekcji

#17 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:34:07

Pracownik fizyczny 1600 zł na rękę 5 lat pracy

#18 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:37:51

Jestem nauczycielem i pracuję po 6 do 7 godzin a czasem też i 12, więc średnia na pewno 8. I sprawdzianów nie ma szans sprawdzić na lekcjach, ale niektórzy wiedzą lepiej jak wygląda ta praca

#19 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:27:17

Jestem opiekunem medycznym w szpitalu jurasza w Bydgoszczy, mamy 2000 brutto, żadne podwyżki nas nie obejmują

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:40:57

Jestem opiekunem medycznym w szpitalu jurasza w Bydgoszczy, mamy 2000 brutto, żadne podwyżki nas nie obejmują

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych