Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Która twarz jest prawdziwa?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~z netu~

~z netu~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 20:26:47

Środek stanu wojennego, atakują nas z każdej strony. A on sobie, kozak, Solidarność Walczącą zakłada! Co to jest proszę państwa? To jest zdrada! Zdrajca!

– te skandaliczne słowa o śp. Kornelu Morawieckim padły z ust Lecha Wałęsy podczas niedzielnej konwencji KO, który został za swoje wystąpienie nagrodzony oklaskami przez liderów KO, w tym przez Schetynę i Kidawę-Błońską, kandydatkę na premiera.

Jak się pani dziś czuje p. M.KIDAWA-BŁOŃSKA, kandydatko na premiera? W sobotę, jako jedyna z opozycji w bliskich rzędach uczestniczyła pani we mszy pogrzebowej i oddawała hołd bohaterowi - śp Kornelowi Morawieckiemu.  A następnego dnia oklaskiwała obelgi L.Wałęsy pod adresem tego bohatera..

To, która pani postawa jest szczera i prawdziwa, pani Kidawo -Błońska....?

Wy w tej opozycji co innego robicie, co innego mówicie i jeszcze co innego myślicie...

No, i jacy wy jesteście wiarygodni...? Skoro jesteście fałszywi w relacji do ludzi, to jak można uwierzyć w waszą uczciwość wobec państwa...,pani Kidawo - Błońska...?Polacy wam nie wierzą...

#2 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 07 październik 2019 - 21:02:49

To było wielkie kłamstwo ze strony PO. Nie wierzę politykom, oni tylko wywieszają wielkie banery aby przy nich we wyborach postawić znak X. Nie ma na kogo głosować ale pójdę na wybory i zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość, choć w tej partii już lokalnie niektórzy politycy też próbują tworzyć prywatę.

#3 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 07 październik 2019 - 21:51:46

Nie znam tej Pani i nic o niej nie wiem.Mogę tylko wywnioskować,że jest to skromna osoba i nie ma dużych pieniędzy na kampanię wyborczą. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 18:23:05

"Bolek" Wałęsa zmienia faworyta;

Wobec ostatnich, prezentowanych wyników różnych sondaży;

Proszę publicznie PO, o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO.

Chcę wesprzeć Kosiniaka–Kamysza!

Nie mogę sobie wyobrazić by tak zdolny polityk jak Kosiniak-Kamysz, jak i ludzie wsi z ‘Jego zorganizowania’ nie mieli miejsca w parlamencie.

— napisał Lech Wałęsa na Facebooku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych