Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Która twarz jest prawdziwa?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~znalezione w sieci~

~znalezione w sieci~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 19:00:49

Środek stanu wojennego, atakują nas z każdej strony. A on sobie, kozak, Solidarność Walczącą zakłada! Co to jest proszę państwa? To jest zdrada! Zdrajca!

– te skandaliczne słowa o śp. Kornelu Morawieckim padły z ust Lecha Wałęsy podczas niedzielnej konwencji KO, który został za swoje wystąpienie nagrodzony oklaskami przez  KO, w tym przez liderów Schetynę i Kidawę-Błońską, kandydatkę na premiera.

Jak się pani dziś czuje p. M.KIDAWA-BŁOŃSKA, kandydatko na premiera? W sobotę, jako jedyna z opozycji w bliskich rzędach uczestniczyła pani we mszy pogrzebowej i oddawała hołd bohaterowi - śp Kornelowi Morawieckiemu.  A następnego dnia oklaskiwała obelgi L.Wałęsy pod adresem tego bohatera..

To, która pani postawa jest szczera i prawdziwa, pani Kidawo -Błońska....?

Wy w tej opozycji co innego robicie,co innego mówicie i jeszcze co innego myślicie...

No, i jacy wy jesteście wiarygodni...? Skoro jesteście fałszywi w relacji do ludzi, to jak można uwierzyć w waszą uczciwość wobec państwa...,pani Kidawo - Błońska...? Polacy wam nie wierzą...

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 21:03:41

Idąc dalej. Która twarz KOPO jest prawdziwa? Uważają że reformy PiS są zgubne dla Polski a zarazem głoszą że je utrzymają. Obłuda goni oblude

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 21:59:36

To już nie są "zdradzieckie mordy" tylko twarze? A to się na wybory zmieniło...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 17:56:32

Wobec ostatnich, prezentowanych wyników różnych sondaży;

Proszę publicznie PO, o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO.

Chcę wesprzeć Kosiniaka–Kamysza!

Nie mogę sobie wyobrazić by tak zdolny polityk jak Kosiniak-Kamysz, jak i ludzie wsi z ‘Jego zorganizowania’ nie mieli miejsca w parlamencie.

— napisał Lech Wałęsa na Facebooku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych