Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KTO W RADZIE POWIATU ?

rada powiatu Żnin wybory 2014

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~powiat?~

~powiat?~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:34:17

Jak w temacie: kto został wybrany do rady powiatu?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:46:23

Z nasłuchu: Nowakowska, Luchowski, Kaźmierczak, Szczęsny, Pogiel, Hłond, Kozłowska

może Jaszczuk ???

więcej nie wiem a głupot nie chce pisać

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:50:44

Ładny tam beton w tym Januszkowie ale co się dziwić ...

#4 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:58:50

Firszt, Gaik-Mazurek, Szustak-Ławińska jeszcze

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:21:02

W powiecie już mają wszystko obcykane i policzone na piechotę. Tylko że nieoficjalnie. Z oficjalnymi wynikami te całe komisje będą się pieścić do środy

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:37:12

no to jak to wszystko wiesz - to kto się dostał?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:44:14

Pan Jaszczuk wszedł i wprowadził podobno 4 swoich niewolników (czyli razem 5 mandatów). Czy kiedyś odważymy się wreszcie powiedzieć temu panu dosyć? Kiedy wreszcie społeczeństwo się obudzi - co takiego ten pan osiągnął  że ciągle zdobywa poparcie?  Czy ktoś kto stawia krzyżyk przy nazwisku Jaszczuk w ogóle się zastanawia dlaczego to robi? Tak bardzo się skupiamy na odsunięciu pani Nowakowskiej a gdzieś w tym wszystkim umknęła tak ważna sprawa.

#8 ~wziął i wprowadził~

~wziął i wprowadził~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:28:43

Pan Jaszczuk wszedł i wprowadził podobno 4 swoich niewolników (czyli razem 5 mandatów). Czy kiedyś odważymy się wreszcie powiedzieć temu panu dosyć? Kiedy wreszcie społeczeństwo się obudzi - co takiego ten pan osiągnął  że ciągle zdobywa poparcie?  Czy ktoś kto stawia krzyżyk przy nazwisku Jaszczuk w ogóle się zastanawia dlaczego to robi? Tak bardzo się skupiamy na odsunięciu pani Nowakowskiej a gdzieś w tym wszystkim umknęła tak ważna sprawa.

Menda jesteś. Jak? Wziął i "wprowadził"? Ludzie głosowali inaczej a on wziął i wprowadził. Puknij się w ten pusty łeb! Demokracja jest dobra jak jej wyroki są zgodne z twoimi życzeniami? Jak już jesteś taki "tempy" to się zastanawiaj dalej - co takiego?, dlaczego?

i dywaguj czy kiedyś się odważysz groźnie kiwnąć palcem w bucie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 00:09:37

A pani Błajet gdzie?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 15:49:57

Jeszcze J. Mateńko z Barcina

#11 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:31:27

Menda jesteś. Jak? Wziął i "wprowadził"? Ludzie głosowali inaczej a on wziął i wprowadził. Puknij się w ten pusty łeb! Demokracja jest dobra jak jej wyroki są zgodne z twoimi życzeniami? Jak już jesteś taki "tempy" to się zastanawiaj dalej - co takiego?, dlaczego?

i dywaguj czy kiedyś się odważysz groźnie kiwnąć palcem w bucie

Zastanawiam sie dlaczego ludzie głosowali na pana Jaszczuka wlasnie dlatego ze mamy demokracje i moge wyrazac swoje opinie. Gdybys czytal ze zromieniem to zamiast mnie wyzywac od tempakow przytoczylbys jakies racjonalne powody i argumenty dla ktorych moze i ja w przyszlosci miałbym zaglosować na tego pana. A tak to wyszlo ze jestes nadętym, niegrzecznym pieniaczem. Taki poziom dyskusji nie ma sensu...

#12 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 17:53:04

Wiadomo kto w Radzie Powiatu

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 18:07:24

Jeszcze J. Mateńko z Barcina

Nic pewnego , że weszła i nie z Barcina a z Barcin wieś.

Nie ma oficjalnych wyników jeszcze.

#14 ~tempemu pod rozwagę~

~tempemu pod rozwagę~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 18:49:35

Zastanawiam sie dlaczego ludzie głosowali na pana Jaszczuka wlasnie dlatego ze mamy demokracje i moge wyrazac swoje opinie. Gdybys czytal ze zromieniem to zamiast mnie wyzywac od tempakow przytoczylbys jakies racjonalne powody i argumenty dla ktorych moze i ja w przyszlosci miałbym zaglosować na tego pana. A tak to wyszlo ze jestes nadętym, niegrzecznym pieniaczem. Taki poziom dyskusji nie ma sensu...

Ty nie marnuj czasu na zastanawianie się dlaczego ludzie głosowali na Jaszczuka. Głosowali! To pierwszy fakt, a z faktami się nie dyskutuje. Tylko ty wiesz dlaczego nie głosowałeś (choć mam poważne wątpliwości czy rzeczywiście wiesz) Drugi fakt wynika z ordynacji wyborczej i arytmetyki - manadat dla Z. Jaszczuka. Nikt cię tu nie będzie przekonywał. Teraz to musztarda po obiedzie. W kolejnych wyborach ustaw się twarzą lub dooopą do wiatru (jak sobie tam wolisz) i oczekuj żeby cię kandydaci przekonali. Jak już się pozastanawiałeś nad problemami ważnymi dla świata to teraz pozastanawiaj się dlaczego uczulony na niegrzeczność używa w stosunku do demokratycznie wybranych ludzi określenia "niewolnicy"? Tępota jest tu jedynym wytłumaczeniem

#15 ~Tępy a czasami Tempy~

~Tępy a czasami Tempy~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 19:32:52

Ty nie marnuj czasu na zastanawianie się dlaczego ludzie głosowali na Jaszczuka. Głosowali! To pierwszy fakt, a z faktami się nie dyskutuje. Tylko ty wiesz dlaczego nie głosowałeś (choć mam poważne wątpliwości czy rzeczywiście wiesz) Drugi fakt wynika z ordynacji wyborczej i arytmetyki - manadat dla Z. Jaszczuka. Nikt cię tu nie będzie przekonywał. Teraz to musztarda po obiedzie. W kolejnych wyborach ustaw się twarzą lub dooopą do wiatru (jak sobie tam wolisz) i oczekuj żeby cię kandydaci przekonali. Jak już się pozastanawiałeś nad problemami ważnymi dla świata to teraz pozastanawiaj się dlaczego uczulony na niegrzeczność używa w stosunku do demokratycznie wybranych ludzi określenia "niewolnicy"? Tępota jest tu jedynym wytłumaczeniem

Masz rację że to musztarda po obiedzie co nie zmienia faktu, że to ja mam poważne wątpliwości czy wiesz dlaczego głosowałeś na pana Jaszczuka. A dlaczego użyłem słowa "niewolnicy" to wiesz lepiej niż ja. Wiele osób widząc takie wypowiedzi jak Twoja - prostackie i wulgarne - twierdzą że nie warto na nie odpowiadać. Ja uważam że trzeba rozmawiać z każdym choć nie jest to łatwe. Masz taktykę obrzucania wyzwiskami - Twój wybór - świadczy to o Tobie nie o mnie. 

#16 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 19:41:30

Z Gminy Barcin Szóstak-Ławińska, Mateńko, Firszt i Wiczewska.

Tak twierdzi moja sąsiadka - wredna, ale z reguły dobrze poinformowana :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 19:45:16

no to Barcin zwonu dał się ograć okolicznym miejscowościom, z 4 radnych zostało 2.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 20:02:57

wy się ekscytujecie kto wszedł a w radzie już wszystko policzone jest i obgadane. jeszcze ostatnie deale do załatwienia i jutro po południu wszystko będzie poukładane

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 20:14:21

Ludzie w powiecie narzekają, że w Żninie jest kiepsko, nie ma pracy, stan infrastruktury słabiutki itd. A głosują na tych samych ludzi? Na co liczą?Na olśnienie dotychczasowych radnych? Demokracja to słaby system. Dlaczego? Bo większość jest głupia i naiwna. Podałbym kilka list radnych, których wartość merytoryczna, kreatywność, wiedza prawna i ekonomiczna jest nieporównywalnie większa od nazwisk, które zasiądą w radzie.

Głupota i naiwność mieszkańców tego powiatu mnie po prostu przeraża. Gdzie ja mieszkam? Prowincja nigdy nie będzie metropolią i symbolem sukcesu gospodarczego. Ludzie chodzą na wybory, nie po to by polepszać swoje położenie, lecz poprawiać sytuacją bytową tych którzy zasiądą w radzie. Jak ktoś liczy na to, że dzięki tym ludziom za 4 lata będzie żyło się nam lepiej, to jest po prostu meganaiwniakiem. Za 4 lata, to tylko radni, starosta i burmistrz i wiceburmistrz będą mieć na koncie więcej pieniędzy. 

#20 ~Pretorianin~

~Pretorianin~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 20:19:30

(PSL x6)

Zofia Kozłowska, Maciej Wysocki, Jadwiga Mateńko, Józefa Błajet, Jacek Superczyński, Piotr Sadowski

(SLD x4)

Michał Duch, Stanisław Pogiel, Zbigniew Jaszczuk, Wojciech Szczęsny

(Forum Samorządowe "Pałuki" x4)
 Andrzej Hłond, Edyta Szóstak-Ławińska, Alicja Wiczewska, Paweł Koperski

(KWW Niezależni x2)

Dariusz Kaźmierczak, Robert Luchowski

(PO x2)

Stefan Firszt, Aleksandra Nowakowska

(Pis x1)

Robert Szafrański

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rada powiatu, Żnin, wybory 2014

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych