Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto w Pakości boi się wpisów na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
393 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 14:50:45

??????

#2 kabor

kabor

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 16:55:12

??????

????????????????????

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:23:07

Autostrada pakoska

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 18:56:53

Intryganci od grubego się boją.

I Popławska :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 01:41:18

Podobno Popławska była w okicie poskarżyć się że skasowali wpisy :D

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 14:52:33

W Inowrocławiu spotkania władz z mieszkańcami. A w Pakości czy ktoś z władz ,czy to burmistrz , czy przewodniczący rady, czy nawet ktoś z radnych będzie miał tyle odwagi by spotkać się z mieszkańcami na otwartym  spotkaniu ? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 16:58:27

Chcesz jakąś pokazówkę zrobić i potrzebujesz widowni?

Obecny burmistrz zawsze znajdzie czas dla ludzi, którzy chcą z nim pogadać.

Jak było wcześniej każdy wie. Wtedy pewnie takiego spotkania się nie domagałeś :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 18:27:46

Jak było wcześniej każdy wie. Wtedy pewnie takiego spotkania się nie domagałeś :)

nikt się nie domagał bo takie spotkania były organizowane u przestań robić ludziom wodę z mózgu

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 18:29:47

tak to prawda we wtorki siedzi w Urzędzie i jest dyspozycyjny dla ludzi..

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 19:02:08

tak to prawda we wtorki siedzi w Urzędzie i jest dyspozycyjny dla ludzi..

tak to prawda siedzi...i tyle

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 19:38:24

nikt się nie domagał bo takie spotkania były organizowane u przestań robić ludziom wodę z mózgu

Możesz mi podać jakieś terminy, konkrety? Bo tak to będziesz właśnie tym który wodę ma zamiast mózgu.

Nie zapominaj że ludzie w Pakości mają dobrą pamięć i byle wpisem ich nie omamisz.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 19:39:56

tak to prawda siedzi...i tyle

Wtorek to obowiązkowy dzień dyżurów w każdym samorządzie.

Nowość która przekonała ludzi to gotowość do rozmawiania nie tylko kiedy przymusza ustawa. Zresztą kto jest z Pakości to wie że nawet z tymi wtorkami róznie bywało.

#13 ~mieszkanka Pakości~

~mieszkanka Pakości~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 01:08:31

Miałam dwa problemy w ubiegłym roku. We wtorki przyjmują obaj burmistrzowie. W tym roku gdy byli w powiecie, na piętrze przyjmował przewodniczący. Ludzi zawsze tam sporo. Mi się wydaje, że kto chce może w każdy wtorek spotkać kogo potrzebuje. Sąsiad na przykład umówił się przez telefon i też rozmawiał, tylko nie wiem czy z burmistrzami a może z radnymi ale to już na właściwą godzinę było.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 09:38:57

Możesz mi podać jakieś terminy, konkrety? Bo tak to będziesz właśnie tym który wodę ma zamiast mózgu.
Nie zapominaj że ludzie w Pakości mają dobrą pamięć i byle wpisem ich nie omamisz.

Każdy szanujący się dobry wlodarz organizuje raz na jakiś czas spotkania ze społeczeństwem aby wspólnie porozmawiać o problemach miasta. Wystarczy spojrzeć na sąsiednie miasta. A u nas... no cóż. Byliśmy potrzebni tylko podczas wyborów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 12:50:42

Każdy szanujący się dobry wlodarz organizuje raz na jakiś czas spotkania ze społeczeństwem aby wspólnie porozmawiać o problemach miasta. Wystarczy spojrzeć na sąsiednie miasta. A u nas... no cóż. Byliśmy potrzebni tylko podczas wyborów.

Prawie każdy radny dostępny jest na facebuku, nawet swoje drugie strony mają tylko jako radni. A burmistrza można spotkać w wielu miejscach gminy, często widzę gdy przystaje i rozmawia, jest dostępny dla każdego. Tego dotąd nie było. Jeśli komu zależy na rozmowie, albo zgłoszeniu swoich pomysłów, ma pełno sposobów aby rozmawiać. Jeżeli chodzi o mnie, po to wybierałem swojego radnego, aby za mnie podejmował decyzje. Gdyby co, to wiem gdzie mieszka i mogę znaleźć okazję do rozmowy. Nie każdy ma po pracy czas oraz ochotę chodzić i wysiadywać po spotkaniach. Wolę krótko i na temat. Na zebrania czasu szkoda.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 15:57:21

Prawie każdy radny dostępny jest na facebuku, nawet swoje drugie strony mają tylko jako radni. A burmistrza można spotkać w wielu miejscach gminy, często widzę gdy przystaje i rozmawia, jest dostępny dla każdego. Tego dotąd nie było. Jeśli komu zależy na rozmowie, albo zgłoszeniu swoich pomysłów, ma pełno sposobów aby rozmawiać. Jeżeli chodzi o mnie, po to wybierałem swojego radnego, aby za mnie podejmował decyzje. Gdyby co, to wiem gdzie mieszka i mogę znaleźć okazję do rozmowy. Nie każdy ma po pracy czas oraz ochotę chodzić i wysiadywać po spotkaniach. Wolę krótko i na temat. Na zebrania czasu szkoda.

to się pośmialim

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 17:53:20

to się pośmialim

Śmialim się przy poprzedniku.

Niestety to był śmiech przez łzy.

#18 ~strach było z domu wyjść~

~strach było z domu wyjść~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 19:08:16

Śmialim się przy poprzedniku.

Niestety to był śmiech przez łzy.

Tamten to spotkaniami zamęczał!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 23:20:46

Jak tam autostrada pokoska? Zakopali już dziury? Czy nadal rodeło i 180km/h wg radaru policji?

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 22:17:32

Jak tam autostrada pokoska? Zakopali już dziury? Czy nadal rodeło i 180km/h wg radaru policji?

100 obwodnic miast ogłosili. nawet nowa wieś wielka.a gdzie obwodnica pakości.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych