Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kto usunoł temat o mleczarni Rotr?

3569 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 08:19:18

Masz niewyparzoną gębe to i smaku nie masz, ciekawe czy byłbyś taki odważny w 4 oczy, też nazwałbys mnie pajacem? Tak jak powiedziałem, smakuje to jedz tą pasze i 

#82 ~Zajączek~

~Zajączek~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:10:09

Może zniknął wraz z ostatnim śniegiem ?

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:28:15

Pewnie tak

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:29:36

Jednocześnie brytyjskie media odnotowały niespodziewany spór pomiędzy Wielką Brytanią a Rosją o dostęp do zwierząt domowych, które należały do Skripala. Według nieoficjalnych doniesień mężczyzna mógł mieć dwa koty i dwie świnki morskie, a rosyjscy dyplomaci twierdzą, że ich przebadanie mogłoby wnieść nowe informacje do sprawy. - Próbowaliśmy przesłuchać tego kota, ale odmówił odpowiedzi na nasze pytania - ironizowało źródło "The Sun" w brytyjskim rządzie.

#85 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:31:54

Przychodzi Jasio w odwiedziny do dziadka. 
Nagle pod kominkiem spostrzegł skórę tygrysa. 
Mówi do dziadka: 
- Dziadku, dziadku, opowiedz mi jak to było z tym tygrysem! 
- Wybrałem się kiedyś do lasu. Wziąłem ze sobą strzelbę, tak na wszelki wypadek. Idę sobie, idę, wtem słyszę, a w krzakach czai się tygrys. No to ja PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu PACH, PACH, strzelam i uciekam, a on biegnie za mną i się ślizga. To ja znowu... 
- Kurczę, dziadku - przerywa Jasio - ale Ty odważny... Ja to bym się od razu zesrał ze strachu! 
- A jak myślisz bałwanie, na czym ten tygrys się ślizgał?

#86 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:32:22

Masz niewyparzoną gębe to i smaku nie masz, ciekawe czy byłbyś taki odważny w 4 oczy, też nazwałbys mnie pajacem? Tak jak powiedziałem, smakuje to jedz tą pasze i

jestem z tych co urodzili się z przekonania że ryj to nie szklanka i sie nie potłucze więc zapraszam jeżeli zjadłeś szpinak to startuj i o smaku nie rozmawiaj bo o gustach sie nie kłuci pałacyku!!!

#87 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:45:13

Ja też mam dobry kawał :

Pani na lekcji pyta dzieci co widziały po drodze idąc do szkoły? 
Karolcia: 
- Ludzi. 
Bardzo dobrze - mówi pani. 
Adaś: 
- Samochody. 
- Jasiu, a ty co widziałeś? 
Jasiu wstaje i mówi: 
- Krzyż, drzewa, płoty... 
- A co zrobiłeś przed krzyżem? - zapytała nauczycielka. 
- Przeżegnałem się. 
- A dlaczego przeżegnałeś się przed krzyżem, a nie przed drzewem? To drzewo i to drzewo. 
Jaś chwile pomyślał i pyta nauczycielkę: 
- Ma pani męża? 
- Mam. 
- To dlaczego całuje pani męża w usta, a nie w dupę. To ciało i to ciało.

#88 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:45:46

Ja też mam dobry kawał :

Karolcia: 
- Ludzi. 
Adaś: 
- Samochody. 
Jasiu wstaje i mówi: 
- Przeżegnałem się. 
- A dlaczego przeżegnałeś się przed krzyżem, a nie przed drzewem? To drzewo i to drzewo. 
- Ma pani męża? 
- Mam. 

#89 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 13:46:29

Ja też mam dobry kawał :

Karolcia: 
- Ludzi. 
Adaś: 
- Samochody. 
Jasiu wstaje i mówi: 
- Przeżegnałem się. 
- Ma pani męża? 
- Mam. 

#90 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:34:33

jestem z tych co urodzili się z przekonania że ryj to nie szklanka i sie nie potłucze więc zapraszam jeżeli zjadłeś szpinak to startuj i o smaku nie rozmawiaj bo o gustach sie nie kłuci pałacyku!!!

I o to byś się szarpał, o gówniany ser? Ostrożniej dobieraj słowa, bo kiedyś się przekonasz, że ryj to jednak szklanka

#91 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:48:16

I o to byś się szarpał, o gówniany ser? Ostrożniej dobieraj słowa, bo kiedyś się przekonasz, że ryj to jednak szklanka

tak bo towar sam przygotowałem jestem pewien że jest dobry już nie pracuje ale dalej jem i moja rodzina teraz pracuję w Bromilku i wiem co mówię dla tego będę bronił rotru a mleko jest takie same , a jesli chodzi o biuro i Mariusza T. oni są do wypier***enia może jeszcze nie jest za późno ,daj Boże ludzie zaczną widzieć i działać

#92 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 18:54:47

Byłeś serowarem

#93 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:17:52

Tylko jedna osoba tak zaciekle może bronić tego zakładu i serowni, tylko nie wiedziałem, że pracujesz teraz w Bromilku

#94 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:20:16

Tylko jedna osoba tak zaciekle może bronić tego zakładu i serowni, tylko nie wiedziałem, że pracujesz teraz w Bromilku

no cóż takie życie z grosze nie bede robił

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:24:52

Bandyta wchodzi do banku, kradnie pieniądze z kasy po czym podchodzi do jednego z klientów i pyta:
- Widziałeś co zrobiłem?
- Tak i mam zamiar zadzwonić na policję.
Złodziej przyłożył mu pistolet do głowy i go zastrzelił. Podszedł do następnego klienta z tym samym pytaniem na co ten odpowiada:
- Nic nie widziałem i nic nie słyszałem, ale moja żona widziała.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:26:02

Jasio przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora:
- Pan się łapie w tej logice panie Profesorze?
- Oczywiście, co za pytanie.
- To ja mam taką propozycję panie Profesorze, zadam panu pytanie i jeśli pan nie odpowie stawia mi pan 5, a jeśli pan odpowie wywala mnie pan na zbity pysk.
- OK, niech pan pyta.
- Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co nie jest logiczne ani legalne?
Profesor nie znał odpowiedzi postawił Jasiowi 5 i woła swojego najlepszego studenta i pyta go o odpowiedź.
Ten mu natychmiast odpowiada:
- Ma pan 65 lat i jest pan żonaty z 25-letnią kobietą, co jest legalne, ale nielogiczne. Pana żona ma 20-letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne. Pan stawia kochankowi swojej żony 5 chociaż powinien go pan wywalić na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:26:25

Jasio przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora:
- Pan się łapie w tej logice panie Profesorze?
- Oczywiście, co za pytanie.
- To ja mam taką propozycję panie Profesorze, zadam panu pytanie i jeśli pan nie odpowie stawia mi pan 5, a jeśli pan odpowie wywala mnie pan na zbity pysk.
- OK, niech pan pyta.
- Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co nie jest logiczne ani legalne?
Profesor nie znał odpowiedzi postawił Jasiowi 5 i woła swojego najlepszego studenta i pyta go o odpowiedź.
Ten mu natychmiast odpowiada:
- Ma pan 65 lat i jest pan żonaty z 25-letnią kobietą, co jest legalne, ale nielogiczne. Pana żona ma 20-letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne. Pan stawia kochankowi swojej żony 5 chociaż powinien go pan wywalić na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:27:42

Jasiu przychodzi smutny do domu, bo dostał pałę na geografii.
Wkurzony ojciec zaczyna wypytywać synalka czego nie wiedział, na co on mówi, że nie wie gdzie jest Afryka.
- Ty deb***u, jak mogłeś nie wiedzieć gdzie Afryka!?
- Taaak? To poszukaj jej, jak jesteś taki mądry.
- Nawet mnie nie wnerwiaj i przynieś mapę Polski.
Jasiu się zmieszał, ale przyniósł ojcu mapę i czeka na werdykt. Ojciec po 15 minutach się poddaje i mówi do syna:
- Nie wiem, nie umiem tej Afryki znaleźć, ale to musi być gdzieś blisko, bo mam w pracy murzyna, a do domu jeździ na rowerze.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:28:36

Mieszkam w bloku na 3 piętrze i pracuję na zmianę popołudniową.
W pewną sobotę, starszy ode mnie sąsiad, około 40 lat, mieszkający piętro pode mną, z którym zawsze utrzymywałem dobre stosunki (dzień dobry i te sprawy), nawarczał na mnie, że dziennie przeze mnie chodzi niewyspany i wnerwiony, bo jak ja kładę się spać późno w nocy, a on w tym czasie już dawno śpi, to niby zrzucam z nóg laczki na podłogę i podobno robi to taki huk, że stawia go na równe nogi. Jako że staram się być kulturalny i utrzymywać dobre stosunki z sąsiadami to grzecznie przeprosiłem i powiedziałem, że postaram się poprawić. Chodząc po domu noszę takie gumowe laczki, może nieco ciężkie i rzeczywiście spadając robią trochę hałasu, ale nie sądziłem, że przenosi się to na niższe piętra.
Od czasu tego wydarzenia, postanowiłem się z tym pilnować, jednak w poniedziałek po powrocie z pracy, kładąc się do łóżka ok. godziny pierwszej, znowu odruchowo zrzuciłem jeden laczek i jak huknął, to sobie przypomniałem o tej sytuacji, więc drugiego delikatnie położyłem na podłodze mając nadzieje, że nie obudziłem sfrustrowanego sąsiada.
Wziąłem swojego laptopa sprawdziłem skrzynke mailowią i zobaczyłem jakiś film, który polecił mi znajomy z pracy po czym odłożyłem laptopa na szafkę nocną, napiłem się wody, zgasiłem światło i położyłem się spać. Leżąc wtulony w poduszkę i powoli zasypiając, myślałem o następnym dniu, obowiązkach, które na mnie czekają, o ważnym spotkaniu z szefem w pracy. Już prawie zasnąłem, gdy nagle słyszę jak sąsiad z dołu drze się na całe gardło:
- ku***, panie zlituj się pan i zrzuć pan już wreszcie tego drugiego.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 12:26:34

Czy za mleko już placą?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych