Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kto usunoł temat o mleczarni Rotr?

3579 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:30:55

kogo by nie pytał wszyscy jednogłośnie mówią że za obecną sytuację winna jest osoba zarządzająca HANDLEM....to prawda?   

A JA MYŚLĘ ŻE TEN CO ZARZĄDZA MLECZARNIĄ.

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:33:17

kogo by nie pytał wszyscy jednogłośnie mówią że za obecną sytuację winna jest osoba zarządzająca HANDLEM....to prawda?   

a kto to taki?

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 12:56:01

A JA MYŚLĘ ŻE TEN CO ZARZĄDZA MLECZARNIĄ.

Nieudolnie, jak za komuny......, ale to wina przede wszystkim udziałowców - rolników- nie potrafią się zjednoczyć i zrobić porządek z nieudolnym zarządem..

#64 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:27:14

jak taka mleczarnia może nie mieć zamówień ??? są zamówienia, są pieniądze, tak trudno to zrozumieć? chyba tylko nowy prezes potrafiłby położyć firmę nie mając doświadczenia bo obecny raczej przeprowadził zakład z PRL do 21 wieku, przykro słuchać, że mają problemy...

#65 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 16:13:35

a kto to taki?

Mariusz T.

#66 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 16:19:13

jak taka mleczarnia może nie mieć zamówień ??? są zamówienia, są pieniądze, tak trudno to zrozumieć? chyba tylko nowy prezes potrafiłby położyć firmę nie mając doświadczenia bo obecny raczej przeprowadził zakład z PRL do 21 wieku, przykro słuchać, że mają problemy...

tak ale za czyje pieniądze za rolników a nie za swoje jak zainwestował to cena zawsze spadała w dół i tłumaczył że on inwestuje a rolnicy co nie musieli a czym więcej inwestycji tym wiadomo więcej lewej kasy poszło bokiem

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 08:47:39

Jak wygląda sytuacja z wypłatą za mleko styczeń? Czy już może placą za Luty?

Kasa za luty jest. I to tak jak w umowie - zapłata w ciągu 30 dni od końca miesiąca dostawy.

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 09:18:18

nie męcz klawiatury rolniku, płyta się zacięła???? gdzie pieniądze za mleko najważniejszy problem........ a ludzie którzy tam pracują? a prawie 100 letnia tradycja? a historia ciężkiej pracy kilku pokoleń ? 

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 09:38:38

nie męcz klawiatury rolniku, płyta się zacięła???? gdzie pieniądze za mleko najważniejszy problem........ a ludzie którzy tam pracują? a prawie 100 letnia tradycja? a historia ciężkiej pracy kilku pokoleń ? 

piszesz o tradycji i pracy pokoleń a później idziesz do Biedronki i ładujesz cały kosz mleka .....to chyba jakaś nowa tradycja. 

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:04:56

piszesz o tradycji i pracy pokoleń a później idziesz do Biedronki i ładujesz cały kosz mleka .....to chyba jakaś nowa tradycja. 

Gdyby produkty ROTRu były w jakiejkolwiek sieci ludzie by kupowali,ale ich NIE MA.Są naprawdę dobrej jakości.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 11:05:49

Gdyby produkty ROTRu były w jakiejkolwiek sieci ludzie by kupowali,ale ich NIE MA.Są naprawdę dobrej jakości.

#72 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:25:54

Pieniędzy za luty nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzwoniłam i nie mają wpływów i proszę nie mówić o poszanowaniu tradycji ponieważ jak tak dalej będzie to reszta dostawców odejdzie. Prezes powinien szanować dostawców i dbać aby wpływy były ale on dba tylko o swój stołek.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:09:35

Zamiast narzekać to po co jeszcze tu siedzicie. Zamiast się ratować to na forum tylko narzekacie

#74 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:53:54

Zamiast narzekać to po co jeszcze tu siedzicie. Zamiast się ratować to na forum tylko narzekacie

wypier***ić na bruk połowę z biura i Mariusza T.

#75 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 19:00:58

Niestety produkty nie są dobrej jakości, może poza masłem. Złej jakości mleko wzbogacone jeszcze małym co nie co, nie może dawać dobrych produktów, ani to mleko uht nie jest dobre, ani tym bardziej sery. Zresztą nawet prezes kupuje sery z Sierpca he he a z ROTRu się brzydzi widocznie

#76 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 19:06:14

Niestety produkty nie są dobrej jakości, może poza masłem. Złej jakości mleko wzbogacone jeszcze małym co nie co, nie może dawać dobrych produktów, ani to mleko uht nie jest dobre, ani tym bardziej sery. Zresztą nawet prezes kupuje sery z Sierpca he he a z ROTRu się brzydzi widocznie

ale teraz dojebałeś , co jak co towar jest dobry no jeden ser jest ciulowy ale reszta jest ok i niema co się wstydzić myślę że głupoty piszesz i tyle

#77 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 19:56:22

Jak Ci smakuje to zajadaj, ale jak to mówią z gów... bata nie ukręcisz i tak z chujowego mleka dobrego sera nie zrobisz.O wszystkich faktach nie można mówić, żeby nie szargać dobrego imienia tej zacnej spółdzielni, która nie jednemu na życie pozwoliła zarobić, a kto obrotniejszy i na mieszkanie i na dom he he

#78 ~Gość112~

~Gość112~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 06:58:57

Jak Ci smakuje to zajadaj, ale jak to mówią z gów... bata nie ukręcisz i tak z chujowego mleka dobrego sera nie zrobisz.O wszystkich faktach nie można mówić, żeby nie szargać dobrego imienia tej zacnej spółdzielni, która nie jednemu na życie pozwoliła zarobić, a kto obrotniejszy i na mieszkanie i na dom he he

pier***isz głupoty posmakuj towar z bromilku lub mlekpolu to zobaczysz co za gówno,i pamietaj ze na każdej mleczarni jest tak samo nic innego pajacu

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 08:17:52

Masz niewyparzoną gębe to i smaku nie masz, ciekawe czy byłbyś taki odważny w 4 oczy, też nazwałbys mnie pajacem? Tak jak powiedziałem, smakuje to jedz tą pasze i 

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 08:19:00

Masz niewyparzoną gębe to i smaku nie masz, ciekawe czy byłbyś taki odważny w 4 oczy, też nazwałbys mnie pajacem? Tak jak powiedziałem, smakuje to jedz tą pasze i 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych