Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kto usunoł temat o mleczarni Rotr?

3522 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 11:30:42

Śmieszne jest szukanie winnych poza mleczarnia . W Rotrze i tak dużo rolników ucieklo i uciekać będą. Jak ktoś myśli o swoją przyszłość to normalne że nie będzie siedział za bardzo niska cenę i do tego czekał za pieniedzmi dwa miesiące A może jeszcze więcej. A President, Polmlek, Mlekovita czy nawet pośrednicy będą gospodarzy przyjmować.

Jasne że będą przyjmować i podpuszczac bardzo dobrą ceną. Ale proszę sobie poczytać jaka jest umowa z presidentem. A nikt z was nie pomyślał że dzieje się to wszystko specjalnie bo ktoś chce wykończyć rotr. Przecież to jedna z najlepiej wyposażonych mleczarni w europie i najbardziej łakomy konsek w Polsce. Zacznijcie myśleć logicznie. Taka cena mleka jak daje konkurencja nie będzie długo. Na początku pięknie cacy a potem kasowanie ze mało kto wytrzyma.

#22 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 12:44:04

Dobre, jedna z najlepiej wyposażonych w europie he he, trzeba zobaczyć

#23 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 12:46:13

Od środka i mozna cos powiedzieć, takie info chyba po przeczytaniu prezentacji w internecie he he

#24 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 13:49:47

Jasne że będą przyjmować i podpuszczac bardzo dobrą ceną. Ale proszę sobie poczytać jaka jest umowa z presidentem. A nikt z was nie pomyślał że dzieje się to wszystko specjalnie bo ktoś chce wykończyć rotr. Przecież to jedna z najlepiej wyposażonych mleczarni w europie i najbardziej łakomy konsek w Polsce. Zacznijcie myśleć logicznie. Taka cena mleka jak daje konkurencja nie będzie długo. Na początku pięknie cacy a potem kasowanie ze mało kto wytrzyma.

Umowa z Presidentem jak każda inna. Ktoś celowo straszy.? Może ktoś z rotru puszcza negatywne informację na presidenta

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 14:25:47

Jaki masz problem każdy idzie tam gdzie ma lepiej. Chcesz to idziesz gdzie chcesz. Co ma do tego ktoś z Rotru. Jeśli ktoś szuka rzetelnej informacji na forum to jej nie znajdzie. Tu tylko wzajemne zagryzanie się. Kiedyś było dobrze w Rotrze, a Sierpc serem płacił. Dziś się sytuacja odwróciła. Kto wie może za kilka lat znów Rotr stanie na nogi. Taka dyskusja nie powinna się toczyć na forum. Każdy ma prawo współpracować z kim chce. Zarówno rolnik jak i zwykły pracownik. Po co szukać winnych. Jeśli ktoś chce zostać w Rypinie i ratować zakład bardzo proszę, jeśli ktoś inny chce odejść też ma takie prawo. Ale po co się podpisywać i strugać cwaniaka na forum. Masz coś do kogoś to idź osobiście i mu to powiedz. Byłem na zebraniu i widziałem jak aniołki siedzieli przed prezesem a na forum to wielkie odwazniaki. Tam trzeba było gadać.
PS teraz możecie się wyżyć bo wszyscy są winni tylko nie Wy

#26 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 14:26:13

Jaki masz problem każdy idzie tam gdzie ma lepiej. Chcesz to idziesz gdzie chcesz. Co ma do tego ktoś z Rotru. Jeśli ktoś szuka rzetelnej informacji na forum to jej nie znajdzie. Tu tylko wzajemne zagryzanie się. Kiedyś było dobrze w Rotrze, a Sierpc serem płacił. Dziś się sytuacja odwróciła. Kto wie może za kilka lat znów Rotr stanie na nogi. Taka dyskusja nie powinna się toczyć na forum. Każdy ma prawo współpracować z kim chce. Zarówno rolnik jak i zwykły pracownik. Po co szukać winnych. Jeśli ktoś chce zostać w Rypinie i ratować zakład bardzo proszę, jeśli ktoś inny chce odejść też ma takie prawo. Ale po co się podpisywać i strugać cwaniaka na forum. Masz coś do kogoś to idź osobiście i mu to powiedz. Byłem na zebraniu i widziałem jak aniołki siedzieli przed prezesem a na forum to wielkie odwazniaki. Tam trzeba było gadać.

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 14:26:29

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 15:15:55

Święte słowa

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 18:58:56

Wreszcie ktos cos madrego napisal Brawo ty

#30 ~Kurwa już po rotr~

~Kurwa już po rotr~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 21:38:25

Ale rotr nikt nie uratuje już. Niby kto miałby zniszczyć rotr? Grupa bilderberga pewnie. Moim zdaniem lepszy president niż polmocz czy tam polmlecz

#31 ~Wałęsa kng kod git ludzie~

~Wałęsa kng kod git ludzie~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 21:41:38

Nie po to Wałęsa przez mur mleczarni przeskakiwał żeby ją teraz komuś oddać. Łowicz 5 mln zł straty w zeszłym roku i niby ma rotr przejąć?

#32 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 05:51:21

Witam pana Mariusza T....wie pan co ? powinien pan się wstydzić po tylu latach współpracy co stworzyliśmy wraz z dziadkami niszczy pan nasze dobro nie pana tylko nasze myślę że celowe są to działania aby to zniszczyć bo pewnie śni panu się emerytura gdzieś na Obozie ale może być inaczej myślę że tak ### no cóż nie szkoda mi pana takie życie

#33 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 05:54:06

Witam pana Mariusza T....wie pan co ? powinien pan się wstydzić po tylu latach współpracy co stworzyliśmy wraz z dziadkami niszczy pan nasze dobro nie pana tylko nasze myślę że celowe są to działania aby to zniszczyć bo pewnie śni panu się emerytura gdzieś na Obozie ale może być inaczej myślę że tak ### no cóż nie szkoda mi pana takie życie

obozie[Ibizie

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 06:38:19

Sie nie wstydzą tylko nawet administrator uznał, że się już tym rzygać chce. Cztery lata odgrzebywania starych kotletow. Tylko forum zasmieca

naucz sie pisac ciemnoto

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 08:22:23

Urodziłem sie i wychowałem do 15 roku życia pod strzechą , bo tak trzeba nazwac taki dom po polsku.Na zimę babcia grabiła w lesie ściółke sosnową i nosiła na plecach w tzw. płachcie i robiła tzw.gać .Gać to właśnie izolacja -ocieplenie , bo mrozy bywały nie takie jak dzisiaj po kilka stopni przez parę dni tylko mróz trzymał całą zimę i czesto przez kilka tygodni nie spadało poniżej -30 st.w nocy , w dzien -25 to był standard.Pamiętam odgłos dzwonków przy saniach konnych jeżdzacych wtedy jedne za drugimi bo tylko taki mieli ludzie wtedy środek lokomocji.A w chacie rodzice napalili w piecu drewnem a wczesniej jeszcze babcia paliła torfem ,ktorego trzeba było ukopac na błoniach ręcznie w dołach ,załadowac na furmanę przywieżc a potem suszyć aby nadawał sie do palenia .Ciepło było i napalone jak tata mawiał jak w piekle. dzis dusimy sie smogiem a po chatce pod strzecha pozostaly nieliczne zdjecia i wspomnienia

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 18:39:12

?

#37 ~Ugfdg~

~Ugfdg~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 20:59:02

Komuś się tematy pomyliły pan prezes Mariusz T na prezydenta

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 00:57:33

Widzę że temat lokalnej firmy mleczarskiej cały czas jest na ustach wszystkich mieszkancow. Moim zdaniem ludzie powinni zainteresować się bardziej swoim życiem niż rozwojem bądź upadkiem Rotru. Trzeba mieć tylko nadzieję że firma z takim stażem i tradycjami poradzi sobie z zaistniałym problemem i zacznie funkcjonować na poziomie zadowolojacym pracowników jak i osoby prowadzące. Dlatego wpisy o upadlosci, zwolnieniach itp nie są na miejscu a wręcz przedstawiają ubogość intelektualną wypowiadających się na ten temat. Temat moim zdaniem powinien byc usunięty ,żeby nie nakręcał karuzeli która nikomu i tak nie wytłumaczy ani przedstawi sytuacji jaka tak na prawdę panuje w firmie. Pamiętajcie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.Gdyby nie Rotr, firma Rejs , oraz lokalny klub RKS Lech, Rypin byłby tylko kolejnym miasteczkiem widywanym na mapie Polski w województwie kujawsko pomorskim.Cieszmy się z tego co posiadamy, niebawem możemy nie mieć niczego i zostaniemy jednymi z wielu.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 07:19:49

Widzę że temat lokalnej firmy mleczarskiej cały czas jest na ustach wszystkich mieszkancow. Moim zdaniem ludzie powinni zainteresować się bardziej swoim życiem niż rozwojem bądź upadkiem Rotru. Trzeba mieć tylko nadzieję że firma z takim stażem i tradycjami poradzi sobie z zaistniałym problemem i zacznie funkcjonować na poziomie zadowolojacym pracowników jak i osoby prowadzące. Dlatego wpisy o upadlosci, zwolnieniach itp nie są na miejscu a wręcz przedstawiają ubogość intelektualną wypowiadających się na ten temat. Temat moim zdaniem powinien byc usunięty ,żeby nie nakręcał karuzeli która nikomu i tak nie wytłumaczy ani przedstawi sytuacji jaka tak na prawdę panuje w firmie. Pamiętajcie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.Gdyby nie Rotr, firma Rejs , oraz lokalny klub RKS Lech, Rypin byłby tylko kolejnym miasteczkiem widywanym na mapie Polski w województwie kujawsko pomorskim.Cieszmy się z tego co posiadamy, niebawem możemy nie mieć niczego i zostaniemy jednymi z wielu.

Zapomniał Pan/Pani o najważniejszych osobach o dostawcach bez nich mleczarnia nie będzie istniała. Życzymy jak najlepiej rotrowi przecież to była nasza wizytówka

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 14:36:47

Jak wygląda sytuacja z wypłatą za mleko styczeń? Czy już może placą za Luty?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych