Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kto usunoł temat o mleczarni Rotr?

3595 odpowiedzi w tym temacie

#3521 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 23:12:59

Nie ma wtym kraju ani prawa ani sprawiedliwości!!!

#3522 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:51:07

złodziejstwo 

#3523 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 13:06:42

Laborantki jak badaly wodę.

#3524 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 19:43:41

A kto łał wodę!!ci co mnieli zaliczki w mleczarni!!!rekapesaty za mleko na koniec!!!a wodą oddawali dług.powinni siedzieć z radą w i prezesem w pierdlu!!!

Co to się okazuje? To jednak koledzy rolnicy kolegów rolników oszukali.

#3525 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 14:04:40

Wiadomo kiedy następny przetarg i za ile zostanie wystawiony?

#3526 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 14:15:11

Wiadomo kiedy następny przetarg i za ile zostanie wystawiony?

a co,chcesz kupić?Tanio sprzedam.

#3527 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 16:51:18

sierpc bieze zakład za grosze

#3528 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:09:47

Nikt tego nie weźmie. Tym bardziej bez maszyn które polmlek chciał zająć

#3529 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 07:25:02

Żeby maszyny sprzedać jako sprawne musi być prowadzona produkcja. Żeby sprzedać zakład syndyk musi produkcje zakończyć. Jak się nie ruszysz d... zawsze z tyłu.

#3530 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 07:35:16

Nic bardziej mylnego....
...
... Żeby sprzedać zakład to.... trzeba chcieć sprzedać ...

#3531 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 22:46:01

W Rypinie było przyzwolenie

#3532 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 22:19:52

Witam.Pierszego października o godzinie 19stej wieczorem w kinie Bałtyk odbędzie się debata z udziałem ministra Ardaniwskiego o obecnej sytuacji w Rotrze .Na spotkaniu uczestniczyć również będzie syndyk masy upadłościowej..wszyskich chętnych zapraszamy.

#3533 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 23:37:55

Zapewne będzie dużo obietnic. Wybory idą. A co będzie po?

#3534 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 04:21:02

Witam.Pierszego października o godzinie 19stej wieczorem w kinie Bałtyk odbędzie się debata z udziałem ministra Ardaniwskiego o obecnej sytuacji w Rotrze .Na spotkaniu uczestniczyć również będzie syndyk masy upadłościowej..wszyskich chętnych zapraszamy.

BĘDZIE CYRK !!! :D  :D  :D

#3535 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 07:17:59

Spijaliście śmietankię to wypijcie i resztę.Zakład prywatny to czemu ma być finansowany z publicznych funduszy???

#3536 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:47:40

Aj waj.. co on tam powi...

#3537 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 09:22:54

Spotkanie z ministrem...

A ja pójdę na to spotkanie, żeby z racji wyborów usłyszeć program Mleczarnia plus. Zeby usłyszeć, że spóldzielczość jest najważniejsza, że spółdzeilnia jest najważniejsza, że rolnicy są najważniejsi, że mleczarnia to dobro wspólne.

Że podobnie jak w Bielmleku w Bielsku Podlaskim od senatora i wiceministra Romańczuka, kolegi ministra,w ROTR minister też pomoże dając 30 milionów złotych na zaległe wypłaty za mleko, tak jak to zrobili w Bielmleku. Chcę usluszeć, a z racji kampanii usłyszę , że tak jak w Bielmleku ROTR padł między innymi ofiarą gry rynkowej, że trzy najwikeszze mleczarnie w Poslce robią wszystko, żeby przejmować mniejszych i słabszych różnymi działaniami, ale to jest wbrew ministrowi i on doprowadzi do tego, ze mleczarnia bedzie funkcjonować w ROTR w Rypinie...

No i....

zapomne w zwiazku z tym na krótki czas, że minister mówił, ze spółdzielnia to PRYWATNA właśność rolników i Państwu nic do tego i że Państwo nie jest od pomagania w takich sytuacjach - znaczy za wyjątkiem Bielmleku...

Dlatego warto iść posłuchać programu Mleczarnia+ i RolnicySąNajważniejsi

*** to znaczy do wyborów

#3538 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 09:51:38

Kampanię wyborczą sobie robi,a głupi rypiniacy to kupią.Nie im ponawija makaronu na uszy.

#3539 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:10:44

Spotkanie z ministrem...

A ja pójdę na to spotkanie, żeby z racji wyborów usłyszeć program Mleczarnia plus. Zeby usłyszeć, że spóldzielczość jest najważniejsza, że spółdzeilnia jest najważniejsza, że rolnicy są najważniejsi, że mleczarnia to dobro wspólne.

Że podobnie jak w Bielmleku w Bielsku Podlaskim od senatora i wiceministra Romańczuka, kolegi ministra,w ROTR minister też pomoże dając 30 milionów złotych na zaległe wypłaty za mleko, tak jak to zrobili w Bielmleku. Chcę usluszeć, a z racji kampanii usłyszę , że tak jak w Bielmleku ROTR padł między innymi ofiarą gry rynkowej, że trzy najwikeszze mleczarnie w Poslce robią wszystko, żeby przejmować mniejszych i słabszych różnymi działaniami, ale to jest wbrew ministrowi i on doprowadzi do tego, ze mleczarnia bedzie funkcjonować w ROTR w Rypinie...

No i....

zapomne w zwiazku z tym na krótki czas, że minister mówił, ze spółdzielnia to PRYWATNA właśność rolników i Państwu nic do tego i że Państwo nie jest od pomagania w takich sytuacjach - znaczy za wyjątkiem Bielmleku...

Dlatego warto iść posłuchać programu Mleczarnia+ i RolnicySąNajważniejsi

*** to znaczy do wyborów

dobre

#3540 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 14:18:57

Mleczarni w Rypinie nie będzie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych