Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kto usunoł temat o mleczarni Rotr?

3579 odpowiedzi w tym temacie

#3461 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:36:01

Ostatnio syndyk zwolnił sporo ludz

#3462 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 00:02:05

Witam.Po kolejnym przetargu to jest 5 września organizujemy zebranie dla rolników w siedzibie Rotru.Wieszajac przy okazji na bramie zakładu chaslo wyborcze tego regionu.PO i PSL nas sprzedało a PiS nas dobiło bo nic nie ZROBIŁO z dopiskiem Dziękujemy Panie Krzysztofie Ardanowski! Trzeba chłopakom z ministerstwa rolnictwa Podziękować jak się należy! Przy okazji będziemy zbierać podpisy aby kolejny przetarg nie był niższy niż kwota gwarantującą minimum 50% należności za dostarczone mleko.jezeli mamy otrzymać pisma że dla nas rolników nie starczyło forsy a zakład ma być oddany za 15 lub 20 mil. Obojętnie jakieś firmie to niech zarośnie krzakami!! chce przypomnieć wszystkim rolnikom że to my placilismy co miesięczne składki
w formie udziałów na zecz utrzymania i budowy tego zakładu i nikt nam go nie dał w prezencie!!!wiedz apeluje do państwa nie rubmy nikomu prezentów!! nie ma forsy dla nas niech nie będzie dla nikogo!! wystarczy że wypucowal nas prezes z radą i 176szescioma rolnikami ktorzy pobrali zaliczki na loczna kwotę 12 mil.zl.teraz wypucowalo nas Ministerstwo Rolnictwa ja osobiście nie mam zamiaru trzeci raz się nachylać.miara się przebrała.Ardanowski wszystkich rolników miezy jedną miarą.ze to my jesteśmy winni za upadek zakładu!a ja wam powiem że prawie 200stu chłopów żarło przy prezesie do końca.i miało bardzo dobrze pomijając cenne mleka i rekompensaty za surowiec ale nas było ponad 1000tysiac dostawców.200stu żarło a reszta cierpi!! jeszcze jest prawie 25 mil.zl. za nie zapłacone mleko.nie zapłacone za naszą ciężką pracę!! nie ma w tym kraju ani prawa ani sprawiedliwości!! dlatego apeluje do was o przybycie na zebranie w połowie września.doklady termin spotkania będzie podany na drzwiach od sali głównej zakładu!

#3463 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:16:23

Trzeba było nie lać wody i soli do mleka,a teraz chcecie kasę.Niedoczekanie.

#3464 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 19:16:40

Toć głąbie tłumaczy ci kolega że 200 lało wode a 1000 cierpi

#3465 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 20:29:33

Od poniedziałku wypłacają!

#3466 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:50:54

Od poniedziałku wypłacają!

emerytury

#3467 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 23:42:09

Proszę posłuchaj mnie uważnie,powtarzał się nie będę,skoro Was było 1000 dostawców to na Boga jak pilnowaliście swojej własności pozwalając radzie na wszystko łącznie z prezesem,czemu jak pięć lat temu spadła drastycznie cena mleka nikt nie sprawdził kondycji spółdzielni,i nie Tłumacz mi że nic nikt nie mógł bo to nie prawda,bzdurne tłumaczenie że tylko rada coś mogła ,ale Wy dostawcy przede wszystim mieliście obowiązek tego pilnować

#3468 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:52:02

witam , dobrze piszecie o tych 200 dostawcach , bo ja wiem o jednym który był w radzie i korzystał z różnych dodatków i w przeliczeniu na odstawiane mleko wychodziło mu ok 4 złote, więc jest to pieniądz spory , a nie on jeden tak korzystał , ale to dopiero teraz się wydaje jakie mieli korzyści

#3469 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:39:37

Proszę posłuchaj mnie uważnie,powtarzał się nie będę,skoro Was było 1000 dostawców to na Boga jak pilnowaliście swojej własności pozwalając radzie na wszystko łącznie z prezesem,czemu jak pięć lat temu spadła drastycznie cena mleka nikt nie sprawdził kondycji spółdzielni,i nie Tłumacz mi że nic nikt nie mógł bo to nie prawda,bzdurne tłumaczenie że tylko rada coś mogła ,ale Wy dostawcy przede wszystim mieliście obowiązek tego pilnować

Jak ktoś się wylamal z rolników od razu był wysmiewany poprzez kolegów z branży. Ludzie byli zaslepieni.

#3470 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:59:06

Kolego co mamy cie słuchać uważnie czemu sam niezainteresowałeś sie losem Rotru a może sam ko9żystałeś ?

#3471 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:05:26

Witam.Po kolejnym przetargu to jest 5 września organizujemy zebranie dla rolników w siedzibie Rotru.Wieszajac przy okazji na bramie zakładu chaslo wyborcze tego regionu.PO i PSL nas sprzedało a PiS nas dobiło bo nic nie ZROBIŁO z dopiskiem Dziękujemy Panie Krzysztofie Ardanowski! Trzeba chłopakom z ministerstwa rolnictwa Podziękować jak się należy! Przy okazji będziemy zbierać podpisy aby kolejny przetarg nie był niższy niż kwota gwarantującą minimum 50% należności za dostarczone mleko.jezeli mamy otrzymać pisma że dla nas rolników nie starczyło forsy a zakład ma być oddany za 15 lub 20 mil. Obojętnie jakieś firmie to niech zarośnie krzakami!! chce przypomnieć wszystkim rolnikom że to my placilismy co miesięczne składki
w formie udziałów na zecz utrzymania i budowy tego zakładu i nikt nam go nie dał w prezencie!!!wiedz apeluje do państwa nie rubmy nikomu prezentów!! nie ma forsy dla nas niech nie będzie dla nikogo!! wystarczy że wypucowal nas prezes z radą i 176szescioma rolnikami ktorzy pobrali zaliczki na loczna kwotę 12 mil.zl.teraz wypucowalo nas Ministerstwo Rolnictwa ja osobiście nie mam zamiaru trzeci raz się nachylać.miara się przebrała.Ardanowski wszystkich rolników miezy jedną miarą.ze to my jesteśmy winni za upadek zakładu!a ja wam powiem że prawie 200stu chłopów żarło przy prezesie do końca.i miało bardzo dobrze pomijając cenne mleka i rekompensaty za surowiec ale nas było ponad 1000tysiac dostawców.200stu żarło a reszta cierpi!! jeszcze jest prawie 25 mil.zl. za nie zapłacone mleko.nie zapłacone za naszą ciężką pracę!! nie ma w tym kraju ani prawa ani sprawiedliwości!! dlatego apeluje do was o przybycie na zebranie w połowie września.doklady termin spotkania będzie podany na drzwiach od sali głównej zakładu!

Byłeś głupi i głupi pozostaniesz wiesz kto kradł i masz żal do ministra to minister jest winien że kradli l?i masz złodziei to ich oskarżaj i odbierz od nich co ci się należy to był twój zakład twoje pieniądze a winisz ministra a gdzie byłeś przedtem wybraliście tą samą rade i tych samych co kradli jak mówisz a gdzie był poprzedni starosta i kolega z PSL BYŁ PREZESEM to kto ma winę?

#3472 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:31:42

Byłeś głupi i głupi pozostaniesz wiesz kto kradł i masz żal do ministra to minister jest winien że kradli l?i masz złodziei to ich oskarżaj i odbierz od nich co ci się należy to był twój zakład twoje pieniądze a winisz ministra a gdzie byłeś przedtem wybraliście tą samą rade i tych samych co kradli jak mówisz a gdzie był poprzedni starosta i kolega z PSL BYŁ PREZESEM to kto ma winę?

Taki z niego rolnik jak z dupy trąba jak wam mówiłem że zile się dzieje to nie słuchaliście to teraz są tego owoce, dobrze piszesz wszyscy winni tylko nie ci co są wini naprawdę -  zwołajcie RADĘ i zapytajcie jak  rządzili i co dalej jest, przecież jest przewodniczący co robi gdzie jedność, a w jedności siła , 

#3473 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 18:21:46

Trzeba było nie lać wody i soli do mleka,a teraz chcecie kasę.Niedoczekanie.

To nie rolnicy lali wodę do cystern przewożących mleko................

#3474 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:03:09

Gdzie jest zamieszczone to ogłoszenie o przetargu ? Czy to przetarg w tajemnicy przed zainteresowanymi firmami...!!!

#3475 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:21:45

witam , dziś na stronie kancelarii syndyka jest oferta sprzedaży ROTR RYPIN

#3476 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:41:49

Za ile

#3477 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:21:49

Za ile

Proszę wejść na stronę Syndyka i sprawdzic

#3478 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 11:34:41

Byl juz ten przetarg

#3479 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:53:29

Czy ktos wie cos na temat postepowania prokuratorskiego przeciw poprzedniej radzie i prezesowi za których doszlo do upadku rotru

#3480 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:54:17

Czy ktos wie cos na temat postepowania prokuratorskiego przeciw poprzedniej radzie i prezesowi za których doszlo do upadku rotru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych