Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KTO SIĘ DOSTAŁ DO LO

gość

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:47:32

......
Tylko idiota może uważać to , co się dzieje i będzie działo w oświacie za normalne.
Kiedy ja zdawałem egzamin do LO nie pamiętam, by był to" wyścig szczurów", nie pamiętam też tłoku na korytarzach,nie pamiętam , by lekcje odbywały się na dwie zmiany.Miałem czas na rozwijanie swoich zainteresowań, na zajęcia pozalekcyjne.Było normalnie.PiS postawił oświatę, i nie tylko ją ,na głowie.

Typowa retoryka wyznawcy peło. Kolejny naj... Miałeś czas, bo prawdopodobnie kończyłeś chełmżyńskie lo, w którym nigdy nie było poziomu. W dobrych szkołach średnich wyścig szczurów był od zawsze, a młodzi popołudniami musieli zakuwać.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 02:58:29

Typowa retoryka wyznawcy peło. Kolejny naj... Miałeś czas, bo prawdopodobnie kończyłeś chełmżyńskie lo, w którym nigdy nie było poziomu. W dobrych szkołach średnich wyścig szczurów był od zawsze, a młodzi popołudniami musieli zakuwać.

,......
Typowy PiSowski idiota, którego nikt nie przekona , że czarne jest czarne , a białe jest białe.On zawsze będzie
twierdził jak jego prezes, że czarne jest białe ,a białe jest czarne.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 09:03:48

Ależ się nie obrażaj. To są argumenty. Na które, jak widać nie masz odpowiedzi. Tylko focha.

Jeżeli słowo idiota to argument to nie mamy o czym tu pisać .

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 09:06:13

Zgadza się , nic dodać nic ująć.
A panu usilnie nazywającemu wszystkich (pisowskimi idiotami) dziękujemy za udział w dyskusji

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 10:21:54

A jak nazywać ludzi, którzy na siłę, wbrew fakrom na rympał usiłują eacjonalizować to, co PIS zrobiło że szkołami? Zamiast poprawić, rozjechali czołgiem przy poklasku wyznawców.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 11:53:38

A jak nazywać ludzi, którzy na siłę, wbrew fakrom na rympał usiłują eacjonalizować to, co PIS zrobiło że szkołami? Zamiast poprawić, rozjechali czołgiem przy poklasku wyznawców.

Ten poklask to demokratyczna większość. Uszanuj wolę wyborców , którzy wybrali ten rząd większością głosów.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:27:43

Ten poklask to demokratyczna większość. Uszanuj wolę wyborców , którzy wybrali ten rząd większością głosów.

......
Nie każ mi szanować idiotów , którzy zgotowali naszemu krajowi i większej części społeczeństwa
rozpierdziel w oświacie,
służbie zdrowia,
wojsku,
przyzwalają na rasizm,nacjonalizm i wykluczanie miejszości ,
ośmieszają Polskę na całym świecie.
Nie każ mi tę mniejszość szanować.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 14:19:46

......
Nie każ mi szanować idiotów , którzy zgotowali naszemu krajowi i większej części społeczeństwa
rozpierdziel w oświacie,
służbie zdrowia,
wojsku,
przyzwalają na rasizm,nacjonalizm i wykluczanie miejszości ,
ośmieszają Polskę na całym świecie.
Nie każ mi tę mniejszość szanować.

A ten znowu idiotów i idiotów . Boże człowieku czy ty nie potrafisz inaczej. I to nie mniejszość , a WIEKSZOSC wybrała w Wyborach ten rząd. Nie każe ci nikogo szanować , po prostu taki jest wynik wyborów i tak pracuje wybrany rząd . Tylko to należy uszanować wynik demokratycznych wyborów i tyle. Skoro masz z tym problem i nie chcesz żyć wśród "idiotow" to wyprowadź się na zachód. Tam w wielokulturowym panstwie będziesz szczęśliwym obywatelem żyjącym w wiecznym stresie panującego tam stanu wyjątkowego , bo wiecznie zachodzi tam podwyzszone ryzyko , przed wiadomo czym. Bo jak się napiszę wprost o czym mowa to post jest traktowany jako spam :) hahaha takie panuje zakłamanie i jak wolisz żyć w takim to fruuuu za granicę :)

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 16:00:40

W przeciwieństwie do podobnych tobie
zastraszonych wyborców PiS - jestem wolnym człowiekiem .

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 18:48:00

Jesteś wolny to leć , powodzenia

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 19:58:53

Pisiory nie lubią wyksztalciuchow
Niedouczonym motlochem łatwiej sterować
Lalkarz w sejmie ?
To .... normalka w Pisie

To dzięki głosom niewykształconych, ociężałych umysłowo i głupców zmanipulowanych przez kościół mamy pis, czyli najbardziej buraczaną partię w historii nowej demokracji po 1989. Co gorsze, pis-kościół to również śmiertelne niebezpieczeństwo dla ludzi wykształconych, myślących samodzielnie i po prostu demokracji.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 19:59:53

To dzięki głosom niewykształconych, ociężałych umysłowo i głupcom, zmanipulowanych przez kościół, mamy pis, czyli najbardziej buraczaną partię w historii nowej demokracji po 1989. Co gorsze, pis-kościół to również śmiertelne niebezpieczeństwo dla ludzi wykształconych, myślących samodzielnie i po prostu demokracji.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 20:09:11

Nie rozumiem was ludzie. Najpierw głosujecie na koszmarny pis, potem hejtujecie na nauczycieli. bo tak podpowiadają wam trolle czy jak kto woli szczurki pisowskie, a potem płaczecie, że dziecko nie dostało się dobrego liceum. Proponuję skierować się z kamieniami pod samorządy, jak sugerują teraz pisowcy z centrali. A najśmieszniejsze, że beznadziejna Szydło i Zalewska siedzą teraz w Brukseli i z was się śmieją.

Głupota nie ma granic. Co się będzie działo, łatwo było przewidzieć. I ludzie i tak się cieszyli z likwidacji gimnazjów. A teraz, jak wyżej powiedziano, Zalewska ma forsę i ciepłą posadę, a dzieciaki kłopoty. A to dopiero początek. W jakich warunkach i gdzie będzie się uczyć ten rocznik, szkoda gadać. Też można przewidzieć. 

Bo polacy to nie ' naród wybrany' tylko naród głupców. Dzięki 500 plus, pgr-owski i zgm-owski plebs ruszył po raz pierwszy na wybory i teraz mamy dyktaturę proletariatu jak za komuny z lat 40-tych i 50-tych.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 20:17:33

Głupota nie ma granic. Co się będzie działo, łatwo było przewidzieć. I ludzie i tak się cieszyli z likwidacji gimnazjów. A teraz, jak wyżej powiedziano, Zalewska ma forsę i ciepłą posadę, a dzieciaki kłopoty. A to dopiero początek. W jakich warunkach i gdzie będzie się uczyć ten rocznik, szkoda gadać. Też można przewidzieć.

Bo polacy to nie ' naród wybrany' tylko naród głupców. Dzięki 500 plus, pgr-owski i zgm-owski plebs ruszył po raz pierwszy na wybory i teraz mamy dyktaturę proletariatu jak za komuny z lat 40-tych i 50-tych.

Nauczyciele najpierw protestowali przeciw wprowadzeniu gimnazjów. Następnie prowadzili kolejne protesty przeciwko ich likwidacji . Mam wrażenie że sami nie wiedzą czego chcą. O wyniku wyborów się nie dyskutuje , trzeba go uszanować. Niestety widać że opozycja polityczną nie może przełknąć porażki jaka ponoszą w każdych wyborach.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 20:43:56

Nauczyciele najpierw protestowali przeciw wprowadzeniu gimnazjów. Następnie prowadzili kolejne protesty przeciwko ich likwidacji . Mam wrażenie że sami nie wiedzą czego chcą. O wyniku wyborów się nie dyskutuje , trzeba go uszanować. Niestety widać że opozycja polityczną nie może przełknąć porażki jaka ponoszą w każdych wyborach.

Protestowali przeciwko gimnazjom, owszem. Potem włożyli ogrom pracy, aby zadziałało. Potem ich pracę opluto i zniszczono. Ale o to może mniejsza. Szkoda dzieciaków, które robią w tym kraju za króliki doświadczalne, zresztą przy aprobacoe większości społeczeństwa. Wygrana w wyborach nie oznacza, że władza może wszystko. A przynajmniej tak być nie powinno. A jak jest?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 21:10:30

Protestowali przeciwko gimnazjom, owszem. Potem włożyli ogrom pracy, aby zadziałało. Potem ich pracę opluto i zniszczono. Ale o to może mniejsza. Szkoda dzieciaków, które robią w tym kraju za króliki doświadczalne, zresztą przy aprobacoe większości społeczeństwa. Wygrana w wyborach nie oznacza, że władza może wszystko. A przynajmniej tak być nie powinno. A jak jest?

Jest ok , władza owszem nie powinna sama wszystkiego , ale jeżeli ma większość w sejmie to się okazuje że może . Takie mamy prawo , taki system .
Dużo by się zmieniło gdyby opozycja nie skupiła się na straszeniu PiSem i na tym jak się pozbyć ich z sejmu i z zycia. A przedstawiła taki plan który dałby ludziom do myślenia , który by łączył a nie dzielił. Dziwne że oni tego nie rozumieją i idąc nadal w swoim kierunku zawsze spotkają na drodze porażkę .

#77 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 11:58:18

Ja

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:11:04

Twoja stara

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość