Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KTO SIĘ DOSTAŁ DO LO

gość

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 14:05:10

Witam,

Moje dziecko nie dostało się do Liceum  w Toruniu i jest zmuszone iść do bardzo niskiego poziomu  Liceum w Chełmży. Muszę dziecko wysłać na korepetycje z przedmiotów na studia. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 14:36:06

Witam,
Moje dziecko nie dostało się do Liceum w Toruniu i jest zmuszone iść do bardzo niskiego poziomu Liceum w Chełmży. Muszę dziecko wysłać na korepetycje z przedmiotów na studia.

Niedostało się do dobrego LO, bo widocznie miało zbyt słabe wyniki w nauce. Ja do mojego technikum 24 lata temu miałem 5 osób chętnych na jeno miejsce. Zawsze tak było, że najlepsi do najlepszych szkół. Mogłaś w toruniu wybrać dwie dobre A trzecia nieco gorszą i do tej gorszej na bank by się dzieciak dostał. No chyba że miał średnią poniżej 5.0 A punktów poniżej 120.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 14:58:13

Słabe wyniki to się niedostalo pretensje do siebie jak uczyć się nie chciało

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:00:12

Witam,
Moje dziecko nie dostało się do Liceum w Toruniu i jest zmuszone iść do bardzo niskiego poziomu Liceum w Chełmży. Muszę dziecko wysłać na korepetycje z przedmiotów na studia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:00:34

Witam,

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:22:29

Niedostało się do dobrego LO, bo widocznie miało zbyt słabe wyniki w nauce. Ja do mojego technikum 24 lata temu miałem 5 osób chętnych na jeno miejsce. Zawsze tak było, że najlepsi do najlepszych szkół. Mogłaś w toruniu wybrać dwie dobre A trzecia nieco gorszą i do tej gorszej na bank by się dzieciak dostał. No chyba że miał średnią poniżej 5.0 A punktów poniżej 120.

Ja piszę o uczniu, który miał na świadectwo z czerwonym paskiem i bardzo dużą maksymalną ilość punktów  ogólnokrajową.24 lata temu były egzaminy do techników, liceów itd.., a teraz byle głąb w Chełmży kończy Liceum. Wstyd i Hańba dla nauki. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:50:34

Ja piszę o uczniu, który miał na świadectwo z czerwonym paskiem i bardzo dużą maksymalną ilość punktów  ogólnokrajową.24 lata temu były egzaminy do techników, liceów itd.., a teraz byle głąb w Chełmży kończy Liceum. Wstyd i Hańba dla naukć

CHEŁMŻA TO SAME GŁĄBY. ŚREDNIA TO 5 PROCENT ŚREDNIEJ KRAJOWEJ  CO NA PANI DYREKTOR LICEUM. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:10:54

Witam,

Proszę Cię po każdym liceum ogólnym i tak nie ma się nic. Taka firma wykształcenia nic nie daje , a na studia każde i tak się dostanie. W dzisiejszych czasach ogólniak równa się zero także nie ma co płakać że ktoś gdzieś się nie dostał . W tych niby prestiżowych liceach młodzież chodzi jak systemowe roboty bez umiejętności samodzielnego myskenia. Mają owszem , milion zajęć poza planowych, dodatkowych tabelki i procenty zdawalnosci matur a w głowie i tak niestety sieczka. Mam doczynienia z taką młodzieża . Skoro człowiek 17 letni nosi ze sobą do szkoły kalendarz żeby dostosować swoje dod zajęcia do planu . Tak planu dnia . To sory ale nie ma o czym mówić. Wyrośnie poukładany Systemowy baran , któremu spadną zasłony z oczu jak przyjdzie zmierzyć się z dorosłym zyciem i jego niespodziankami , niekoniecznie i nie zawsze dobrymi .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:39:06

Gadasz jak pisiory, jak zadowolony z siebie min. edukacji.
Mówią tak:
- Po co ci młody człowieku liceum? Lepiej idź do branżowej szkoły, do zawodówki bez matury.
PiS teraz zabrał się za układanie życia młodzieży.Mówi jej co jest lepsze, co ma wybrać, jaką drogą iść przez życie.
Nieważne młody człowieku, że masz świadectwo z paskiem,wysoką średnią-
to nic, czeka na ciebie szkoła , która zrobi z ciebie murarza( z całym szacunkiem dla murarzy).
Mamy przedsmak tego , co będzie od pąździernika ,jeśli PiS wygra.

#10 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:51:06

Ja się dostałem A co?

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 19:09:44

Ja się dostałem A co?

Gdzie!!!!

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 20:00:25

Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje...Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 20:27:47

Gadasz jak pisiory, jak zadowolony z siebie min. edukacji.
Mówią tak:
- Po co ci młody człowieku liceum? Lepiej idź do branżowej szkoły, do zawodówki bez matury.
PiS teraz zabrał się za układanie życia młodzieży.Mówi jej co jest lepsze, co ma wybrać, jaką drogą iść przez życie.
Nieważne młody człowieku, że masz świadectwo z paskiem,wysoką średnią-
to nic, czeka na ciebie szkoła , która zrobi z ciebie murarza( z całym szacunkiem dla murarzy).
Mamy przedsmak tego , co będzie od pąździernika ,jeśli PiS wygra.

A wygra :) nie żebym był jakimś ich miłośnikiem fanatykiem , ale potrafię obserwować i kalkulować widzę i wiem że wygra na 100% ;) Można mówić o nich źle pisać źle , to i tak niczego nie zmieni. Mogą być afery , niewyjaśnienie pewnych spraw , połączona opozycja i ? I tak wygrają. Polacy kochają PiS . Naprawdę.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 20:29:14

A wygra :) nie żebym był jakimś ich miłośnikiem fanatykiem , ale potrafię obserwować i kalkulować widzę i wiem że wygra na 100% ;) Można mówić o nich źle pisać źle , to i tak niczego nie zmieni. Mogą być afery , niewyjaśnienie pewnych spraw , połączona opozycja i ? I tak wygrają. Polacy kochają PiS . Naprawdę.

I moze ktoś teraz pisać same źle rzeczy. Ale po wyborach wróćcie do tego postu i tego wpisu i przeczytajcie . Wygrał PiS tak jak przewidywałem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 06:32:26

Co za chore aspiracje rodziców że ich dziecko musi iść do liceum a następnie na studia. Tak za wszelką cenę. Mamy obecnie miliony osób z wyższym wykształceniem i niższą wiedzą po Wyższych Uczelniach często za wyższe pieniądze. Zero wiedzy praktycznej, minimum wiedzy teoretycznej i tak przygotowani startują w dorosłe życie. Wielokrotnie słyszy się o braku rąk do pracy a z drugiej strony mamy rzeszę magistrów i licencjatów po kosmetologii, politologii, i dziesiątkach innych kierunków, którzy nie mogą odnaleźć się na rynku pracy.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 07:15:44

Machina pisowskiej propagandy ruszyła.
Młodzieży:
"Tysiące rąk ,miliony rąk,
a serce bije jedno.
Wzniesiemy dom
PiSowski dom..."
Tak śpiewali komuniści, cofamy się do wczesnegi komunizmu.
Zatem droga zdolna młodzieży, place budów czekają.Kielnie w dłoń i budować PiSowski dom.
A światowa wykształcona młodzież znów będzie dla was niedoścignionym wzorem.
To wszystko już przerabialiśmy za komuny.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 07:16:10

Młodzieży:
a serce bije jedno.
Wzniesiemy dom
PiSowski dom..."
Zatem droga zdolna młodzieży, place budów czekają.Kielnie w dłoń i budować PiSowski dom.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:07:22

Młodzieży:
a serce bije jedno.
Wzniesiemy dom
PiSowski dom..."

Jaka światowa młodzież ? Może młodziez trijkolorowej flagi ? (Bo nie można napisać nazwy tego państwa od razu wyskakuje że wpis potraktowany jakoś spam :)) młodzież z państwa W którym od dwóch lat jest tak dobrze że panuje tam nieodwołalny stan wyjątkowy . Dziękuję za taką światowość.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:25:56

Młodzieży:
a serce bije jedno.
Wzniesiemy dom
PiSowski dom..."

Zdolna młodzież ża pieniążki swoich rodziców zdobywa wiedzę na płatnych uczelniach. Mamy później pseudo magistrów, którzy płacili czesne to dyplom im się należał.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:56:11

Banda roszczeniowych patrzących w telefon gimbusów lamusow. Wychowanych bezstresowo na pasożytów bez żadnych wartości i konsekwencji w wychowaniu. Mamusia zapalci czesne i dyplom tytuł się należy. Fachowości w późniejszej pracy załatwionej przez tatusia zero . Zaradności zero. Świat schodzi na intelektualno moralny margines . Już na nim jest. Dewagacje na temat dostania się do wynazonego kretyńskiego liceum żeby spełniać aspiracje niespełnione przez rodziców ? Żenada obecnych idiotycznych czasow .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych