Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~on33~

~on33~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:08:45

komoroski to figurant. oswiadczam rowniez ze dnia 25 kwietnia wysylam mu dowod osobisty aby wsadzil sobie go w d..

#22 ~Świadomymsięstarambyć.~

~Świadomymsięstarambyć.~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:14:30

Ludzie błagam was ! Wyraźnie jest napisane.

"Podobne, jak nasza, ankiety przeprowadzili bowiem dziennikarze wszystkich dzienników regionalnych z Polska Press Grupa (zbadano 5 tys. osóB)." !!!!!!!

Serio ? Aż 5 tysięcy ?! I to w całym moim kochanym śpiącym budzącym się kraju

ma być wyznacznikiem ?  Sam system głosowania jest skandaliczny.

#23 ~Trogli~

~Trogli~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:14:36

TYLKO PAWEŁ KUKIZ !!!

#24 ~Damian Śląsk Holandia~

~Damian Śląsk Holandia~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:39:58

ahahaha komorowski bo padne...... kto na niego glosuje ??? nie znam osobiscie takiej osoby a znam bardzo wielu ludzi :D

#25 ~czupurek~

~czupurek~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:42:12

Aż tylu idiotów jest by głosować na tego nieudacznika? Dziś wygłosił piękną mowę...z kartki jak zwykle..trochę tylko sie mylił..Weźcie go i schowajcie gdzieś,wstyd!!!

#26 ~PiS-Po jedno zło!~

~PiS-Po jedno zło!~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:43:58

Czekam na II turę w której zmierzą się Janusz Korwin - Mikke i Paweł Kukiz.

#27 ~Łukasz Bullmann~

~Łukasz Bullmann~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:45:59

Ja i moja rodzina również zagłosujemy na Pana Pawła Kukiza, bo to jedyny bezpośredni głos tej części społeczeństwa, która nie ma interesów partyjnych w wyborze kandydata. Jego głos to głos zwykłego Polaka patrioty, a zatem i mój.. Gdyby jednak nie "wszedł" do drugiej tury to mój głos oddam na Pana Korwina-Mikke gdyż jest antysystemowy i wszystkie znane mi jego opinie nie wyrywane z kontekstu są moim zdaniem jak najbardziej zdroworozsądkowe, a przez to dla wielu zmanipulowanych mediami polaków oderwane od kreowanej przez nie rzeczywistości jakiej przecież codziennie mamy serdecznie dość.. Dość sejmowych bandziorów, dość partiokracji, dość głosu świętego mikołaja który jako prezydent zwraca się do mnie i reszty Polaków jak do upośledzonego dziecka licząc, że odwróci moja uwagę od swoich bardzo ciemnych interesów, przekrętów z OFE, Amber Gold, SKOKami, W.S.I i całą resztą o której nie chcę tu wspominać, a o której media zgodnie milczą tak jak i ta należąca do koncernu VerlagsgruppePassau

Pseudopolska gazeta.. 

#28 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:49:35

Tylko Paweł Kukiz !!!!

Dość juz tej wojny miedzy Po i PiS i dzielnie polaków na "racjonalnych i radykalnych"

W kraju potrzeba zmian zwłaszcza ordynacji wyborczej która obecnie nią ma nic wspólnego z DEMOKRACJĄ!! 

Obecna ordynacja propaguje partyjniactwo i umożliwia "kupienie" ustawy u parit rządzącej za ok 3mln zł (poczytać w internecie pisze ile kosztuje wpis do ustawy)

#29 ~Łukasz Bullmann~

~Łukasz Bullmann~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:04:01

Ale i tak w tym kraju nie ma większego kretyna od ciebie.

I po co te obelgi rodaku ? Nie mnie obraziłes tylko tego kogoś wyżej, ale mimo wszystko nie moge pojąć po co obrażasz Polaków.. Osobiście uważam, że wybranie KomunoRuskiego ponownie na urząd prezydenta RP to zamknięcie oczu na tysiące stron faktów o jego przestępczej działalności.. Rzecz w tym, że nie tylko partie dzielą ten naród.. Najbardziej dziela ten naród media.. Główne media i gazety (w większości w rękach niemieckich) przytakują władzy nawet w sytuacjach, w których na całym świecie politycy lądują albo w więzieniach albo na politycznym bruku.. media niezaleźne sa wysmiewane na zasadzie identycznej jak wyśmiewa się dziś kaczyńskiego, Mikke czy właściwie cokolwiek co nie jest obecnej władzy na rękę.. i w Końcu ostatni podział to ci którzy korzystają z całkowicie lub prawie całkowicie wolnego od masowej manipulacji internetu i Ci którzy nieświadomie pozwalają sie codziennie hipnotyzować przed telewizorami.. Smutne to bo ten kraj jest tak piękny i ma tak wspaniałe tradycje a dał sie omamić i skłócić jak dzieci.. Polecam wszystkim zacietrzewionym zapoznanie się z róznymi opiniami i dokumentami wszelkich frakcji w interneci, chocby u znajomego.. byleby zapoznac się z wszystkimi faktami i dowodami jakich w internecie jest pełno.. tylko tak mozna sobie zdać sprawę ze skali telewizyjnej manipulacji...

#30 ~otwórz oczy~

~otwórz oczy~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:14:32

Mam już dość przepychanek partyjnych. 1 miejsce w sondażach to mydlenie oczu, jakaś paranoja. Nie znam nikogo kto chce oddać głos na tego osobnika. Mam nadzieję, że Kukiz otworzy oczy Polakom.

#31 ~only you~

~only you~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:15:50

KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ KUKIZ

#32 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:18:01

ahahaha komorowski bo padne...... kto na niego glosuje ??? nie znam osobiscie takiej osoby a znam bardzo wielu ludzi :D

widocznie nie znasz żadnego urzędasa zatrudnionego na stanowisku "twardy elektorat".. Zgadnij jak taki ktoś może sie "odwdzięczyc" swoim mocodawcom za nieosiągalną  w wolnorynkowych warunkach dla niego pensję i warunki za tak niewiele wartą "pracę" ?? ciesz się że ich nie znasz.. bo scyzoryk sam się w kieszeni otwiera podczas rozmów z takimi intelektualnymi miernotami poprzez zajmowane stanowska przekonanymi o swojej wyższości nad każdym trzeźwo myślącym obywatelem tego rujnowanego równiez przez nich kraju..

#33 ~Poll~

~Poll~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:26:13

Srututu?...a wybierają KOMOROWSKIEGO,!!....tego co akurat dzisiaj dobija targu o wysłaniu Polskiego żołnierza by walczył razem z banderowcom.....szok...co za kraj,co za ludzie.......POPIS polskiej naiwnosci

#34 ~Poll~

~Poll~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:29:24

Nic nie zrobimy z tymi POPISAMI...do usranej smierci

#35 ~Stasiu~

~Stasiu~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:44:59

Pawel Kukiz.lapka up.

#36 ~MKA~

~MKA~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:50:30

Qukizzzzzzzzzzz

kukizzzzz

#37 ~Pytacz.~

~Pytacz.~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 16:30:07

Znam wielu ludzi w moim mieście i nie tylko, nikt z nich nie chce głosować na Komorowskiego, a z sondaży wynika że co trzeci Polak będzie na niego głosował. Pytanie gdzie jest skupisko tych POpaprańców?

#38 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 16:48:58

Hmmm ciekawy sondaż, nie znam nikogo kto by chciał głosować na Komorowskiego lub Dudę za to znam wielu którzy chcą głosować na Kukiza. Ale chyba wiem skąd wyniki tego sondażu ( Pyta się ludzi na ulicy czy wycierają tyłek przed czy PO i większość odpowiada że PO. Dlatego Komorowski ma takie wielkie poparcie )

#39 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 17:00:51

jaka była wielkość próby?

#40 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 18:15:07

Grzegorz Braun na Prezydenta Rzeczpospolitej!!!!!!!!!!! Głosujmy na dobro a nie na mniejsze zło!!!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych