Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto jest nowym burmistrzem?

909 odpowiedzi w tym temacie

#841 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 11:44:28

Kiedy i czy w ogóle, Pan Żurawski zacznie traktować poważnie, swoich wyborców i wszystkich mieszkańców miasta i całej gminy Kowalewo Pomorskie ?

Nigdy. W kampanii cukiereczki rozdawał i wielkie zmiany obiecywał a tymczasem przejął ludzi po grabosiu i kilku nowych swoich przyjął i zapomniał o swoich obietnicach. Myśli pewnie że ludzie to mu zapomną że ich tak perfidnie w jajo zrobił ale się myli druga kadencja właśnie odjeżdża mu sprzed nosa. Nawet ci co go w kampanii wspierali zaczynają się od niego odwracać a to już o czymś świadczy.

#842 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:05:40

Nigdy. W kampanii cukiereczki rozdawał i wielkie zmiany obiecywał a tymczasem przejął ludzi po grabosiu i kilku nowych swoich przyjął i zapomniał o swoich obietnicach. Myśli pewnie że ludzie to mu zapomną że ich tak perfidnie w jajo zrobił ale się myli druga kadencja właśnie odjeżdża mu sprzed nosa. Nawet ci co go w kampanii wspierali zaczynają się od niego odwracać a to już o czymś świadczy.

Potwierdzam, ponieważ w kampanii poświeciłem sporo czasu dla wsparcia ideii, które okazały się zwykłą kiełbachą wyborczą. Obecnie burmistrzowanie, zamiast kojarzć się z odpowiedzialnym zarządzaniem, kojarzy mi się z lekkomyślnym bumelowaniem nad krawędzią przepaści.

#843 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:12:33

Potwierdzam, ponieważ w kampanii poświeciłem sporo czasu dla wsparcia ideii, które okazały się zwykłą kiełbachą wyborczą. Obecnie burmistrzowanie, zamiast kojarzć się z odpowiedzialnym zarządzaniem, kojarzy mi się z lekkomyślnym bumelowaniem nad krawędzią przepaści.

Jak czytam o poświęceniu dla idei to aż mnie wzdryga. Nie wierzę w coś takiego,

#844 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:03:52

Jak czytam o poświęceniu dla idei to aż mnie wzdryga. Nie wierzę w coś takiego,

Nie musisz, bo mi wcale na tym nie zależy. Poprostu potrafię korzystać z wolności, nie ulegając zależnościom materialnym. Rozumiem, że dla "innych" jest to pojęciem abstrakcyjnym, nie mniej niż dla mnie, widok szepczących do ucha kogoś niewidzialnego, klęczących przed facetem w czarnej sukience.

#845 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:39:19

I co na to państwo.????

#846 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:29:10

A ty myślałeś ,że kierowca zrobi coś dla kowalewa.Te obiecanki to tylko kiełbasa wyborcza.Obwodnica to watek który trwa latami.O tym jednak decyduje Warszawa a nie gmina.Chociaż cynicznie podgrzewa temperaturę.

#847 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 17:54:09

A ty myślałeś ,że kierowca zrobi coś dla kowalewa.Te obiecanki to tylko kiełbasa wyborcza.Obwodnica to watek który trwa latami.O tym jednak decyduje Warszawa a nie gmina.Chociaż cynicznie podgrzewa temperaturę.

:unsure: :wacko: :mellow:

#848 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 18:43:37

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

#849 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 07:46:33

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

Janusz ?

#850 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:23:01

Zdążył już udowodnić to, że ma gdzieś zasady którymi wymachiwał podczas kampanii. Wystarczy spojrzeć na program wyborczy solidarnej gminy, żeby stwierdzić, iż ma się nijak do obecnej rzeczywistości.

#851 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:38:55

Poprzednik czynił to samo przez dziesięciolecia, to dlaczego ma dla tego takie określenia radykalne?

#852 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:56:53

Poprzednik czynił to samo przez dziesięciolecia, to dlaczego ma dla tego takie określenia radykalne?

Pewnie dlatego, że obecny miał wprowadzić w tym zakresie zmiany. Zrobił to, tylko ze szkodą, bo na gorsze. Odnoszę wrażenie realizowania się jakiegoś chytrego planu, który na koniec może okazać się wsparciem dla starej ekipy. Ludzie chcą zmian to mają, choć tylko pozorowane a koło kręci się dalej.

#853 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 12:44:05

Pewnie dlatego, że obecny miał wprowadzić w tym zakresie zmiany. Zrobił to, tylko ze szkodą, bo na gorsze. Odnoszę wrażenie realizowania się jakiegoś chytrego planu, który na koniec może okazać się wsparciem dla starej ekipy. Ludzie chcą zmian to mają, choć tylko pozorowane a koło kręci się dalej.

miał a jak to wygląda.Poprzednik zostawił wiele .wiem ,ze napiszesz ktytycznie bo twoja rola jest taka.historia napisze prawdę.

#854 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 12:59:41

miał a jak to wygląda.Poprzednik zostawił wiele .wiem ,ze napiszesz ktytycznie bo twoja rola jest taka.historia napisze prawdę.

Role odgrywają aktorzy, również ci z lokalnej scenki politycznej, chociaż w dość nieudolny sposób. To co opisuję jest moim niezależnym zdaniem, pełnym racjonalizmu i obiektywizmu. Nie mam problemów z krytykowaniem jednej czy drugiej strony gierek politycznych, które według mojej opinii i wiedzy na ową zasługują. Tak więc twoja uwaga jest co najmniej bezzasadna.

#855 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:50:20

Chyba historia napisana przez ciebie. Przestań się przechwalać. Wszyscy znają prawdę, tylko nie chcą ci bezczelnie mówić w twarz, tak jak ty te swoje kłamstwa. Żenada!!!

#856 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:25:16

No to trzeba wybrać budowlańca, który zrobił kwity na tira i będzie 2w1, heh

#857 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:55:33

Ten cały wasz burmistrz to ma co innego w głowie on musi tą swoją wariatkę z ul Stycznia pilnować i utrzywać

#858 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 11:18:31

Ten cały wasz burmistrz to ma co innego w głowie on musi tą swoją wariatkę z ul Stycznia pilnować i utrzywać

ale jaja.dobre :mellow: :mellow: :mellow:

#859 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:01:27

Niestety masz racje.

#860 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:49:51

Nigdy i nikomu w czasie kampanii wyborczej nie obiecywał czystek personalnych wśród urzędników!
Była o tym mowa na debacie w Kowalewie... Raczej mieli wolną rękę! Ci co nie chcieli współpracować z nowym Burmistrzem mogli odejść na własne życzenie.
Jak miałby funkcjonować urząd po całkowitej i nie uzasadnionej wymianie kadry???
Tyle z historii, i po co tak ciągle bzdury powielać?
Ja głosowałem na kandydatkę byłego, ale dobrze, że nie wygrała, bo to byłaby dopiero kontunuacja starego układu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych