Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto jest nowym burmistrzem?

754 odpowiedzi w tym temacie

#701 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:16:24

Pezecież ten kowalewski cyrk to rzecz która do tej pory była nieznana.Wydatkowanie środków i sprawy kadrowe.Sprawy obyczajowe akceptowane ,bez reakcji kościoła.Oj mocno przekraczamy sptay społeczne.

Poziom zakłamywania rzeczywistości siegnął dna i to w tle z modlitwą. Jestem przekonany, że spora część pracowników budżetowych nie tylko wie co mam na myśli ale również odczuwa pewien dyskomfort.

#702 Łukasz87

Łukasz87

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:41:41

No to powiedz komu bo nie bardzo wiem do czego pijesz... 

#703 Łukasz87

Łukasz87

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:47:02

Szczekanie i skakanie sobie do gardła na tym forum nic nie da. Ten burmistrz i tak nic nie zrobi. To jest dla niego kolejny etap pracy ZAROBKOWEJ. Sugeruję abyście mówili co należy zrobić dla Kowalewa i całej okolicy a nie polemizować kto jest głupi albo kto jest po czyjej stronie. Dajcie do zrozumienia burmistrzowi, że jest robota do wykonania i niech zacznie zarabiać pieniądze dla gminy a nie tylko dla siebie.

#704 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:33:41

Pezecież ten kowalewski cyrk to rzecz która do tej pory była nieznana.Wydatkowanie środków i sprawy kadrowe.Sprawy obyczajowe akceptowane ,bez reakcji kościoła.Oj mocno przekraczamy sptay społeczne.

A było inaczej do tej pory?

#705 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:06:49

Wpadłem na taki żarcik, zagadkę: co łączy podkarpacie i sklep z używanymi rzeczami?

#706 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:16:42

Wpadłem na taki żarcik, zagadkę: co łączy podkarpacie i sklep z używanymi rzeczami?

Ten żarcik to prawda którą zna każdy kowalewiak.

#707 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:06:07

Hahahahaha dobre.

#708 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:39:59

To już jako kowalewo słyniemy.Czy kowalewo na to sobie  zasłużyło?

#709 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:45:31

To już jako kowalewo słyniemy.Czy kowalewo na to sobie zasłużyło?

No cóż... "Pokaż mi ludzi a powiem Ci na co zasługują..." Kowalewo wygląda, jak gdyby prawa miejskie nabyło przez przypadek. Nie było w tym mieście, godnej, uczciwej władzy i wszystko na to wskazuje, że długo nie będzie. Niestety, taki mamy klimat...

#710 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 07:13:18

No cóż... "Pokaż mi ludzi a powiem Ci na co zasługują..." Kowalewo wygląda, jak gdyby prawa miejskie nabyło przez przypadek. Nie było w tym mieście, godnej, uczciwej władzy i wszystko na to wskazuje, że długo nie będzie. Niestety, taki mamy klimat...

Nie klimat a wyborców którzy wybierają takich miernych radnych bezradnych i włodarzy bez pomysłu na rozwój naszej gminy. Większość kowalewskich wyborców to totalne dno bo głosują na kolegów i znajomych po to tylko aby oddać głos. Nie martwi ich los gminy tylko liczą się kolesiowskie układziki.

#711 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 07:46:53

Nie klimat a wyborców którzy wybierają takich miernych radnych bezradnych i włodarzy bez pomysłu na rozwój naszej gminy. Większość kowalewskich wyborców to totalne dno bo głosują na kolegów i znajomych po to tylko aby oddać głos. Nie martwi ich los gminy tylko liczą się kolesiowskie układziki.

Czyli wszechobecna hipokryzja. Fałsz napedza fałsz i prymitywna machina prywaty, jako tako ale działa. Coś w tym jest, obojętność wynika ze zgody lub braku wyobraźni, najdelikatniej ujmując.

#712 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 08:52:09

Dokładnie, nikt nie myśli o wykształceniu , przebytej drodze zawodowej kandydatów i ich doświadczeniu. To bardzo duży błąd.

#713 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:51:14

szkoda, że nic nie można zmieni :-(

#714 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:51:48

szkoda, że nic nie można zmienić :-(

#715 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 13:08:00

Zawsze tak było!

#716 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:09:44

Tacy oni są.Jabłko spada blisko jabłoni.

#717 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:11:10

a ja nie wiem co łączy...

#718 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:46:40

Dokładnie, nikt nie myśli o wykształceniu , przebytej drodze zawodowej kandydatów i ich doświadczeniu. To bardzo duży błąd.

Najwyższy czas naprawić wieloletnie błędy wyborcze.

#719 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:28:59

Najwyższy czas naprawić wieloletnie błędy wyborcze.

i na pewno już przy urnie więcej takich błedów nie popełnimy.Już kierowca z ikieji nie bedzie w kowalewie .

#720 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 09:41:38

i na pewno już przy urnie więcej takich błedów nie popełnimy.Już kierowca z ikieji nie bedzie w kowalewie .

:( :( :( :( :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych