Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto jest nowym burmistrzem?

756 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 21:03:02

Sami jasnowidze w mieście!
Zamiast marnować zdolności na rozpoznawanie osób, podajcie termin oddania do użytku obwodnicy Kowalewa!!!
No dobra ułatwię wam!
Niech to będzie termin rozpoczęcia budowy, albo chociaż pozyskania środków na inwestycję!

przed wyborami bedzie coś wiadomo

#322 ~Jupik~

~Jupik~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 21:10:32

Mów za siebie.Ja jestem dumny że mamy takiego burmistrza.Jest otwarty i życzliwy dla mieszkańców a ci co mają coś za uszami szczekają na Niego.

#323 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 21:55:16

Mów za siebie.Ja jestem dumny że mamy takiego burmistrza.Jest otwarty i życzliwy dla mieszkańców a ci co mają coś za uszami szczekają na Niego.

Raczej to z czego jesteś dumny mało tu kogo obchodzi. Kaczyński też był dumny z rządu broszki. Jak dotąd nie bardzo widzę osiągnięcia obecnego włodarza z którymi mógłbyś się zachwycać.

#324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 22:10:55

Raczej to z czego jesteś dumny mało tu kogo obchodzi. Kaczyński też był dumny z rządu broszki. Jak dotąd nie bardzo widzę osiągnięcia obecnego włodarza z którymi mógłbyś się zachwycać.

Weź to zostaw, nie tłumacz, tłumu nie przekonasz do samodzielnego myślenia. "Owce" już tak mają, że bezmyślnie idą jedna za drugą.

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 23:01:56

Weź to zostaw, nie tłumacz, tłumu nie przekonasz do samodzielnego myślenia. "Owce" już tak mają, że bezmyślnie idą jedna za drugą.

Ale nie martw się!
Przyjdzie ten czas, że za owcami ruszą barany takie jak ty!

#326 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:04:06

Ale nie martw się!
Przyjdzie ten czas, że za owcami ruszą barany takie jak ty!

Jestem uczulony na łój i naftalinę, więc pójdę wybraną przez siebie ścieżką.

#327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:07:09

Hej, pseudo fachowcy od polityky ! Macie problem ze zrozumieniem, dlaczego poprzednik pod koniec swojej kadencji, postarał się o rozstrzygnięcie przetargów, rozpoczynających duże inwestycje ? Naprawdę nie rozumiecie, dlaczego nowy burmistrz zawiódł oczekiwania, wielu swoich wyborców ? Przecież to jest bardzo proste i oczywiste !

Poprzednik rozstrzygając większość ważnych przetargów i odchodząc, narzucił nowemu włodarzowi i gminie kontynuację swoich "planów"
A teraz ludzie biją pianę, że brakuje nowych pomysłów i inicjatyw.
Myślenie nie boli

#328 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:18:51

też tak uważam - inwestycji na "najbliższe 230 lat " (żart oczywiście) a za wszystko trzeba zapłacic.

#329 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:25:13

Poprzednik rozstrzygając większość ważnych przetargów i odchodząc, narzucił nowemu włodarzowi i gminie kontynuację swoich "planów"
A teraz ludzie biją pianę, że brakuje nowych pomysłów i inicjatyw.
Myślenie nie boli

Przeklejając popełnione przeze mnie wpisy, nie poprawisz sytuacji. Powinien zdecydować się czy według niego polityka poprzednika była dobra czy zła, bo jak na razie nici z hucznie zapowiadanych zmian.

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 07:51:47

Andrzej, wracaj !!!

#331 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:42:49

Endriu jest wc i tak szybko nie wróci bo dostał rozwolnienia jak ujrzał marne inwestycję za miliony które się rozpadają

#332 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:44:40

Proponuję lekturę wpisów przedwyborczych na temat pana Żurawskiego. Jest również w sieci artykuł, którego autor w skrócie opisuje jego dorgę na związkowe wyżyny. Myślący z pewnością wyciągną odpowiednie wnioski, bo brak pozwów w niektórych z opisywanych przypadków, daje mocno do myślenia.

#333 ~Kowalski~

~Kowalski~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:55:54

Endriu wyluzuj nic tam nie ma na Pana Żurawskiego.Najpierw spójrz na siebie i twoje szare, puste życie .żal mi ciebie życie pokarało cię już wzrostem i nie było też łaskawie obdarzyć mózgiem

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 14:56:27

Endriu wyluzuj nic tam nie ma na Pana Żurawskiego.Najpierw spójrz na siebie i twoje szare, puste życie .żal mi ciebie życie pokarało cię już wzrostem i nie było też łaskawie obdarzyć mózgiem

Nie jestem zwolennikiem polityki tego pana, ale wiem jedno, gdyby tylko chciał, to sprawiłby, że za ten wpis, komornik stałby się twoim częstym gościem. Sam jak widać nie błyszczysz intelektem, zapewne dlatego, publicznie obrażasz innych?

#335 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 14:59:53

Lepiej sprawdzmy kto jest kierownikiem biura rady powiatu....i tyle w temacie...........

#336 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 15:09:22

#337 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 16:13:58

Lepiej sprawdzmy kto jest kierownikiem biura rady powiatu....i tyle w temacie...........

Lepiej dobrze sprawdzajcie po 15-stej, żeby później wstydu nie było ...

#338 ~kowalewo~

~kowalewo~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 21:25:46

czekamy na efekty pana pracy panie żurawski... kowalewo patrzy...

#339 ~Kowalski~

~Kowalski~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 21:40:57

Naszyjnik mów w swoim imieniu.klepiesz tym jęzorem byle klepać a na koniec i tak mówisz "ja zgadzam się z Panem burmistrzem"

#340 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 07:18:28

Naszyjnik mów w swoim imieniu.klepiesz tym jęzorem byle klepać a na koniec i tak mówisz "ja zgadzam się z Panem burmistrzem"

Panie radny, wydaje się panu, że w sieci jest pan anonimowy? Otóż, muszę pana rozczarować! Pogrąża się pan !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych