Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto jest nowym burmistrzem?

909 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:00:16

ale niektórzy nie mogą się pogodzić z przegraną

#242 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:00:45

ale niektórzy nie mogą się pogodzić z przegraną

#243 ~bol~

~bol~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:02:18

Zaczyna boleć brak władzy

#244 ~Trol~

~Trol~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:03:43

Wpływów

#245 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:16:15

Trafna ocena!
Ten komentarz jest odpowiedzią na połączone wpisy dwóch Osób:
"...Gość~19 lut 2019
Dobrze czasem spojrzeć na stronę urzędu...
1 lutego informacja o audycie dotyczącym tematyki zamówień publicznych oraz sprzedaży gruntów gminnych.
Będzie to jakieś zamknięcie i zarazem otwarcie, ale czy wystarczające do oceny kart historii Kowalewa, czekających na zapisanie w bieżącej kadencji przez nowy Samorząd Gminy?..."
I drugi
"...Lepiej bym tego nie ujął, warto czasem spojrzeć ! Świadomość i wiedza podpowiadają mi, że audyt audytowi nie jest równy. To z czym mamy do czynienia obecnie, raczej dalekie jest od audytu w formie tzw. "dużej kontroli" .
Jako zwolennik zmian i wyborca pana Żurawskiego, czuję się mocno zawiedziony. Ponadto zastanawiam się z czego wynika zaniechanie w tak istotniej kwestii. Z niewiedzy ? Z "życzliwości" podwładnych ? A może 2w1 ?
Coraz słabiej, tli się we mnie nadzieja, że nowy burmistrz, nie jest zakamuflowanym reprezentantem starego układu.
Nie głosowałam na obecnego burmistrza, bo nie porwała mnie ta kampania wyborcza! Kultywowanie tradycji i historii, nie jest pierwszą i najważniejszą potrzebą naszej gminy.
Patriotyzm i tradycję powinno się nosić w sercu, a nie czynić z tego plan na 5 lat życia...
Suma sumarum, intuicja mnie nie zawiodła!

#246 ~AntyBolek~

~AntyBolek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:53:46

Chyba ktoś czuje się zawiedziony. Poparł z nadzieją na stołek a tu nic z tego. I bardzo dobrze. Samo poparcie na facebooku to za mało. Jeszcze trzeba mieć na czym czapkę nosić.

Dziękuję!
Podpisuję się pod powyższym wpisem obiema rękami!
To także moje zdanie.

#247 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 08:25:45

Chyba ktoś czuje się zawiedziony. Poparł z nadzieją na stołek a tu nic z tego. I bardzo dobrze. Samo poparcie na facebooku to za mało. Jeszcze trzeba mieć na czym czapkę nosić.

Bzdury piszesz żaden stołek mi się nie marzy bo mam w życiu co robić i na stołki się nie nadaję. Brak mi tylko konkretnych zmian które obiecywał nowy burmistrz. Zakpił że swoich wyborców i obróci się to przeciw niemu. Facet chyba nie rozumie że to dzięki nam jest burmistrzem i jak nas zawiedzie to w następnej kadencji spada ze stołka bo drugi raz tej bajki o wielkich zmianach nikt nie łyknie.

#248 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 11:38:19

Bzdury piszesz żaden stołek mi się nie marzy bo mam w życiu co robić i na stołki się nie nadaję. Brak mi tylko konkretnych zmian które obiecywał nowy burmistrz. Zakpił że swoich wyborców i obróci się to przeciw niemu. Facet chyba nie rozumie że to dzięki nam jest burmistrzem i jak nas zawiedzie to w następnej kadencji spada ze stołka bo drugi raz tej bajki o wielkich zmianach nikt nie łyknie.

Trzeba było myśleć przed głosowaniem...
Niestety mamy to,co zostało wybrane głosami wyborców! Teraz się możemy najwyżej ugryźć w tyłki ze złości.

#249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 13:25:13

Głosowałem na niego i nie zawiodłem się. Dajmy sobie więcej nadziei, że po długim namyśle dobierze się do dupy wszystkim nierobom, donosicielom i klice poprzednika.

#250 ~solidarny z gminy~

~solidarny z gminy~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 13:36:36

Dobrze czasem spojrzeć na stronę urzędu...
Lepiej bym tego nie ujął, warto czasem spojrzeć ! Świadomość i wiedza podpowiadają mi, że audyt audytowi nie jest równy. To z czym mamy do czynienia obecnie, raczej dalekie jest od audytu w formie tzw. "dużej kontroli" .
Jako zwolennik zmian i wyborca pana Żurawskiego, czuję się mocno zawiedziony. Ponadto zastanawiam się z czego wynika zaniechanie w tak istotniej kwestii. Z niewiedzy ? Z "życzliwości" podwładnych ? A może 2w1 ?
Coraz słabiej, tli się we mnie nadzieja, że nowy burmistrz, nie jest zakamuflowanym reprezentantem starego układu.

100 dni to chyba wystarczający czas na zapoznanie się kto jest kim i dlaczego ?
No chyba , że po objęciu władzy , zmieniły się priorytety.

#251 ~obecny~

~obecny~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 20:22:08

Nadanie imienia w szkole w Wielkiej Łące. Kto pisał artykuł na stronę urzędu miasta chyba był nieobecny,albo widział tylko to co chciał i kogo chciał...

#252 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 22:33:47

Może uczył się od najlepszej propagandzistki
Zeslana na banicje za wieloletnią propagandę

#253 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 22:57:34

Może uczył się od najlepszej propagandzistki
Zeslana na banicje za wieloletnią propagandę

Coś się zaczyna, coś się kończy!
I nie jest to banicja...
Zwyczajnie ludzie z różnych opcji, nie chcą ze sobą pracować i to nikogo nie dziwi!
A artykułu o którym mowa nie można przeczytać, bo strona urzędu o dziwo też nie "pracuje" w weekend???

#254 ~SPW~

~SPW~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 10:24:53

Ile gospodarstw w gminie skorzystało z programu rządowego "czyste powietrze" ? Co przez ostatnie 100 dni ,  w tej kwestii uczynił wydział środowiska ? Co zrobili niepo-radni ? Proszę o konkrety a nie bzdety !!!

#255 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 11:31:43

A, co zrobili poprzednicy, abyśmy mieli czyste powietrze?

#256 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 12:19:55

A, co zrobili poprzednicy, abyśmy mieli czyste powietrze?

..............
Wygrała inna opcja, bo obiecała robić więcej!!!
Wobec tego, niech nie powiela błędów minionej władzy samorządowej!
Oddychamy powietrzem, nie obietnicami!!!
Pierwszy krok: przywrócić Straż Miejską, bo obecnie nie ma organu, który ma prawo z urzędu egzekwować odpowiedzialność za zanieczyszczanie powietrza na terenie gminy.
A co robisz ty dla czystego powietrza?

#257 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 12:36:25

Idź na sesję i walcz. Też chciałabym móc otworzyć okna. Ci co trują maja nas gdzieś.

#258 ~Rrr~

~Rrr~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 12:58:30

Ile gospodarstw w gminie skorzystało z programu rządowego "czyste powietrze" ? Co przez ostatnie 100 dni , w tej kwestii uczynił wydział środowiska ? Co zrobili niepo-radni ? Proszę o konkrety a nie bzdety !!!

#259 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:47:22

Ile gospodarstw w gminie skorzystało z programu rządowego "czyste powietrze" ? Co przez ostatnie 100 dni , w tej kwestii uczynił wydział środowiska ? Co zrobili
niepo-radni ? Proszę o konkrety a nie bzdety !!!

Na stronie urzędu wklejono broszurkę informacyjną (tzw. gotowca). Cieżar wdrożenia projektu, powinien spoczywać na strukturach samorządowych a konkretnie na indywidualnym wsparciu mieszkańców. Realnie w większości przypadków, obywatele nie będą w stanie poradzić sobie samodzielnie w zawiłościach związanych z wypełnianiem i składaniem wniosków. W obecnej wersji projekt jest niczym forma wydmuszki wizerukowej. Bez realnego wsparcia ze strony samorządów, nic z tego nie będzie. Ciekawe jak długo burmistrz ma zamiar tkwić w przekonaniu, iż cała gminna administracja, funkcjonuje jak dobrze zgrany mechanizm?

#260 ~gut~

~gut~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:49:32

Najpierw poznaj zasady tego programu a nie piszesz co zrobił urząd jak idziesz po dopłaty albo kredyt z banku to wnioski ci piszą w urzędzieJ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych