Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto jest nowym burmistrzem?

311 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 17:38:11

audyt to nie kontrola </p></p>

Z pewnością ten o którym informowano na stronie urzędu!

#222 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 17:51:09

Lepiej bym tego nie ujął, warto czasem spojrzeć ! Świadomość i wiedza podpowiadają mi, że audyt audytowi nie jest równy. To z czym mamy do czynienia obecnie, raczej dalekie jest od audytu w formie tzw. "dużej kontroli" .
Jako zwolennik zmian i wyborca pana Żurawskiego, czuję się mocno zawiedziony. Ponadto zastanawiam się z czego wynika zaniechanie w tak istotniej kwestii. Z niewiedzy ? Z "życzliwości" podwładnych ? A może 2w1 ?
Coraz słabiej, tli się we mnie nadzieja, że nowy burmistrz, nie jest zakamuflowanym reprezentantem starego układu.

Co się dziwić , a w ogóle to poleciał ktoś ze stanowiska z twardej ekipy Grabowskiego?

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:23:59

Co się dziwić , a w ogóle to poleciał ktoś ze stanowiska z twardej ekipy Grabowskiego?

Można odnieść wrażenie, że pojęcie zaufania społecznego to coś, co traci na wartości...

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:30:06

Niedługo 100 dni , może jakiś podsumowujący artykulik na stronie urzędu bedzie.

#225 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:21:55

Żuraś to nie garboś - spoko. Nie musi się chwalić.

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:58:38

Żuraś to nie garboś - spoko. Nie musi się chwalić.

A jest czym się chwalić?

#227 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 11:26:31

A jest czym się chwalić?

Za 2 lata może będzie mógł się pochwalić, że wreszcie kończy inwestycje rozgrzebane przez poprzednika i zaciąga pożyczki na dalsze ich spłaty?

#228 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 13:33:32

Za 2 lata może będzie mógł się pochwalić, że wreszcie kończy inwestycje rozgrzebane przez poprzednika i zaciąga pożyczki na dalsze ich spłaty?

Ojoj... a można było wybrać spokojne życie

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 13:37:14

Ojoj... a można było wybrać spokojne życie

Chyba nie wiesz o czym piszesz lub nie masz na myśli byłej kontrkandydatki?

#230 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:57:00

Dobrze czasem spojrzeć na stronę urzędu...
1 lutego informacja o audycie dotyczącym tematyki zamówień publicznych oraz sprzedaży gruntów gminnych.
Będzie to jakieś zamknięcie i zarazem otwarcie, ale czy wystarczające do oceny kart historii Kowalewa, czekających na zapisanie w bieżącej kadencji przez nowy Samorząd Gminy?
Lepiej bym tego nie ujął, warto czasem spojrzeć ! Świadomość i wiedza podpowiadają mi, że audyt audytowi nie jest równy. To z czym mamy do czynienia obecnie, raczej dalekie jest od audytu w formie tzw. "dużej kontroli" .
Jako zwolennik zmian i wyborca pana Żurawskiego, czuję się mocno zawiedziony. Ponadto zastanawiam się z czego wynika zaniechanie w tak istotniej kwestii. Z niewiedzy ? Z "życzliwości" podwładnych ? A może 2w1 ?
Coraz słabiej, tli się we mnie nadzieja, że nowy burmistrz, nie jest zakamuflowanym reprezentantem starego układu.

#231 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:12:50

można by sparafrazować polskie przysłowie:

Jacek Jackowi wrogiem...

#232 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:21:09

... wilkiem

#233 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:39:20

Ilu się zawiodło ? Wchodzę na stronę urzedu i Fuck ! nie wierzę ! Kiedyś propaganda ale przynajmniej z jakimś ładem i składem. Na dzień dzisiejszy nie da się tego czytać ! Bajzel bez ładu i składu, w dodatku każdy artykuł pisany inną trzcionką, co to ma być ? Kto za ten "kibel" odpowiada ?

#234 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:45:28

"Stary burmistrz, powiedział szach i na chwilę odszedł do stolika...."

#235 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 06:31:44

"Stary burmistrz, powiedział szach i na chwilę odszedł do stolika...."

Ale wtopa a miało być tak pięknie.

#236 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:02:45

Ilu się zawiodło ? Wchodzę na stronę urzedu i Fuck ! nie wierzę ! Kiedyś propaganda ale przynajmniej z jakimś ładem i składem. Na dzień dzisiejszy nie da się tego czytać ! Bajzel bez ładu i składu, w dodatku każdy artykuł pisany inną trzcionką, co to ma być ? Kto za ten "kibel" odpowiada ?

ZAPANOWAŁ CHAOS !

#237 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:03:46

Dobrze czasem spojrzeć na stronę urzędu...
1 lutego informacja o audycie dotyczącym tematyki zamówień publicznych oraz sprzedaży gruntów gminnych.
Będzie to jakieś zamknięcie i zarazem otwarcie, ale czy wystarczające do oceny kart historii Kowalewa, czekających na zapisanie w bieżącej kadencji przez nowy Samorząd Gminy?

Też na Pana Jacka głosowałem licząc na zmiany a tu lipa nic się nie zmienia. Myślę że z takim podejściem do swoich wyborców nie ma co liczyć na drugą kadencję. Zamiast obstawiać się swoimi zaufanymi ludźmi to tuli w ramionach przydupasów poprzedniej władzy. Krótko mówiąc Panie Żurawski podcina Pan gałąź na której Pan siedzi a upadek będzie szybki i bolesny bo drugi raz wyborców Pan już nie zwiedzie czyżby Pan już zapomniał swoją kampanię wyborczą w której głosił Pan wielkie zmiany? Pytam się więc gdzie te zmiany bo jak na razie to miasto i gmina stoją w miejscu.

#238 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:29:45

Też na Pana Jacka głosowałem licząc na zmiany a tu lipa nic się nie zmienia. Myślę że z takim podejściem do swoich wyborców nie ma co liczyć na drugą kadencję. Zamiast obstawiać się swoimi zaufanymi ludźmi to tuli w ramionach przydupasów poprzedniej władzy. Krótko mówiąc Panie Żurawski podcina Pan gałąź na której Pan siedzi a upadek będzie szybki i bolesny bo drugi raz wyborców Pan już nie zwiedzie czyżby Pan już zapomniał swoją kampanię wyborczą w której głosił Pan wielkie zmiany? Pytam się więc gdzie te zmiany bo jak na razie to miasto i gmina stoją w miejscu.

trafne spostrzeżenia też myślę że będzie to jego pierwsza i ostatnia kadencja bo jego działania a raczej ich brak dobrze nie rokują.

#239 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 14:45:08

ZAPANOWAŁ CHAOS !

Tu się nie zgodzę strona jest w końcu stroną informacyjną a nie laurką jednej osoby prowadzona przez zaufaną podwładną....

#240 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 14:48:51

Chyba ktoś czuje się zawiedziony. Poparł z nadzieją na stołek a tu nic z tego. I bardzo dobrze. Samo poparcie na facebooku to za mało. Jeszcze trzeba mieć na czym czapkę nosić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych