Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Krzysztof Brejza osiągnął szczyt groteski


72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 18:46:53

Krzysztof Brejza z PO znany jest z tego, że wyszukuje niestworzone afery wokół PiS. Pełno w jego narracji spiskowych teorii. Ale ta, odnosząca się do sondaży, jest już szczytem wszelkiej groteski!

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 09:43:59

Krzysztof Brejza z PO znany jest z tego, że wyszukuje niestworzone afery wokół PiS. Pełno w jego narracji spiskowych teorii. Ale ta, odnosząca się do sondaży, jest już szczytem wszelkiej groteski!

 

 

 

Ty to co naPiSałeś przeczytaj jeszcze raz- i jeśli został ci jakiś marny zwój mózgowy to przy jego pomocy może dojdziesz do wniosku że to nawet nie jest groteska.#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 09:57:17

Pewnie, to co brejzi ten ktoś, to żenada, prostactwo, POdłość i Himalaje obłudy.#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 15:03:25

Cóż, jakoś trzeba tłumaczyć się z sondażowych porażek. Ale Krzysztof Brejza przeskoczył wszystko. Pozostaje tylko pytanie: śmiać się czy płakać?

#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 12:47:09

Płakać , bo ci w POKO kompletnie pogubili rozumy. Brejza ma nową teorię spiskową! Komisja ds. Amber Gold miała... zniszczyć Tuska?!

Szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold przekazała pozostałym członkom komisji projekt raportu końcowego i zaprezentowała go na środowym posiedzeniu.
Nie wszystkim jednak spodobały się zawarte w dokumencie tezy. Poseł Krzysztof Brejza z klubu POKO w pewnej chwili podzielił się swoimi przemyśleniami, przedstawiając swoją teorię spiskową dotyczącą prac komisji.

Poseł Brejza przyznał, że raport liczy 700 stron, jednak jego zawarte tam argumenty nie przekonują. Zaczął skarżyć się, że komisja została powołana z naruszeniem prawa, gdyż największemu klubowi opozycyjnemu, klubowi POKO, przypadło tylko jedno miejsce.

Na tym się jednak nie skończyło. Brejza rozkręcał się z każdą chwilą. Przekonywał, że „były też momenty zupełnego skandalu” - dodał mówiąc, że były „próby obciążania” syna premiera Tuska, Michała Tuska, który współpracował z liniami OLT Express należącymi do Amber Gold.

To była komisja, która miała służyć zniszczeniu Donalda Tuska i komisja, która miała służyć zniszczeniu Pawła Adamowicza. Nie udało wam się ani pierwsze, ani drugie.
- grzmiał wzburzony Krzysztof Brejza.

W pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań między politykiem POKO, a przewodniczącą komisji. Brejza powoływał się m.in. na zarzuty, że Adamowicz był jednym z klientów Amber Gold.

Nie było żadnego Pawła Adamowicza na liście klientów Amber Gold, to było podłe kłamstwo. Był inny Adamowicz, który mieszkał kilkaset kilometrów dalej.
- podkreślał polityk PO.

Na reakcję przewodniczącej komisji nie trzeba było długo czekać.
Proszę pana, nie było w ogóle takiego wątku, pan wymyśla historie, których nie ma.
- komentowała Wassermann.

Później zaczął opowiadać, że jeden z dziennikarzy TVP „biegał i podtykał mikrofon, i mówił: kim jest Paweł Adamowicz na liście klientów Amber Gold”.

Jednocześnie polityk zapowiedział, że przygotuje zdanie odrębne do raportu „z dwoma zawiadomieniami” do prokuratury. Jedno z nich miałoby dotyczyć b. przewodniczącego KNF Stanisława Kluzy, drugie - prokuratora Piotra Wesołowskiego.


 Z taką facjatą ładnie by wyglądał w aureoli tęczowej na toy-toyu. Patologia Obywatelska ma dwie wybitne postacie toi-toi Brejza czyt. Twinky Winky oraz Szczerba czyt. A2D2.

 #6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 17:10:33

PO -  to Platforma Obłudy:

Oni głosowali za skróceniem okresu przedawnienia dla gwałcicieli dzieci - LISTA POLITYKÓW PO

- Walczymy i walczyliśmy z pedofilią – zarzekał się w poniedziałek poseł PO i były minister sprawiedliwości Borys Budka. Jednak nie wszyscy stracili pamięć…

Nie popieraliśmy natomiast projektu dotyczącego rejestru pedofilów, firmowanego przez Patryka Jakiego, bo był on bublem prawnym – mówił Budka.

Dziś do słów Budki odniósł się na Twitterze Sebastian Kaleta. 

„To jest kabaret. Borys Budka chce rozliczać pedofilię, ale to on w lutym 2015, chwilę przed objęciem Ministerstwa Sprawiedliwości głosował za skróceniem okresu przedawnienia przestępstwa zgwałcenia małoletniego... (art. 102 kk nowelizującej ustawy)” - napisał.

Jak dodał – „wcześniej dla zbrodni zgwałcenia małoletniego przewidywano dodatkowy okres przedawnienia 10 lat. Wskutek tej nowelizacji skrócono go do 5 lat”.

Sebastian Kaleta podał całą listę ówczesnych prominentnych przedstawicieli PO, którzy również wsparli swoimi głosami skrócenia o połowę okresu odpowiedzialności dla pedofilów.

Wśród głosujących na za skróceniem byli: Bartosz Arłukowicz, Krzysztof Brejza, Borys Budka, Andrzej Halicki, Katarzyna Hall, Marcin Kierwiński, Ewa Kopacz, Robert Kropiwnicki, Joanna Mucha, Sławomir Neumann, Stefan Niesiołowski, Grzegorz Schetyna, Radosław Sikorski, Michał Szczerba, Monika Wielichowska.


 WODOGŁOWIE kombinuje , że Polacy mają te same przypadłości co ONO , czyli amnezję, kłamstwo i podłość.

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 20:52:08

Przez 8 lat pokazywali, że ich obietnice są g. warte, i że żyje się lepiej tylko im z PO i złodziejom. Haratanie w gałę, dobre garnitury i trunki, sowite kolacje u Sowa&Przyjaciele, niezliczone afery zamiatane pod dywan, oszukiwanie i kpina z Polaków. Oto obraz rządów PO/PSL. Nie da się temu zaprzeczyć. DOŚĆ! Nigdy więcej tych nieudaczników, kłamców, cwaniaków i obłudników .

 #8 ~radio maRyja~

~radio maRyja~
 • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 09:15:41

Przez 8 lat pokazywali, że ich obietnice są g. warte, i że żyje się lepiej tylko im z PO i złodziejom/.../

Kaczystom wystarczyło kilka miesięcy by w tym temacie przebić platfusów w rozmiarach iście kosmicznych-nepotyzm i złodziejstwo rozrosło się do granic nie spotykanych poza "baniowymi republikami" ale to się wkrótce skończy, niestety odbudowa znów potrwa kilka lat.#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 10:49:34

gdzie to złodziejstwo pis-u dostrzegłeś the billu? może jakieś konkrety POdasz#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 20:18:45

czy on jest normalny#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 18:37:50

czy on jest normalny

Chyba nie skoro nie widzi#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 19:14:08

Szczyt groteski to była frekwencja podczas wielkiego wiecu działaczy PiS pod Urzędem Miasta :)#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:35:32

A już myślałem, że przyjazd "króla" i te "miliony" na które ryży liczył. A tu taka totalna groteska - klapa; po/nowoczersko/pslowski beton zwieziony z całej Polski, UBolki z młodzieżówki PZPR, trochę zaKODowanych, trochę LGBT- ale tym nakazali zwinąć transparent, bo jak Grupiński szczerze wyznał ich sprawami zajmą się dopiero po wyborach bo na prowincji PO by przegonili.#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:51:34

Groteska to kampania kandydata z nr 9.Na co on liczy? Że Krzysia prześcignie? Maluch z porsche do wyścigu? To różnica 100 klas.A na wiecu jego pracownik.To chyba wszystko wyjaśnia.

#15 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:11:51

A skąd on bierze  kase na te banery ?#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:47:31

A skąd on bierze  kase na te banery ?

Powinni to sprawdzić, wyjdą pewnie ciekawi sponsorzy#17 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:57:53

Banerami zaśmiecone całe województwo, ma więcej niż wszyscy pozostali razem#18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 06:29:51

I tak nie wiele to mu da.Lans dla paru zagorzałych zwolenników jak złotówa i udawanie co to nie on.

#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 07:42:04

Wonski nie ma szans.

#20 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 07:42:21

Wonski nie ma szans.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych