Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kredyt konsolidacyjny - połącz kredyty i zmniejsz swoje raty

kredyt konsolidacyjny kredyty konsolidacyjne kredyt Alior Bank kredyty

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 12:16:01

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank
  • prowizja 0%
  • konsolidacja do 150 tys. zł bez zabezpieczeń
  • wypłata środków nawet w 1 dzień
  • gwarancja najniższej raty
Sprawdź też inne kredyty konsolidacyjne.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 12:19:33

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank:
  • prowizja 0%
  • konsolidacja do 150 tys. zł bez zabezpieczeń
  • wypłata środków nawet w 1 dzień
  • gwarancja najniższej raty
Porównanie kredytów konsolidacyjnych.

#3 Donek33

Donek33

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 24 październik 2012 - 14:24:48

"konsolidacja do 150 tys. zł bez zabezpieczeń"???? ale idąc do banku po głupie 2000 zł piętrzą problemy jakbyś chciał pożyczyć ze 200 mln zł :)

#4 aleksia

aleksia

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 13:41:16

Alior daje kredyt taki jak tu piszą,ale nie w jeden dzień,przynajmniej te 150tyś.trzeba się sporo naczekać aż cie prześwietlą dokładnie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 15:07:57

przy kredytach konsolidacyjnych , bank nie musi sprawdzać dokładnie wszystkiego, bo biorąc kredyt osoba musiała się już wczeniej wykazać zdolnością kredytową - wystarczy mieć pracę i pokazać wcześniejsze umowy kredytowe

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 00:13:46

Polecam kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, bo dają gwarancję najniższej raty na rynku, zawsze można znaleźdź tańszy kredyt i się załapać na obniżenie oprocentowania

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 10:27:08

Najbardziej opłacalna jest konsolidacja kredytów poprzez kredyty konsolidacyjne z zabezpieczeniem w postaci hipoteki poczytajcie forum - one realnie zmniejszają nasze zadłużenie w bankach.
Kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczeń tylko wydłużaja nam okres spłąty nie zmniejszaja realnie zadluzenia w banku
Polecam także lekturę serwisu o kredytach konsolidacyjnych:
kredyty-konsolidacyjne.info

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 11:47:34

Kredyty konsolidacyjne, gotówkowe i pozbankowe:
http://kredyt.dlamni...olidacyjne.html

Polecam kredyt Alior Banku z gwarancją najniższej raty!

#9 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 07:46:55

Witam!! Mam 3 kredyty i chciałabym je połączyć w jeden ale nie przekonują mnie reklamy w telewizji i trochę się boje o konsekwencje jakie mogą wyniknąć... np oprocentowanie i długotrwałe spłacanie... Czytałam na stronie J&B FINANSE , że mają niezłą opinię i dość niskie oprocentowanie kredytów. Czy ktoś słyszał o nich i czy korzystał z kredytu konsolidacyjnego u nich??

#10 morszczak

morszczak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 20:24:47

Kredyty konsolidacyjne wcale nie są korzystne dla potencjalnego klienta. Dają tylko bankowi zarobić :)

#11 ratek

ratek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 23:17:01

Bo na kresytach konsolidacyjnych konsument tylko traci, niby niższa rata, ale dluższy okres kredytowania.

#12 mroczkowa

mroczkowa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 12:19:55

Kredyt konsolidacyjny to w wielu przypadkach skuteczny sposób na wyjście z pętli zadłużenia. Dzięki niemu można spłacić inne kredyty i wydłużyć okres spłaty przez co raty kredytu nie będą tak mocno ciążyły. Tutaj znajdziesz listę wybranych KK o przyjaznym oprocentowaniu.

#13 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 13:58:03

Nie zawsze kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie o ile jego warunki są korzystne dla klienta. Często banki w którym mamy już 2-3 kredyty oferują konsolidację zarabiając na kosztach 3 zaciągniętych już, które pokrywają z czwartego konsolidacyjnego z kolejnymi kosztami. Konsolidacja w innym banku nie jest już tak prosta więc to wcale nie taki dobry interes.

#14 ~miszcz~

~miszcz~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 14:22:54

Wg mnie warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych firm, z bankami to różnie bywa, fakt. sytuacja mnie zmusiła, przeszedłem po bankach i nie mogłem pojąć ich warunków. oszuści jedni. ostatni grosz z człowieka by zdarli! ostatecznie z polecenia trafiłem do sales group w w-wie gdzie zaoferowali mi najkorzystniejszy kredyt na 11 % oprocentowaniu. od 4 miesiący już spłącam, wiadomo że lepiej nie mieć wcale kredytów, ale jak już się zaciągnęło i nawarzyło piwa, to trzeba je wypić

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 11:47:15

Alior Bank daje kredyt z Gwarancją najniższej raty - jak znajdziesz lepsze warunki, obniżają wysokość rat

#16 Mikolin1

Mikolin1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2014 - 21:40:11

Alior ma fajną ofertę jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne. A że trzeba trochę poczekać - no niestety banki muszą wszystko sprawdzić:)

#17 Finanse

Finanse

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 20:36:50

Konsolidacja kredytów, oraz darmowe doradztwo kredytowe można uzyskać na naszej stronie. Tylko sprawdzone rozwiązania.

#18 marszu91

marszu91

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2017 - 14:52:37

Ktoś osobiście korzystał z tej oferty kredytu konsolidacyjnego w Aliorze?

#19 alinkaa

alinkaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 maj 2017 - 14:16:16

Moi rodzice brali kredyt konsolidacyjny w BGŻ. Bez problemu dostali w pół godziny na 3 inne kredyty, ale razem ich wartość nie przekraczała 20 tysięcy.

#20 ~miki789~

~miki789~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:43:09

Zadowolony jestem z kredytu konsolidacyjnego jaki mi dobrali w N Kredyt, spłaca się dużo lepiej niż jak to wszystko było rozbite na kilka mniejszych. Mają doświadczenie, biorą pod uwagę kilka czy kilkanaście ofert także człowiek ma pełniejszy obraz tego co można podziałać w danej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt konsolidacyjny, kredyty konsolidacyjne, kredyt Alior Bank, kredyty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych