Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kradzież na Cmentarzu Parafialnym

cmantarz kradzieże nagrobki złodziej

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 18:46:40

Witam.
Z przykrością muszę stwierdzić, że kolejny raz z nagrobka mojej córeczki (cmentarz przy ul.Chopina)
zagineło światełko. Kilka tygodni temu ktoś zabrał kwiaty. Brak mi słów dla takiego zachowania. Obawiam się, że takie zdarzenia nie są odosobnione. Czy ktoś to już zgłaszał (policja, proboszcz Parafii, pod którą ten obiekt podlega) takie sytuacje? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

#2 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4523 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 18:52:00

Witam.
Z przykrością muszę stwierdzić, że kolejny raz z nagrobka mojej córeczki (cmentarz przy ul.Chopina)
zagineło światełko. Kilka tygodni temu ktoś zabrał kwiaty. Brak mi słów dla takiego zachowania. Obawiam się, że takie zdarzenia nie są odosobnione. Czy ktoś to już zgłaszał (policja, proboszcz Parafii, pod którą ten obiekt podlega) takie sytuacje? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Takich przypadków nie warto zgłaszać. Najczęściej się kończy umorzeniem z powodu nie wykrycia sprawcy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 23:11:55

Takich przypadków nie warto zgłaszać. Najczęściej się kończy umorzeniem z powodu nie wykrycia sprawcy.

Możesz też napisać tu wojrog1@wp.pl

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 09:04:04

Już na ten wpis odpowiedziałem, ale nie wszystkim się moja odpowiedź spodobała i została usunięta. Dlatego napiszę jeszcze raz : slyterinie ty to lepiej od razu e-maila napisz do swojego radnego i nie zniechęcaj ludzi na forum do powiadania policji o kradzieżach.

#5 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 10:47:07

Witam.

Tak w lutym zapaliłam u rodziców około g13 kilka zniczy,poszłam do dziadków na grób,kiedy jeszcze wracając się wróciłam do grobu rodziców zabrać zużyte na śmietnik,,,już nowych nie było,ktoś zabrał..
Pewno poszły na czyjś grób??

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 10:49:03

Tak w lutym zapaliłam u rodziców około g13 kilka zniczy,poszłam do dziadków na grób,kiedy jeszcze wracając się wróciłam do grobu rodziców zabrać zużyte na śmietnik,,,już nowych nie było,ktoś zabrał..

nie , hieny przeniosły, a może by tak wielebny Malinowski z ambony coś rzekł na ten temat

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 12:34:33

Miałam identyczną sytuację a co do kradzież to już trzy razy ukradli mi krzyż z pomnika myśleli że coś wart zgłośiłam na Policje i muszę przyznać że nawet Policjant przyszedł no ale spisał i na tym się skończyło nie znaleziono złodzieja

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 21:10:53

Światełko elektroniczne może? Przedwczoraj w nocy widziałem w śmietniku cmentarnym jakieś mrugające światło...

#9 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 16:20:57

Dziękuję za zainteresowaniem się tematem i za odpowiedzi. Tak światełko było elektroniczne. Też wypatrzyłam to na śmietniku ale to "moje" było inne. Mam nadzieję, że w związku ze zbliżającymi się Świętami i większą zwyczajowo dekoracją nagrobków takie zdarzenia się nie nasilą. Liczę na to, że większa ilość osób odwiedzających cmentarz zniechęci złodziei. Zachęcam wszystkich, których taka sytuacja spotkała by mimo wszystko zgłaszać to na Policję.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cmantarz, kradzieże, nagrobki, złodziej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych