Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kowalewo rządzi

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 12:58:56

Ciekawy tekścik ze strony Golubia :lol:

http://forum.pomorska.pl/kolejny-spadochroniarz-kowalewa-pom-t122281/

#2 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 14:44:05

Brawo Kowalewo !!!!! To my rzondzimy !!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 08:42:10

No i wyrządzimy !

to widać jak rządzą,tylko stołki.czytałem ten cały wpis na stronie golubia.ręce opadają jak wice starosta to załatwia.Dziwi mnie jak można być tak cynicznym.dawno już się przekonałem.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 09:59:50

Jak nie wygrałeś w pierwszym podejściu?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:33:02

jaki rzondzoncy taki rzond :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 11:21:36

:lol:

#7 ~ijk~

~ijk~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 16:58:08

Kowalewo górą :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 07:38:42

Ciekawy tekścik ze strony Golubia :lol:

http://forum.pomorska.pl/kolejny-spadochroniarz-kowalewa-pom-t122281/

Patrząc co robią ci na gorze to już dół tez mnie nie dziwi. wstyd. Ponoć ten co był przeciwny powstaniu przedszkola na osiedlu brodnickim też jest z tego ugrupowania. I startował z listy Jacka. Oj dobrze, że nie wszedł, widać się na nim poznali

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 10:01:58

Patrząc co robią ci na gorze to już dół tez mnie nie dziwi. wstyd. Ponoć ten co był przeciwny powstaniu przedszkola na osiedlu brodnickim też jest z tego ugrupowania. I startował z listy Jacka. Oj dobrze, że nie wszedł, widać się na nim poznali

Z Twojego nienawiścią przesiąkniętego wpisu wynika, że ten Jacek to fatalista jakiś jest.
Wszystkiemu jest winien. NO, no, no. Zauważyć można, że już zaczynasz wierzyć w to co piszesz.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2012 - 13:11:35

to co to za ludzie- pełni nienawiści do dzieci?. aż żal :angry:

#11 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 14:43:49

o co chodzi?

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 22:23:43

co ty cieciu możesz wiedzieć o świetlicy na osiedlu brodnickim? garstka ludzi z osiedla chciała oddać świetlicę pod przedszkole nawet zarząd głosował za a teraz każdy się cieszy że nie ma żadnego przedszkola i może każdy mieszkaniec z niej korzystać! tylko ten jeden który był przeciwny działał dla dobra osiedla bo garstka judaszy chciała oddać obiekt i tylko on może chodzić dziś z podniesioną głową!!!!!!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 22:41:03

o co chodzi?

i po co wyciagasz stare wpisy. kręci cię to?. nienawiść tobą pomiata

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 15:16:50

Link mi sie nie otwiera? :(

#15 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 16:35:53

co ty cieciu możesz wiedzieć o świetlicy na osiedlu brodnickim? garstka ludzi z osiedla chciała oddać świetlicę pod przedszkole nawet zarząd głosował za a teraz każdy się cieszy że nie ma żadnego przedszkola i może każdy mieszkaniec z niej korzystać! tylko ten jeden który był przeciwny działał dla dobra osiedla bo garstka judaszy chciała oddać obiekt i tylko on może chodzić dziś z podniesioną głową!!!!!!!!

taa i kto z niej korzysta? też garstka ludzi kilka razy na rok. Gdyby było przedszkole przynajmniej świetlica by miała jekieś życie, korzystały by zniej dzieci i to codziennie. Ile jeszcze mogłoby dzieci chodzić do przedszkola i z niej korzystać a tak nie, siedzą w domku a świetlica stoi pusta

#16 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:02:30

Miejsca w przedszkolu są jeszcze wolne, a ty podgrzewasz swoją nienawiść  :D  :lol:  ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:18:51

Ktoś odgrzewa kotlet pt. "Kowalewo rządzi" , głupie ględzenie , kto by nie pomagał tym co go wspierają "niech pierwszy rzuci kamień". Kogo zatrudnia pan Grabowski ? To nie jest kilka osób , to jest wielki układ zależności nastawiony na manipulowanie ludnością wiejską !!!  Wstyd , zamiast starać się odpowiednio edukować , robi się coś zupełnie odwrotnego. Ludzie na wsi już nie są tacy głupi jak się "jaśnie panu"  wydaje.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 18:20:17

lubie loty spadochronem, jak otworzyc ten link?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:03:44

Po przeczytaniu tego watku jestem zniesmaczony. Teraz wiem, na kogo na pewno nie oddam swoje glosu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 19:34:57

Nie moge znalezc linku o co tu chodzi w tym temacie kowalewo rzadzi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych