Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koszykówka w Mogilnie

sport Mogilno Koszykówka Dąbrowa Hala sportowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 19:01:07

Witam. Zbliża się zima i oto moje pytanie. Byłby ktoś chętny na zrobienie składu i pogranie w kosza ? Wynejęłoby sie jakąś hale sportową w Mogilnie lub okolicach (np Dąbrowa ) i raz w tygodniu spotykalibyśmy sie na Koszu . Są chętni?

#2 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 15:18:11

Witam. Zbliża się zima i oto moje pytanie. Byłby ktoś chętny na zrobienie składu i pogranie w kosza ? Wynejęłoby sie jakąś hale sportową w Mogilnie lub okolicach (np Dąbrowa ) i raz w tygodniu spotykalibyśmy sie na Koszu . Są chętni?

Ja byłabym chętna z koleżanką... Ale mówimy o składach mieszanych czy chodzi panu tylko o facetów?

Jakby co to moje gg: 37512247

#3 jacqqq

jacqqq

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 październik 2013 - 17:56:50

Wszystkich chętnych. którzy mają pytania w pierwszej kolejności odsyłamy na naszą stronę: www.glka.ligspace.pl, profil na facebooku: www.facebook.pl/galk24 lub prosimy o kontakt na galk.liga@gmail.com. W tym sezonie jesteśmy w stanie przyjąć w nasze szeregi do 16 drużyn, którym zapewniamy minimum 14 meczów w sezonie. Mecze prowadzone są przez sędziów WZKosz, przeprowadzane są statystki, oraz przewidziane jest nagrywanie wszystkich spotkań. Spotkania rozgrywane są na Hali Collegium UAM przy ulicy Kostrzewskiego w Gnieźnie. Start ligi planowany jest na 10 listopada. Organizatorzy gwarantują szereg atrakcji i nagród.

b_71c0768e900ff2b6e5bb811d506eccfc.jpg

#4 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5032 postów

Napisano 31 październik 2013 - 21:32:11

Ja byłabym chętna z koleżanką... Ale mówimy o składach mieszanych czy chodzi panu tylko o facetów?

Jakby co to moje gg: 37512247

jeżeli jesteście brunetkami i > 170 cm to ja się piszę na takiego kosza...;choc wolałbym (zdecydowanie!) " sito"...; z sauną i przeręblem[ w jeziorze Mogileńskim...].

#5 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 21:47:02

jeżeli jesteście brunetkami i > 170 cm to ja się piszę na takiego kosza...;choc wolałbym (zdecydowanie!) " sito"...; z sauną i przeręblem[ w jeziorze Mogileńskim...].

Dziadek! Papcie, ciepła herbata z cytryną i babke po plecach drapać. :lol:

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sport, Mogilno, Koszykówka, Dąbrowa, Hala sportowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych