Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

koszenie trawy w niedzielę :)

hałas chamstwo

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~tacy Polacy my~

~tacy Polacy my~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 23:24:53

mój sąsiad dziś kosił a wcześniej wyzwał żonę od kurew. Zawsze się w niedzielę kłócą, wyzywają i robią porządki przed domem. Samochód myją, woda z pianą leci. W każde święta to samo. Już się do tego przyzwyczaiłem. Takie życie.

Bo to,, takie przyszywane katoliki,,jak większość w Polsce . A ksiądz w niedziele mówi w kazaniu :szanuj żonę i całą rodzinę i bliźniego swego . I gdzie te słowa kazania i przykazań trafiają ? Trzeba zrobić w domu awanturę,wpier.dolić żonie,pokłócić się z sąsiadami.A na końcu w niedziele napier.dalać fizycznie niepotrzebną fizycznie pracę w okół domu jakby nie można było tego zrobić w powszednim dniu. Ludzie,ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SWOIM ŻYCIEM  !!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:37:02

To prawda. Nie chodzi o brak czasu w tygodniu. To zwykła złośliwość. Mój sąsiad wiedział, że w niedzielę leci mój ulubiony serial i wtedy zaczynał kosić. Notabene to był też ulubiony serial jego żony. Taki typ człowieka. Nieużyty i chamski. Jakby mógł, szambo by wywoził w niedzielę.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:37:22

To prawda. Nie chodzi o brak czasu w tygodniu. To zwykła złośliwość. Mój sąsiad wiedział, że w niedzielę leci mój ulubiony serial i wtedy zaczynał kosić. Notabene to był też ulubiony serial jego żony. Taki typ człowieka. Nieużyty i chamski. Jakby mógł, szambo by wywoził w niedzielę.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 15:28:16

Na Odolionie jeden wylewała szambo w niedzielę Było to wieki temu, teraz tam nie mieszam, ale choć mieszkał w centrum, nikt się tym nie zainteresował, nie widział, nie słyszał.Ludzie boja się zgłaszać, bo takie kozaki sa zwykle agresywni.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:47:38

Wczoraj mój ciężko spracowany sąsiad leżał cały dzień przed domem. Oj,będzie koszenie trawy w Boże Ciało. Na szczęście mam dystans i lubię spacery poza domem.Z prostactwem nie wygrasz, nie ma szans.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 15:44:09

Koleżanka z zamkniętego osiedla w Warszawie zazdrości nam spokoju w małym miasteczku, nie wie, co za piekiełko tu mamy :) Tam nawet w niedzielę prania nie możesz powiesić, żeby widoku sąsiadowi w świąteczny dzień nie popsuć a u nas wolność domku w swoim (?) domku. Mój sąsiad w zwykłych obcisłych gatkach po ogrodzie lata. Kabaret.

no ale dudnienia tramwajów pod oknami u nas nie ma, a to jest znacznie gorsze niż warkot kosiraki przez godzinę

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 15:45:16

no ale dudnienia tramwajów pod oknami u nas nie ma, a to jest znacznie gorsze niż warkot kosiraki przez godzinę

racja, ale ona mieszka na zamkniętym osiedlu w sporej odległości od tramwajów.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 15:49:42

Odpocznij chłopie w niedzielę, bo się przekręcisz. Serio.

dla mnie koszenie trawnika to nie jest praca tylko relaks

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych