Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aNtek~

~aNtek~
 • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:23:38

dwóch nieudaczników. Miejmy nadzieję, że żaden z nich nie zostanie wybrany.#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 09:45:34

Mnie ciekawi kim jest i z jakiego państwa pochodzi Khalid Mammadov akredytowany asystent Kosmy Złotowskiego #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 09:57:05

Khalid Mammadov jest również akredytowanym asystentem europosła Ryszarda Czarneckiego, który był europosłem z Pomorza i Kujaw. Ryszard Czarnecki zasiada w radzie nadzorczej spółki Forum SA której udziałowcem jest spółka Srebrna. #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:49:27

Bydgoski polityk Kosma Złotowski wraz z dwoma innymi europosłami został wykluczony z przyszłych misji obserwacyjnych na wybory. To efekt nieuzgodnionego z Parlamentem Europejskim wyjazdu do Azerbejdżanu.

Złotowski, a także Ryszard Czarnecki i Brytyjczyk David Cambell Bannerman pojechali jako delegacja polityczna Europejskich Konserwatystów i  Reformatorów na wybory prezydenckie do Azerbejdżanu, które odbywały się  11 kwietnia. Nie wzięła w nich udziału opozycja wskazująca na brak rzeczywistego współzawodnictwa między kandydatami. Wyjazd europosłów był sprzeczny z jednogłośną decyzją Zespołu ds. Wspierania Demokracji i Koordynacji Wyborów (DEG), który z uwagi na pogorszenie warunków dyplomatycznych w Azerbejdżanie zzdecydował nie wysyłać delegacji.

Europosłowie mieli nie tylko zlekceważyć decyzję DEG, ale również wydać oceny mijające się ze stanowiskiem Parlamentu Europejskiego lub też Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka. Czarnecki, Złotowski i Bannermann mieli publicznie pochwalić działania rządzącego Azerbejdżanem od piętnastu lat Ilhama Alijewa. W rozmowie z Newsweekiem Czarnecki zaprzeczył tym zarzutom, ale efekt jest taki, że cała trójka została decyzją DEG wykluczona ze wszystkich przyszłych misji obserwacyjnych na wybory z ramienia PE do końca obecnej kadencji.

Kosma Złotowski został europosłem w 2014 roku, zdobywając ponad 13 tysięcy głosów.

 #5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 16:03:48

Dwie łachmyty, dwa pasożyty, dwa ściervva, których Bydgoszcz się wstydzi. Jedna wielka demagogia wylewająca się z ich obłudnych pysków. A do tego straSzydło, która jest ministrem od niczego i która słowa po angielsku nie zna, kandydatami do stołka w Brukseli, za szerzenie pisdzielczej propagandy.#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:09:06

Kosma Złotowski jak ma poparcie Kaczyńskiego to pewnie ponownie zostanie wybrany europosłem.#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:45:49

Co to za matka, która porzuca dziecko z dziadkami, a sama ucieka do Warszawy bo dostała tam posadkę ? 

Co sądzicie o takich zachowaniach?#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:50:19

chodzi o tą gwiazdę z Bydgoszczy?#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:15:51

Dwie łachmyty, dwa pasożyty, dwa ściervva, których Bydgoszcz się wstydzi. Jedna wielka demagogia wylewająca się z ich obłudnych pysków. A do tego straSzydło, która jest ministrem od niczego i która słowa po angielsku nie zna, kandydatami do stołka w Brukseli, za szerzenie pisdzielczej propagandy.

 

Ty czerwony pewnie jesteś towarzyszem z Torunia a może także tretynowym ambasadorem U-krywamy M-endy K-omuny??#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 10:00:51

Część torunian chciałby pewnie ,żeby wystartowała słynna  rydzykowa  posłanka i równocześnie tretynowa ambasadorka

U-krywamy M-endy K-omuny, generał A. Sobecka?#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 10:19:49

Posłanka Anna Sobecka zaapelowała do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o poszerzenie list wyborczych do PE o kolejne ugrupowania patriotyczne, „którym na sercu leży dobro Polski i Europy”. W tym kontekście wymieniła, m.in. Mirosława Piotrowskiego, Marka Jurka, Roberta Winnickiego, Kaję Godek.

 #12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 10:27:03

"Won z mojego miasta". Żona posła z Bydgoszczy do dziewczyny z tęczową torbą
 
Głośnym echem odbił się post, który zamieściła Marianna Schreiber. Kobieta opublikowała zdjęcie dziewczyny jadącej miejskim autobusem i skomentowała je słowami "Won z mojego miasta".
 
Tweet pojawił się w internecie we wtorek, 16 października. Żona bydgoskiego posła PiS Łukasza Schreibera opublikowała zdjęcie wykonane w autobusie. Przedstawia dziewczynę siedzącą z kolorową torbą. Marianna Schreiber skomentowała je słowami: "won z mojego miasta".
 
Co ciekawe, nie tak dawno to właśnie między innymi Łukasz Schreiber sformułował "Bydgoską deklarację przeciw mowie nienawiści", po tym jak zostały zniszczone drzwi w jego biurze.
 
Do sytuacji odniósł się także europoseł Kosma Złotowski. "No, oczywiście, że rację miał pan poseł Łukasz Schreiber, że zainicjował nasze wspólne wystąpienie przeciwko tak zwanej „mowie nienawiści”, a mówiąc normalnie - przeciwko chamstwu w debacie publicznej. I nie ma w tym żadnej hipokryzji, że Żona posła publikuje zdjęcie dziewczyny z autobusu z tęczową torebką. Piszą, że zdjęcie wykonane jest z ukrycia. Nie jest. Zdjęcie wykonane jest w publicznym autobusie, całkiem otwarcie. Tak otwarcie, jak ta dziewczyna otwarcie pokazuje swoją tęczową torbę" - możemy przeczytać w jego komentarzu opublikowanym na Facebooku.

 #13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 11:25:30

Powyższy post pokazuje typowe czepianie się Boga winnej dziewczyny przez  Schreiberową. Dziewczyna ta prawdopodobnie nie ma nic wspólnego ze środowiskiem LGTB a torbę wzięła pierwszą lepszą aby udać się na zakupy, bo przecież za PiS-u nie można już dawać za darmo w sklepach bezpłatnych i mocnych reklamówek! Poparcie zachowania żony Schreibera przez Kosmę Złotowskiego dyskredytuje go całkowicie jako reprezentanta Polski w Parlamencie Europejskim. #14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 11:48:30

Seksposeł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Zbonikowski tłumaczy się z tego, co robi w jego biurze Lidia Wiśniewska, z którą zdradzał swoją żonę. Oficjalnie jest ona asystentką europosła PiS Kosmy Złotowskiego, ale regularnie pracuje w jego biurze. – Nie pracuje u mnie, jest wolontariuszką Niezależnego Zrzeszenia Sportowego, które mieści się w moim biurze – napisał w smsie do Faktu24. Tymczasem założycielem i wieloletnim prezesem klubu był... sam poseł Łukasz Zbonikowski. Od siebie dodaje, że inni asystenci europosła wykonują zlecenia na rzecz innych posłów PiS - Tomasza Latosa i Jana Ardanowskiego. Problem w tym, że zdaniem wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Ryszarda Czarneckiego takie praktyki są niedozwolone!

 

 •  

Ten poseł nie wie, co to wstyd! Wciąż zaprzecza jakoby w jego biurze regularnie pracowała Lidia Wiśniewska, z którą zdradził swoją żonę, Monikę. I wymyśla coraz bardziej dziwaczne tłumaczenia. Jakie? 

„Pani Lidia jest wolontariuszką Niezależnego Zrzeszenia Sportowego, które ma siedzibę w tym lokalu” – napisał nam w sms. Problem w tym, że NZS założył on sam i przez wiele lat był jego prezesem. Co więcej, nawet gdyby uznać jego wersję, trudno sobie wyobrazić, co miałaby tam robić Wiśniewska.

„To nie do mnie to pytanie” – twierdzi poseł, pomimo że rzekoma „siedziba” założonego przez niego stowarzyszenia musi mieścić się gdzieś w trzech pokojach, z których składa się jego biuro! Stowarzyszenie od roku nie przeprowadza żadnych akcji i nie ma nawet działającej strony internetowej. Jego obecny prezes Jacek Bieniek w rozmowie z Fakt24 mówi, że nic nie wie o tym, by Wiśniewska była wolontariuszką. - Bywam tam sporadycznie. W tym roku nie zorganizowaliśmy żadnej imprezy, a ja wkrótce zamierzam zrezygnować - mówi.

Zbonikowski nie odpowiada też na pytanie, kto mógłby udzielić informacji o tym, jakie zadania regularnie w pomieszczeniach biura wykonuje Wiśniewska. Chętnie dzieli się za to informacjami o swoich kolegach - posłach Tomaszu Latosie, Janie Ardanowskim i Joannie Borowiak z PiS. Twierdzi, że „zadania zlecone przez europosła (Kosmę Złotowskiego) podobne osoby wykonują w biurze posłów". Latos twierdzi, że wszystkich swoich pracowników zatrudnia sam.

Najwidoczniej jednak europosłowie PiS też mają już dość jego kłamstw i nie zamierzają go kryć. Kosma Złotowski wprost przyznaje, że Lidia Wiśniewska pracuje dla posła Zbonikowskiego, choć on sam jej tam nie oddelegował. 

– Nie musi przychodzić do mnie do biura – mówił Faktowi24 w czwartek Złotowski. Zaprzeczał tylko, że Lidia Wiśniewska pracuje na rzecz Prawa i Sprawiedliwości. Skąd te kombinacje? Odpowiedź dają słowa Ryszarda Czarneckiego, wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego. To właśnie u niego karierę zaczynała "Goldie" Wiśniewska, kiedy był europosłem z okręgu Włocławka w kadencji 2009-2014. Kiedy został eurodeputowanym, na kolejną kadencję startował już z okręgu województwa wielkopolskiego. 

– Zasada jest taka, że asystentów rekomendują do pracy posłowie z danego regionu, a Lidię wskazał Zbonikowski – mówi nam Ryszard Czarnecki. Ale na pytanie o to, czy jego obecni asystenci również pracują dla posłów na polski Sejm kategorycznie zaprzecza. – Według mojej wiedzy nie mogą pracować na rzecz posłów krajowych, bo mają pracować wyłącznie na rzecz europarlamentu – zapewnia Czarnecki, ale o tym, co robi kochanka Zbonikowskiego w jego biurze rozmawiać nie chce.

Europoseł płaci, seksposeł korzysta

 #15 ~co z tą Sobecką?~

~co z tą Sobecką?~
 • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 08:59:40

Posłanka Anna Sobecka zaapelowała do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o poszerzenie list wyborczych do PE o kolejne ugrupowania patriotyczne, „którym na sercu leży dobro Polski i Europy”. W tym kontekście wymieniła, m.in. Mirosława Piotrowskiego, Marka Jurka, Roberta Winnickiego, Kaję Godek.

 

Sobecka po mniej lub bardziej udanych związkach z różnymi ugrupowaniami w 2011 r. ostatecznie wstąpiła do PiS i potem dwukrotnie skutecznie ubiegała się o poselski mandat z ramienia tej partii. Od paru miesięcy była też jednak wymieniana jako potencjalna kandydatka do PE nowego ugrupowania Mirosława Piotrowskiego. Część mediów tę organizację ochrzciło mianem "partii Rydzyka", bo Piotrowskiego łączy bliska znajomość z toruńskim redemptorystą. Ma nawet swoje felietony w założonych przez niego mediach.#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 10:33:11

Kaczyński jak nie był przy władzy to nawet brał udział w organizowanych przez Radio Maryja i Telewizję Trwam Rozmowach Niedokończonych a jak jest przy władzy to uniemożliwia ludziom powiązanym z ojcem Rydzykiem startu do Europarlamentu z czołowych miejsc na listach PiS.#17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:13:35

To prawda że wasza gwiazda zostawiła dziecko i poszła do stolicy?

#18 ~1% nie dla Rydzyka~

~1% nie dla Rydzyka~
 • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:05:21

Kaczyński jak nie był przy władzy to nawet brał udział w organizowanych przez Radio Maryja i Telewizję Trwam Rozmowach Niedokończonych a jak jest przy władzy to uniemożliwia ludziom powiązanym z ojcem Rydzykiem startu do Europarlamentu z czołowych miejsc na listach PiS.

 

Czy. ten uważany przez niektórych za prawie świętego zakonnik Rydzyk nie powiedział o śp. Marii Kaczyńskiej ,że jest czarownicą i żeby sama poddała się eutanazji?

Jak obrażał śp. L. Kaczyńskiego gdy sprzeciwiał się awansowi uwielbianemu przez niego biskupa Wielgusa , znanego jako TW ?#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 10:12:50

Czy. ten uważany przez niektórych za prawie świętego zakonnik Rydzyk nie powiedział o śp. Marii Kaczyńskiej ,że jest czarownicą i żeby sama poddała się eutanazji?

Jak obrażał śp. L. Kaczyńskiego gdy sprzeciwiał się awansowi uwielbianemu przez niego biskupa Wielgusa , znanego jako TW ?

Sprzeciwiał się awansowi arcybiskupa Wielgusa na prymasa ale już nie sprzeciwiał się awansowi Kujdy na prezesa NFOŚiGW choć Kujda był także TW. Ponadto Kujda przez długie lata prezesował spółce Srebrna będącej finansowym zapleczem Jarosława Kaczyńskiego.#20 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 11:53:03

Posłanka Anna Sobecka zaapelowała do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o poszerzenie list wyborczych do PE o kolejne ugrupowania patriotyczne, „którym na sercu leży dobro Polski i Europy”. W tym kontekście wymieniła, m.in. Mirosława Piotrowskiego, Marka Jurka, Roberta Winnickiego, Kaję Godek.

 

Ta A. Sobecka jest chyba "uwiedziona" przez T. Rydzyka i nawet zapomniała ,że on przecież nie chciał,żeby Polska wstąpiła do UE, wbrew stanowisku świętego JP II ,na którego ciągle się powołuje?

Co za obłuda,żeby obecnie tam pchać swoich ludzi?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych