Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koronawirus w żnińskim urzędzie? Radny Dariusz Kaźmierczak apeluje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 19:44:17

Pan Radny bardzo ładnie w tej masce w Pałukach wygląda. ja rozumiem że chciał wstrząsnąć i otrząsnąć nas z letargu przed epidemią , dlatego założył maskę a'la Hannibal Lecter . Efekt byłby jednak bardziej piorunujący  jakby założył jeszcze koronę . To byłoby wymowne Koronawirus jak Hannibal Lecter!!!!! :)  :)

Te maski to spełniają taką role jak stringi by zakryć doope.Efekt nie douczenia jełopów.i sianie paniki.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 20:58:08

Wspaniały ten medal i patron. Ciekawe czy Pan Darek zadowolony? :huh:

#43 ~Myjna żenada~

~Myjna żenada~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 21:21:42

Uważajcie bo wczoraj znajoma na myjce straciła 8 zł bo jej wciągnęło bez naliczenia czasowego. I ani ku*** telefonu, ani nic do jaśnie pana. Jutro zawiadamiam urząd skarbowy bo mi gość ewidentnie na nerwy działa, a to czas zwrotów podatku to się trochę z nimi pokopie. Zrozumie wtedy może klienta.

#44 ~Lepi umyć w jeziorze~

~Lepi umyć w jeziorze~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 21:28:42

Ja tam nie myje bo chemia do dupy ( pewno mydło szare kupione z zapasów wojskowych z PRL) a zaprogramowane jest tak że wrzucisz monetę , podejdziesz do lancy i znowu krzyczy - wrzuć monetę , wrzuć monetę!!!!!!!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 21:38:32

ciśnienie w wężu ogrodowym mam większe niż na tej słabej myjni. I najlepszy jest program nabłyszczanie i osuszanie.  W każdej lepszej myjni (oczywiście nie w Żninie bo tu syf ) jest gorący wosk i widzisz jak się skrapla woda potem przy ostatnim płukaniu , a tu ku*** leci woda i  chyba tylko idioci w to wierzą , że to jakoś nabłyszcza. 

NIE POLECAM !!! 

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 21:46:41

Podobno pan Chrabąszcz kupił 70 ton mydła szarego z zapasów nienaruszalnych z 1976 roku i trze na tarce na wiórki i rozpuszcza w gorącej wodzie. Na długo jeszcze  starczy ;)

Było po 0,15 zł za kilogram , to co nie opłaca się?

#47 ~Dezynfekowana lanca~

~Dezynfekowana lanca~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 01:41:03

To dobra naturalna chemia jest , na zachodzie takiej nie mają , a Polak potrafi!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahahahahahahaha :P  :D  :lol:

#48 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 07:42:38

Wspaniały ten medal i patron. Ciekawe czy Pan Darek zadowolony? :huh:

Napewno będzie zadowolony przecież to jego klimat SLDowsko-PZPRowski

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 08:16:28

Ale chyba nie jego klimat konfident SB? mam nadzieje że się wkurzy trochę i przeczołga to towarzystwo.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 09:32:20

Trzeba patrzeć na inne zasługi człowieka , a tych było bez liku. W tych aktach to podobno nic nie ma ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#51 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 00:15:36

Bezradny Kaźmierczak mógłby przeforsować zakaz sprzedaży pieczywa niepakowanego. Dotyczy to sklepów spożywczych typu Żabka i także wielkopowierzchniowych, gdzie klient sam nakłada sobie pieczywo i w większości przypadkach niehigienicznie, Brak kultury zakładania jednorazowych rękawiczek dyskwalifikuje taką sprzedaż!

#52 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 00:15:58

Bezradny Kaźmierczak mógłby przeforsować zakaz sprzedaży pieczywa niepakowanego. Dotyczy to sklepów spożywczych typu Żabka i także wielkopowierzchniowych, gdzie klient sam nakłada sobie pieczywo i w większości przypadkach niehigienicznie, Brak kultury zakładania jednorazowych rękawiczek dyskwalifikuje taką sprzedaż!

#53 ~Dmuchać na zimne~

~Dmuchać na zimne~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 01:40:24

Koronawirus już w Poznaniu lada chwila w Żninie. Rację miał Pan Radny że trzeba się przygotować . ja bym odwołał bieg SBeka bo to impreza masowa i można się zarazić.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 02:17:29

Koronawirus już w Poznaniu lada chwila w Żninie. Rację miał Pan Radny że trzeba się przygotować . ja bym odwołał bieg SBeka bo to impreza masowa i można się zarazić.

To idąć twym tokiem myślenia pozamykać szkoły , lotniska itp.

Prawo Murphego zaczyna działać niestety

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 09:47:09

Zostaw tego człowieka w spokoju , żaden z niego esbek, ty jesteś gebelsem

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 15:34:23

Podobno pan radny nawet śpi w OP 1?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 19:15:42

Podobno pan radny nawet śpi w OP 1?

Znaleźli taki rozmiar ? Prędzej w plandekę z TIRa się zawija.
Ps Mareczek wysłał pytania ?

#58 ~Myj ręce~

~Myj ręce~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 23:36:50

Ale chyba zdezynfekowaną a nie taką co przez cały RFN jechała?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 17:45:15

Ważne że się zawija i zadowolony jest!!!!!!!!!!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 08:25:07

Jest taki jeden korona wirus w UG , czego sie nie dotknie to zniszczy i spier***i

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych