Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koronawirus w żnińskim urzędzie? Radny Dariusz Kaźmierczak apeluje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~śruba~

~śruba~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 09:30:10

a co wirusem Filipińskim i syndromem grubej szklanki ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 09:38:43

a tego już dawno stwierdzono i efekty są często widoczne

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:38:47

Radny niech lepiej zajmie się swoimi myjniami i niech tam dezynfekuje lance i przyciski tam dużo ludzi się obraca nie mówiąc o stacji paliw

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 14:20:35

?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 15:04:30

Chemia w jego myjni to jest taka że lepsze szare mydło!!!!!!!!!!!!!!Dejta spokój!!!!!!!! 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 15:11:07

Chemia w jego myjni to jest taka że lepsze szare mydło!!!!!!!!!!!!!!Dejta spokój!!!!!!!!

Jedź na myjnie do Barcina lub Mogilna i zobacz jak powinna pracować myjnia. Ciśnienie w lancy takie, że trzeba dwóch rąk używać a w Żninie na każdej lancy używać może dzidcka od 8 lat bo ciśnienie nie większe niż w wężu ogrodowym. Tak samo z nabłyszczaniem w Barcinie i Mogilnie gorący wosk , a w Żninie chyba tylko letnia woda.

#7 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 15:22:52

a co wy mówicie niektórzy to się tak bardzo błyszczą od lakieru to gdzie się nabłyszczyli na myjni

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 15:29:12

Chciwus i tyle , za złotówę gonił by psa do Strzelna i z powrotem!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 17:56:59

Byłem raz i więcej nie pojadę. Co chwile trzeba kasę wrzucać tak sprytnie ustawione jest!!!!!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 18:17:36

Chciwus i tyle , za złotówę gonił by psa do Strzelna i z powrotem!!!

Potwierdzam,szpan a za złotówkę kumpla sprze... wiecznie mało.
Kompleksy leczone w zasobności .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 11:25:50

A może by tak zakupić trochę oleju ?

#12 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 11:44:14

Jedź na myjnie do Barcina lub Mogilna i zobacz jak powinna pracować myjnia. Ciśnienie w lancy takie, że trzeba dwóch rąk używać a w Żninie na każdej lancy używać może dzidcka od 8 lat bo ciśnienie nie większe niż w wężu ogrodowym. Tak samo z nabłyszczaniem w Barcinie i Mogilnie gorący wosk , a w Żninie chyba tylko letnia woda.

W Damasławku tez bardzo dobrze umyjesz auto za polowe ceny co w Żninie i jeszcze w tym jest odprowadzony widoczny podatek WAT niestety nie zauważyłem tego na myjni przy ul Dworcowej ani przy ul Sienkiewicza mam wątpliwości czy to. nie jest aby szara strefa a jeżeli nie to jak jest odliczany WAT od tego typu urządzeń

#13 ~Mistrz Joda~

~Mistrz Joda~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 17:59:18

Nie mógł sobie nabyć maski Lorda Vadera z pełną elektroniką? Stać go chyba , bo w tej to wyglądał jak ...................... hahahahahahaha

#14 ~Luck Skywocker~

~Luck Skywocker~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 00:08:23

No ładnie wyglądał jak jak ....... z atramentowym noskiem !!!!!!!!!! hahahahahahaha!!!!!!

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 07:22:27

Nie mógł sobie nabyć maski Lorda Vadera z pełną elektroniką? Stać go chyba , bo w tej to wyglądał jak ...................... hahahahahahaha

jak wirus sie w kims zakocha, to przypomnisz sobie pana w maseczce,zobaczymy czy będzie hahaha

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 08:06:06

jak wirus sie w kims zakocha, to przypomnisz sobie pana w maseczce,zobaczymy czy będzie hahaha

Tą maską to sobie może dupę podetrzeć. Nawet Wam się głąby nie chciało przeczytać o właściwościach tych maseczek, których cena wzrosła diametralnie. Ale jak deb***e kupują to się nie dziwię żerowania na głupocie. A maska chroni przed tym żehy Ci z ryja ślina nie chlapała, a jak korona ma cię dojechać to i tak sie tak stanie

#17 ~Automobile~

~Automobile~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 08:16:41

W Damasławku tez bardzo dobrze umyjesz auto za polowe ceny co w Żninie i jeszcze w tym jest odprowadzony widoczny podatek WAT niestety nie zauważyłem tego na myjni przy ul Dworcowej ani przy ul Sienkiewicza mam wątpliwości czy to. nie jest aby szara strefa a jeżeli nie to jak jest odliczany WAT od tego typu urządzeń

A lance na myjni nadal nie dezynfekowane

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 15:39:57

A lance na myjni nadal nie dezynfekowane

Podobno głowę sobie dezynfekuje,bo jedynie to może pomóc

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 16:08:59

Ja słyszałem że dezynfekuje się od środka. Taka profilaktyka!!!!!!!!!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 16:19:49

Ja uważam że paru radnym to trzeba kartę wypróżnień założyć!!!!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych