Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Konwencja PO

po grudziądz wybory

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:36:59

Dziś ponoć w Grudziądzu ma odbyć się konwencja wyborcza PO i Nowoczesnej, ukrywających się pod nazwą Koalicji Obywatelskiej. Ktoś wie gdzie i o której odbędzie się ta szopka?

Młody Czepek w TVSM zapowiedział, że przedstawią jakiś "super" program. Szkoda, że przez 12 lat nie zrobili nic porządnego, tylko zadłużali nasze miasto...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:40:28

Możesz iść , tylko nie otwieraj szczerbatej gęby bo walić będzie oborą. No i ogarnij się trochę   wymyj,  oczyść :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:52:32

Możesz iść , tylko nie otwieraj szczerbatej gęby bo walić będzie oborą. No i ogarnij się trochę   wymyj,  oczyść :)

Twoja wypowiedź świadczy tylko o Twojej głupocie...

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 08:02:20

Platfusy do lamusa. Pan Czepek Michał  osobiście odpowiada za wszystkie złe decyzje finansowe w mieście. Głosowali wszystkie budżety.  

#5 ~Wariat~

~Wariat~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:50:48

Dziś ponoć w Grudziądzu ma odbyć się konwencja wyborcza PO i Nowoczesnej, ukrywających się pod nazwą Koalicji Obywatelskiej. Ktoś wie gdzie i o której odbędzie się ta szopka?

Młody Czepek w TVSM zapowiedział, że przedstawią jakiś "super" program. Szkoda, że przez 12 lat nie zrobili nic porządnego, tylko zadłużali nasze miasto...

A czy na rynku głównym , można robić kampanię wyborczą. 

Wczoraj podobno Gurbin latał z jakimiś kijami po całym rynku i nie wiedział gdzie znieść jajo, Glamowski pokazywał to tu, to tam, w końcu postawili a na tych latających kijach Gurbin poukładał jakieś hasła o sądach. Nie wiem o co chodziło. Przyjechała pani z kablówki i zrobiła wywiad. Była pani Zosia, pan Łukasz, i paru innych mi nie znanych.. Do kamery mundrowało tylko trzech, reszta jako tło.

Pytanko, czy rynek też należy do miasta jak tak, to czemu tam nagrywają, Malinowski zakazał, jedyne miejsce to pod mostem, bo na moście nie wolno.

Te tablice o sądzie to może zwiastun założenia sprawy sądowej Malinowskiemu, za zakaz. 

Ja już nie mogę się w tym połapać jestem głupi jak Rychu z Mniszka razem z kawusię z okienka.

Ludzie zabierzcie mnie do wariatkowa.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:31:50

Ktoś coś wie o "super programie", mają się czym chwalić ,czy to zwyczajna kiełbasa.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 09:41:18

Coś cicho o tej konwencji :D

Nikt nie przyszedł?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 14:39:00

Wstydzą się. Pewnie było tak jak w całej Polsce na spotkaniach ze Schetyną i Lubnauer i resztą tej szajki - brak zainteresowania, tylko garstka totalnych aktywistów i dziennikarze.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 19:39:43

Ale są bardzo posłuszni "Bolkowi". Ten to ma siłę perswazji! Kazał totalnym się rozmnażać, więc... posłuchali i uczą się ...

W lipcu apelował przed gmachem SN do totalnych żeby się rozmnażali wyraźnie... rozczarowany frekwencją:

Słuchajcie, ale 100 tys. to was tu nie ma, trzeba się rozmnożyć. (…) Tą liczbą ludzi nic nie zwalczymy. Ja mam już wiele lat. Ktoś musi mnie zastąpić. Wiek trochę mnie wyhamowuje.

- skomentował.

Okazuje się, że ten apel Wałęsy wywarł silny wpływ na totalnych. Już 17 września 2018 r. pod szyldem Instytutu Bronisława Komorowskiego wszystkie opozycyjne tuzy: Komorowski, Schetyna, Lubnauer, Kosiniak-Kamysz, Nowacka... wezmą udział w specjalnej konferencji zatytułowanej: "Jak przełamać kryzys demograficzny? Stały wzrost dzietności wyzwaniem dla polityki rodzinnej".

Wszystkie te tęgie głowy będą się wspólnie zastanawiać, "co należy zrobić, żeby zapewnić warunki dla przełamania kryzysu niskiej dzietności".

Apel Wałęsy, jak widać, okazał się bardzo skuteczny!

#10 ~it go home~

~it go home~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 20:49:28

to czopek jest za, a nawet przeciw?  zobaczyłem gościa i już wiem na jaką opcję nie oddać głosu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: po, grudziądz, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych