Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kontrola trzeźwości 28.08.2013 Średnicówka

policja alkohol

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xcx~

~xcx~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 06:31:12

Wszystko ładnie pięknie, kontrole trzeźwości, złapani pijani kierowcy, poprawienie bezpieczeństwa etc. 20 minut stania w korku przy realu??? Czy naprawdę trzeba kontrolować wszystkich kierowców, nie można czasem przepuścić kilka samochodów żeby rozładować korek? Czy ja muszę planować wyjazd do pracy 20 minut wcześniej żeby zdążyć na czas?

#2 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 07:01:09

Wszystko ładnie pięknie, kontrole trzeźwości, złapani pijani kierowcy, poprawienie bezpieczeństwa etc. 20 minut stania w korku przy realu??? Czy naprawdę trzeba kontrolować wszystkich kierowców, nie można czasem przepuścić kilka samochodów żeby rozładować korek? Czy ja muszę planować wyjazd do pracy 20 minut wcześniej żeby zdążyć na czas?

A ja jestem za takimi kontrolami,a nie na wyrywki.

W szkole tez tak było,jak nauczyciel chciał sprawdzić co uczniowie opanowali to robili niespodzianki tzw.15 minutowe kartkówki,a jak mieli czas to robili odpytywanie przy tablicy i tak sprawdzili wiedzę 3-4 uczniow a tak 34 (trzydziestu czterech) ;) i co lepiej wyszlo

#3 cezbak

cezbak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2112 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 07:15:04

A ja jestem za takimi kontrolami,a nie na wyrywki.

W szkole tez tak było,jak nauczyciel chciał sprawdzić co uczniowie opanowali to robili niespodzianki tzw.15 minutowe kartkówki,a jak mieli czas to robili odpytywanie przy tablicy i tak sprawdzili wiedzę 3-4 uczniow a tak 34 (trzydziestu czterech) ;) i co lepiej wyszlo

Tylko że w dobie CB po 5 minutach wszyscy wiedzą, gdzie jest kontrola trzeźwości i jeśli ktoś jest "wczorajszy" to przeczeka albo zmienia trasę. Kontroli poddają się trzeźwi albo nieświadomi swojego stanu :D.

Według mnie kontroli powinno być poddane góra kilkanaście pierwszych aut i przemieszczenie patrolu w inne miejsce.

Kiedyś, pomiędzy Zgierzem a Łodzią, "miśki" spowodowały około godzinny korek. O tym że jest akcja wiedziałem już przed Łęczycą. Jestem ciekaw ilu kierowców słysząc to zjechało na pobliskie stacje paliw albo skorzystało z objazdu.

#4 ~piechur~

~piechur~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 07:19:39

aha, koniec miesiąca trza plan [mandaty] wyrobić :P

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 08:00:14

Toć dziś protestujących rolników pojadą potem pilnować to muszą z rana statystykę poprawić bo by potem wyszło że nic dziś nie robili.

#6 ~Policeman~

~Policeman~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 11:18:29

A sami się skontrolowali alkomatem?

Policjanci dużo piją!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: policja, alkohol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych