Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Konkurs na dyr ŻDK drugie podejście

74 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 12:54:55

Nieoczekiwanie do konkursu przystąpił pan z Szubina! Co za niespodzianka! Zgłaszam sprawę do odpowiednich instytucji. Niech sprawdzą.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 13:36:13

Nieoczekiwanie do konkursu przystąpił pan z Szubina! Co za niespodzianka! Zgłaszam sprawę do odpowiednich instytucji. Niech sprawdzą.

Już współczuję pracownikom Domu Kultury.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:09:18

Jeśli wygra konkurs pan ze Szubina napiszemy o tym w Gmina Żnin na dobrej drodze czyli jak tam przy korycie? z odpowiednią nutką humoru.

#4 ~Jan67~

~Jan67~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:12:30

" Wybierajmy ludzi godnych stanowisk niezależnie z jakiej partii są". Z mojej obserwacji i dotychczasowego stylu "pana z szubina" zdaje się, że to będzie dobrze prowadzony ŻDK, ale znowu jakiemuś łosiowi się coś nie podoba choć pewnie z ŻDK był za czasów Majki - x lat temu. Bo tak prawdę pisząc jak czytam komentarze jednego sfrustrowanego pana, który ma problem na każde rozwiązanie to tak jakbym siedział w burdelu i zabawiał się z prostytutką. Może mój komentarz obrazi niektórych, ale już naprawdę takiej żenady dawno w Żninkowie nie było jak komentarze "tego pana". Proszę przyjąć moje wyrazy pogardy. A "Panu z Szubina" życzę powodzenia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:14:41

O sobie piszesz?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:41:10

" Wybierajmy ludzi godnych stanowisk niezależnie z jakiej partii są". Z mojej obserwacji i dotychczasowego stylu "pana z szubina" zdaje się, że to będzie dobrze prowadzony ŻDK, ale znowu jakiemuś łosiowi się coś nie podoba choć pewnie z ŻDK był za czasów Majki - x lat temu. Bo tak prawdę pisząc jak czytam komentarze jednego sfrustrowanego pana, który ma problem na każde rozwiązanie to tak jakbym siedział w burdelu i zabawiał się z prostytutką. Może mój komentarz obrazi niektórych, ale już naprawdę takiej żenady dawno w Żninkowie nie było jak komentarze "tego pana". Proszę przyjąć moje wyrazy pogardy. A "Panu z Szubina" życzę powodzenia.

Twoje obserwacje są tyle warte co Twoja kultura osobista. Jak ktoś ma inne zdanie to już jest do Ciebie Łosiem.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 15:30:06

Jeśli wygra konkurs pan ze Szubina napiszemy o tym w Gmina Żnin na dobrej drodze czyli jak tam przy korycie? z odpowiednią nutką humoru.

A jakie ma to znaczenie czy Pan z Szubina czy z Koziegłów?

#8 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 16:10:47

To jest trzeci konkurs na dyrektora ZDK.
W pierwszym nikogo nie wybrali, w drugim nikt nie złożył oferty a teraz jest trzecie podejście i dwie złozone oferty: MZ z Damasławka i AK z Szubina.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 17:02:51

Decydent stwierdzi że z Damaslawka jest słaby dojazd bo droga w remoncie i wybierze szubiniaka. Ma prostą sprawę.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 17:58:16

Życzę powodzenia p.AK .Na pewno będzie to dobry wybór.

#11 ~Bezstronna~

~Bezstronna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:06:04

Oby .odpowiedni człowiek !!!

#12 ~Bezstronna~

~Bezstronna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:06:33

#13 ~Bezstronna~

~Bezstronna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:06:57

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:09:10

Dobrze Artur

#15 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:13:36

Zgłaszaj biegusiem,do odpowiednich instytucji,ale obyś się nie obkichał po drodze.założ pampersa.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:29:29

Zgłaszaj biegusiem,do odpowiednich instytucji,ale obyś się nie obkichał po drodze.założ pampersa.

fala upałów zbiera swoje żniwo. Chamska odzywka jak zwykle. Rób tak dalej. Jak nie rozumiesz, to napiszę twoim językiem: kontynuuj dalej..... materiał się powiększa

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:47:05

fala upałów zbiera swoje żniwo. Chamska odzywka jak zwykle. Rób tak dalej. Jak nie rozumiesz, to napiszę twoim językiem: kontynuuj dalej..... materiał się powiększa

Obojętnie co napiszesz ja napiszę w przeciwieństwie do Ciebie obiektywnie : obojętnie kogo z tej dwójki wybiorą będzie okey.

#18 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:55:09

Pomyliłeś osoby,że zbierasz paszkwile na mnie.Ja jestem kobietą ,bezstronnym obserwatorem.Przepros!!!

#19 ~Na~

~Na~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:57:10

Pomyliłeś osoby,że zbierasz paszkwile na mnie.Ja jestem kobietą ,bezstronnym obserwatorem.Przepros!!!

#20 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 20:05:58

Upały lubię !!!czekam na słowo przepraszam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych