Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koncert na Marinie bez publiczności

Festyn ekologiczny

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:33:08

Na zakończenie Festynu Ekologicznego odbył się koncert Wojciecha Cugowskiego. Przybyło niewiele osób, chyba ze 40.Co jest grane? Dlaczego grudziądzanie nie chodzą na darmowe koncerty? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:46:00

klamiesz jak zwykle

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:50:32

Na zakończenie Festynu Ekologicznego odbył się koncert Wojciecha Cugowskiego. Przybyło niewiele osób, chyba ze 40.Co jest grane? Dlaczego grudziądzanie nie chodzą na darmowe koncerty? 

40 osób to sukces, na błoniach w czasie jarmarku spichrzowego na rozpoczęciu o godz. 17 nie było w ogóle publiczności, stała obsługa i ochrona. Nikt nie liczy smakoszy piwa pod parasolami.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 21:28:00

Każdy czeka na " Przypalankę".

#5 ~Józiu~

~Józiu~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:37:44

Każdy czeka na " Przypalankę".

Zrobiłem ze śliwek,ale była słaba, wiec wlałem litr spirytusu. Teraz na patelnię wsypię 0,5 szklanki cukru, zaleję woda ,po ostygnięciu doleje do spirytusu i po ostygnięciu do butelek. Będę miał 2 litry ale się nap......ę. Glamosia ja poczęstuje.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:50:04

klamiesz jak zwykle

Ty, kutafonie kłamiesz. Policzono publikę, są zdjęcia, chociaż w foto relacji  pomorskiej, nie znajdziesz żadnego z publiką, tylko artystów, dlaczego? bo nie było co pokazywać.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:02:47

Ty, kutafonie kłamiesz. Policzono publikę, są zdjęcia, chociaż w foto relacji  pomorskiej, nie znajdziesz żadnego z publiką, tylko artystów, dlaczego? bo nie było co pokazywać.

Koncert za grube pieniądze, publiki 40 osób.To się nazywa mieć gest, panie Glamowski ,tylko dla kogo? dać zarobić artystom,? Ten doradca od koncertów radny co się weźmie za organizację to lipa, brak widowni, przeważnie nie trafiony wykonawca albo niepoinformowani mieszkańcy. Nasz gest już niedługo zobaczycie to gest Kozakiewicza i pa,pa.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:59:40

Pieniądze w każdym budżecie również w domowym muszą być wydawane z rozwagą.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:55:19

Koncert za grube pieniądze, publiki 40 osób.To się nazywa mieć gest, panie Glamowski ,tylko dla kogo? dać zarobić artystom,? Ten doradca od koncertów radny co się weźmie za organizację to lipa, brak widowni, przeważnie nie trafiony wykonawca albo niepoinformowani mieszkańcy. Nasz gest już niedługo zobaczycie to gest Kozakiewicza i pa,pa.

Będzie,gest i będzie wstyd, na całą Polskę.

Pomogę zbierać podpisy aby doszło do referendum a o wynik się nie boję. Będzie pa,pa i odstawienie na rogatki miasta w wiadomym kierunku.

#10 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1184 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:03:34

Strasznie słaba promocja i informacja jest w naszym mieście. Nie wiem po co istnieje taki twór jak #gru. To tam powinny być informacje o tego typu imprezach i powinny być one przekazywane mieszkańcom.

#11 ~Wojciech D wózkowy~

~Wojciech D wózkowy~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 23:19:00

Kocham Cię pragnę być z Tobą na zawsze.

#12 ~Wojciech D wózkowy~

~Wojciech D wózkowy~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 23:19:52

Moja ukochana A wam g.. do tego.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 15:12:30

Zrobiłem ze śliwek,ale była słaba, wiec wlałem litr spirytusu. Teraz na patelnię wsypię 0,5 szklanki cukru, zaleję woda ,po ostygnięciu doleje do spirytusu i po ostygnięciu do butelek. Będę miał 2 litry ale się nap......ę. Glamosia ja poczęstuje.

Józiu, zanieś bimber na marine, tylko nie zatruj nikogo, chyba nie pędziłeś w aluminiowej bańce?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:44:39

Józiu, zanieś bimber na marine, tylko nie zatruj nikogo, chyba nie pędziłeś w aluminiowej bańce?

Nie zaniosę na Marinę żadnej nalewki, nie będą w niej organizatorzy maczać dzioba.. Dzisiaj mecz siatkówki Polska - Słowenia, za każdy wygrany set walnę 100 gram, po trzech setkach, śpiewam, po czterech  tańczę po pięciu tańczę i śpiewam.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:48:09

Nie zaniosę na Marinę żadnej nalewki, nie będą w niej organizatorzy maczać dzioba.. Dzisiaj mecz siatkówki Polska - Słowenia, za każdy wygrany set walnę 100 gram, po trzech setkach, śpiewam, po czterech  tańczę po pięciu tańczę i śpiewam.

Tak trzymać !

#16 ~Józiu~

~Józiu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 16:48:14

To napisałem ja Józiu. Jeszcze trzeźwy ale po godz. 20, mam nadzieję ,ze po 3 setach wygranych przez Polaków  i 3 setkach pośpiewam.

#17 ~mały Kaziu~

~mały Kaziu~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 09:01:27

To napisałem ja Józiu. Jeszcze trzeźwy ale po godz. 20, mam nadzieję ,ze po 3 setach wygranych przez Polaków  i 3 setkach pośpiewam.

Józiu. po meczu Polska - Słowenia, sobie nie pośpiewałeś ale napisz jak było wczoraj, gdy Polacy wygrali 3 sety?

#18 ~mały Kaziu~

~mały Kaziu~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 10:59:48

Józiu. po meczu Polska - Słowenia, sobie nie pośpiewałeś ale napisz jak było wczoraj, gdy Polacy wygrali 3 sety?

Józiu, wytrzeźwiałeś?

#19 ~Józiu~

~Józiu~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 11:41:09

Józiu, wytrzeźwiałeś?

Mam trzydniówkę. Na zachętę ratusza, kupiłem spirytus i zrobiłem śliwowicę. Krótko stała , jeszcze się nie przerobiła a tu Polacy wygrywają 3:0. Powiedziałem sobie, że każdy wygrany set to wypita seta. Moja Jadzia też chciała a od 10 lat nie miała wódki w ustach. Żeby się na tych 3 setkach skończyło ale tak nam smakowało, że dużo nie zostało. Były śpiewy, były tańce aż żym się pierdyknął łbem o róg stoła. Jak ja pójdę  do Loftu pogratulować festiwalu przypalanki, prezydentowi, nie mogę się tak pokazać, nie będę palił głupa.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 18:31:57

40 osób to sukces, na błoniach w czasie jarmarku spichrzowego na rozpoczęciu o godz. 17 nie było w ogóle publiczności, stała obsługa i ochrona. Nikt nie liczy smakoszy piwa pod parasolami.

Dwa razy więcej ludzi było na rynku w środę na spontanicznym zgromadzeniu, w sprawie obrony dziecięcego oddziału.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych