Koncert za grube pieniądze, publiki 40 osób.To się nazywa mieć gest, panie Glamowski ,tylko dla kogo? dać zarobić artystom,? Ten doradca od koncertów radny co się weźmie za organizację to lipa, brak widowni, przeważnie nie trafiony wykonawca albo niepoinformowani mieszkańcy. Nasz gest już niedługo zobaczycie to gest Kozakiewicza i pa,pa.

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:55:19

Będzie,gest i będzie wstyd, na całą Polskę.

Pomogę zbierać podpisy aby doszło do referendum a o wynik się nie boję. Będzie pa,pa i odstawienie na rogatki miasta w wiadomym kierunku.

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:03:34

Strasznie słaba promocja i informacja jest w naszym mieście. Nie wiem po co istnieje taki twór jak #gru. To tam powinny być informacje o tego typu imprezach i powinny być one przekazywane mieszkańcom.

Napisano 25 wrzesień 2019 - 15:12:30

Józiu, zanieś bimber na marine, tylko nie zatruj nikogo, chyba nie pędziłeś w aluminiowej bańce?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:44:39

Nie zaniosę na Marinę żadnej nalewki, nie będą w niej organizatorzy maczać dzioba.. Dzisiaj mecz siatkówki Polska - Słowenia, za każdy wygrany set walnę 100 gram, po trzech setkach, śpiewam, po czterech  tańczę po pięciu tańczę i śpiewam.

Napisano 26 wrzesień 2019 - 16:48:14

To napisałem ja Józiu. Jeszcze trzeźwy ale po godz. 20, mam nadzieję ,ze po 3 setach wygranych przez Polaków  i 3 setkach pośpiewam.

#17 ~mały Kaziu~

~mały Kaziu~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 09:01:27

Józiu. po meczu Polska - Słowenia, sobie nie pośpiewałeś ale napisz jak było wczoraj, gdy Polacy wygrali 3 sety?

Napisano 30 wrzesień 2019 - 11:41:09

Mam trzydniówkę. Na zachętę ratusza, kupiłem spirytus i zrobiłem śliwowicę. Krótko stała , jeszcze się nie przerobiła a tu Polacy wygrywają 3:0. Powiedziałem sobie, że każdy wygrany set to wypita seta. Moja Jadzia też chciała a od 10 lat nie miała wódki w ustach. Żeby się na tych 3 setkach skończyło ale tak nam smakowało, że dużo nie zostało. Były śpiewy, były tańce aż żym się pierdyknął łbem o róg stoła. Jak ja pójdę  do Loftu pogratulować festiwalu przypalanki, prezydentowi, nie mogę się tak pokazać, nie będę palił głupa.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 18:31:57

Dwa razy więcej ludzi było na rynku w środę na spontanicznym zgromadzeniu, w sprawie obrony dziecięcego oddziału.