Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komunia

Kościół wiara ksiądz parafia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 14:59:24

Rozpoczął się miesiąc maj. To piękny miesiąc - maryjny, kwitnący, świeży. Wkrótce I Komunia św. w wielu, we wszystkich parafiach. Interesuje mnie to, jak wyglądają przygotowania do tego wydarzenia w parafiach żnińskich. Jaka panuje atmosfera? Czy zostało z tego jeszcze trochę duchowości, czy już tylko komercha? Pozdr

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 16:17:24

Sakrament pozostaje sakramentem. Powinno być uważane jako coś ważnego. Rodziny, owszem, próbują może z tego zrobić komercję, uroczystość po Mszy, wypasione prezenty itd. Jednak należy pamiętać i mieć świadomość z czym ma się do czynienia, z jakim sakramentem, co z niego wynika. Tym bardziej Eucharystia jest bardzo ważna bo pozwala na pełne uczestnictwo w życiu Kościoła.
W kościołach - przygotowania ;)

#3 ~szczepan~

~szczepan~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 19:32:12

Rozpoczął się miesiąc maj. To piękny miesiąc - maryjny, kwitnący, świeży. Wkrótce I Komunia św. w wielu, we wszystkich parafiach. Interesuje mnie to, jak wyglądają przygotowania do tego wydarzenia w parafiach żnińskich. Jaka panuje atmosfera? Czy zostało z tego jeszcze trochę duchowości, czy już tylko komercha? Pozdr

A co ciebie to obchodzi. Patrz na siebie a nie oceniaj innych jak przeżywają sakramenty!

#4 ~SZYPER~

~SZYPER~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 22:30:47

A co ciebie to obchodzi. Patrz na siebie a nie oceniaj innych jak przeżywają sakramenty!

kto je mój chleb żył będzie wiecznie ROLNIK

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 22:32:01

kto je mój chleb żył będzie wiecznie ROLNIK

PANIE DOBRY JAK LECH

#6 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 15:01:06

Przeżywają sakramenty? Te szopki nie mają nic wspólnego z przeżywaniem z wiarą sakramentów. Quady, solaria, fryzury, kosmetyczka, a nawet operacje plastyczne korygujące uszy, prezenty na kredyt itp. Można by wymieniać bez końca. Sakrament jest najmniej ważny w tym "przeżywaniu".

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kościół, wiara, ksiądz, parafia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych