Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komis w mogilnie

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 17:43:36

Nieźle Pana poniosło z fantazją Panie Tadzio!  Kupowałem 3 auta u Pana Górala, za każdym razem solidna, miła obsługa, auta zadbane pachnące bez śladów rdzy.  Polecam ten komis. 

takie cuda tylko w bajkach a nie w Mogilnie

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 17:47:58

Nie kupujcie aut w Mogilnie bo to wylęgarnia oszustów a samochody klepane albo w fatalnym stanie tylko podpicowane ,Banaszaka należy w szczególności omijać szerokim łukiem to oszust do kwadratu

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 17:49:24

Nie kupujcie aut w Mogilnie bo to wylęgarnia oszustów a samochody klepane albo w fatalnym stanie tylko podpicowane ,Banaszaka należy w szczególności omijać szerokim łukiem to oszust do kwadratu

#64 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 17:50:17

#65 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 23:44:24

Banan bzyka młode kozy!!!

#66 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 14:36:49

W takim razie gdzie kupić  używane auto, bo na nowe  mnie nie stać.  

#67 ~Iiiiiii iiii kadafai~

~Iiiiiii iiii kadafai~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 23:43:00

Ty klamco jeden. Nie kłam, że pożyczka za darmo. Gieju jeden z Mogilna .

#68 Pablo90

Pablo90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 14:40:58

Kupiłem MERIVĘ 2007 pół roku temu w tym komisie i jestem bardzo zadowolony. Plac jeden z ładniejszych jaki widziałem naprawdę robi wrażenie.Auta bardzo dobrze utrzymane i sprzedawca nie robił problemów z jazdą próbną , byliśmy na stacji diagnostycznej i podłączaliśmy pod komputer bez dodatkowych opłaty. Jeżeli o mnie chodzi to jestem w 100% zadowolony.Polecam

#69 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:54:23

Komis Mogilno ul ogrodowa mataczenie i kłamstwo chamstwo i brak mi słów jechałem po auto po całym dniu pracy prawie dwie godziny auto miało być bez wkładu finansowego bez rys i otarć tak było w ogłoszeniu zajeżdżam a tam otarcia i rysy prawie wszędzie oprócz dachu tylne koło stuka przy hamowaniu dzwonie to pana właściciela bo jego pracownik był na miejscu

#70 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:20:11

Cdn, i mówię że w necie było napisane jak byk samochód bez rys otarć wkładu finansowego na tą chwile wszytko co mówiłem było minimalizowane że to wszystko. Nic ja tłumacze e jechałem dwie godziny w upale kupić auto które nijak się ma do tego co zostało mi opisane telefonicznie i z opisu w necie pan przedsiębiorca mówi mi tak a w zasadzie to podniesionym głosem mówi tak jak chcę to mam brać jak nie to wyjazd z placu bo on mi już z ceny nie zejdzie mnie to zatkało bo już nawet nie myślałem targowanie tylko o tymże facet kłamali perfidnie wprowadza w błąd wytłumaczyłem panu że ma na mnie nie krzyczeć i że mogłem tego dnia jechać do Drezdenka a nie pojechałem bo sprzedawca powiedział i o rysach i otarciach zamiast tam przyjechałem do niego bo tu miałem informacje ze tego tu nie ma po tym wszystkim pracownik mi mówi że jak chciałem auto bez otarć to mam sobie jechac do salonu po nowy po czy zucal papierami po stoliku i przeklinał po on tu ku#a siedział po godzinach a ja sobie myślę po co ja tam jechałem po 10 h pracy w upale chyba po to aby się spotkać z chamstwem cynicznym kłamstwem porażka to mało powiedziane żałuję że nie poczytałem sobie opinii o tym panu i o jego komisie nie stracił bym nerwów pieniędzy i czasu ale cieszę się że tam auta nie kupiłem bo jak tu z tym kłamią i mataczenie to co tam by mogło być z resztą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych