Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komis w mogilnie

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 16:29:22

Witam

czy ktoś może wypowiedzieć się na temat auto-komisu w Mogilnie? Chodzi mi dokładnie o komis Auto-Góral. Będę wdzięczny za info czy warto dokonać tam zakupu auta.

Pozdrawiam
Przemek

#2 ~jaaaaaa~

~jaaaaaa~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:10:46

Heja jeśli chodzi o komis na ogrodowej to jesli chodzi o sprzedaz to super, załatwienie tłumaczenie dokumentow własciciel sam wszystko załatwia oplaca wszystko wystarczxy potem tylko isc do wydziału komunikacji i wyjezdzasz w trase

#3 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:58:45

niestety nie o ten mi chodziło. Prawdę powiedziawszy nie mogę nigdzie znaleźć adresu tego komisu, a nie wiem czy link do ich strony mogę wkleić. Jest podany tylko numer telefonu komórkowego.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 07:49:14

Komis auto góral ma ładne i dobre auta,zawsze z mniejszym przebiegiem i w komplecie z papierami,moi znajomi kupowali wieszkosc toyot i chwalą do dziś,polecam u niego zakup.
a co chcesz kupic?toyote czy jakąs inną markę?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 20:41:59

Dlaczego nie polecasz "Górala"?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 14:00:12

uciekajcie od tego komisu !!! machloje, kanciarze, chyba, że chcecie pompowac w samochody tyle ile włożyliście.

#7 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 05:41:26

właśnie nad toyotą się zastanawiam. Zadziwiająco dużo i często mają Yaris Verso, której szukam.
A dlaczego Adam nie polecasz??
dla mnie też zadziwiająco nskie przebiegi mają ich samochody, wszystkie są ślicznę (jak nówki), a do tego pod inną nazwą wystawiają na allegro kupę gratów m.in. blacharskich do sprzedaży.

#8 ~JUPITER~

~JUPITER~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:04:26

Ja polecam,kupiłem u niego Yarisa i jeżdzi super.Ma potwierdzone przebiegi skoro sprawdziłem w ASO TOYOTA.Polecam!

#9 ~JUPITER~

~JUPITER~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:05:18

Ja polecam,kupiłem u niego Yarisa i jeżdzi super.Ma potwierdzone przebiegi skoro sprawdziłem w ASO TOYOTA.Polecam!

#10 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:32:07

Prosze o opinie konkretne o tym komisie!!!!!!!!!!!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 13:22:22

Z ogrodowej czy tam innej i tak w życiu nie kupiłbym scierwa z komisu. Powód jest prosty. Główna zasada to tanio sprowadzić i dobrze sprzedać. A że na zachodzie idioci nie mieszkają i bardziej liczą pieniązki niz my to sprzedają rozbitki i wyjechane na maxa. Polski specjalista pierwsze co to cofnie licznik, a potem tak odpicuje, że bedziesz zachwycony. Oczywiście podczas sprzedaży bedziesz mamiony, że tam autem jeździła starsza niepaląca osoba a auto sprowadził gościu dla siebie ale z jakiś tam powodów osobistych musi sprzedać. Śmiać mi sie po prostu chce jak słydzę te bajki. Owszem bywają auta nie bite ale zwyczajnie ich się nie opłaca sciągać po sa po prostu DROGIE.

#12 ~bobik~

~bobik~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:39:18

Z ogrodowej czy tam innej i tak w życiu nie kupiłbym scierwa z komisu. Powód jest prosty. Główna zasada to tanio sprowadzić i dobrze sprzedać. A że na zachodzie idioci nie mieszkają i bardziej liczą pieniązki niz my to sprzedają rozbitki i wyjechane na maxa. Polski specjalista pierwsze co to cofnie licznik, a potem tak odpicuje, że bedziesz zachwycony. Oczywiście podczas sprzedaży bedziesz mamiony, że tam autem jeździła starsza niepaląca osoba a auto sprowadził gościu dla siebie ale z jakiś tam powodów osobistych musi sprzedać. Śmiać mi sie po prostu chce jak słydzę te bajki. Owszem bywają auta nie bite ale zwyczajnie ich się nie opłaca sciągać po sa po prostu DROGIE.

i żadne pisanie postów z pozytywnymi opiniami o swoich komisach nic "specjalistom" nie pomoże

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:21:36

jest dziadostwo bo za blisko Gniezna tego zagłębia lewizny

#14 ~P. Sylwia~

~P. Sylwia~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 18:26:11

Witam,
Ponad rok temu zakupiłam w mogileńskim komisie AUTO-GÓRAL Toyotę Yaris Verso. Po zakupie samochód został dokładnie sprawdzony w moim zaprzyjaźnionym autoryzowanym serwisie Toyoty w Bytomiu, nie znaleziono w nim żadnych nieprawidłowości. Stan samochodu był doskonały. Do dziś jedynym wkładem finansowym to paliwo do baku. Ja osobiście polecałabym ten komis.
Pozdrawiam
P. Sylwia

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:41:35

Świat szmat. Tylko tyle że z byłymi autami. Jaka kasa klientów taki towar

#16 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 23:24:51

OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~diablo~

~diablo~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 23:52:16

Niemcy roczny przebieg auta benzyna 20-50tyś!!!!!!

Niemcy roczny przebieg auta diesel 30-60tyś!!!!!!

Do przemyślenia!!!!!!!!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 06:29:31

Popatrz jak handlarze walą ludzi w rogi

http://vod.pl/superw...970,w.html#play

Powodzenia przy zakupie złomu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 20:02:27

Strach coś kupić t tych komisach. Jesteśmy skazani na oszóstów i jeszcze mówią że sami tak chcemy.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 17:51:20

Popatrz jak handlarze walą ludzi w rogi

http://vod.pl/superw...970,w.html#play

Powodzenia przy zakupie złomu

Kanciarz na kanciarzu i złodziejem pogania

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych