Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komis samochodowy w Żnine

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Mieszkaniec 2~

~Mieszkaniec 2~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:49:28

człowieku to ta chalda śmieci za nowaga to jest segregacja firma jest wstanie odzyskać tylko część odpadów które nadają się do recyklingu a reszta idzie na chalde więc ja radzę się do informować

nie rozumiem co piszesz co to znaczy "za nowaga" to jakieś miejsce czy jakaś nazwa?

#62 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:50:26

Jak wiesz gdzie jest ten handlarz to podaj numer domu, nazwisko?

to nie wiesz gdzie mieszkasz

#63 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:55:54

to nie wiesz gdzie mieszkasz

No nie wiem, dlatego pytam???

#64 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 22:03:38

O ile dwa półdupki zawsze tworzą całą d***. O tyle dwa półgłówki nie tworzą całej głowy!!!!Buhaha

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 22:19:37

Widzę że wiesz czym jesteś

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 05:36:28

Panowie zaluzcie temat obrzucanie się błotem wojna sasiecka a nie piszcie w tym temacie tutaj chodzi o ostrzegania przed wladowaniem się w bagno kupując od takich ludzi auto

#67 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 05:58:08

Panowie zaluzcie temat obrzucanie się błotem wojna sasiecka a nie piszcie w tym temacie tutaj chodzi o ostrzegania przed wladowaniem się w bagno kupując od takich ludzi auto

Kupując Auto masz możliwość sprawdzenia samochodu na stacji diagnostycznej, u mechanika. Są możliwości sprawdzenia auta pod każdym kątem. Czy kupujesz auto z komisu, od osoby prywatnej czy od handlarza.

#68 ~WŁODAS~

~WŁODAS~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 10:46:52

Jestem mieszkańcem ulicy Brzozowej, to jest żenada! Jeżeli jeden ma problem do drugiego to na osobności, a nie publicznie. Nikogo te wasze sprawy nie obchodzą. I to jeszcze rodzina na rodzinę.... Wstyd.

#69 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 11:05:39

Jestem mieszkańcem ulicy Brzozowej, to jest żenada! Jeżeli jeden ma problem do drugiego to na osobności, a nie publicznie. Nikogo te wasze sprawy nie obchodzą. I to jeszcze rodzina na rodzinę.... Wstyd.

z tego co się orientuję to już nie rodzina bo rodzina się tak nie zachowuje Włodek?? jesteś nie nabierzaco

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano minutę temu

Nie wiem gdzie w Żnine jest brzozowa ale zdarzyło mi się kupić cinkusa facet twierdził że super fura że tylko na ryby nim jeździł a złom padł na drugi dzień i wtedy postanowiłem że już nigdy nie kupię samochodu w Żnine ale jak dobrze pamiętam to była Nowotki albo jakoś tak

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych