Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komis samochodowy w Żnine

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:02:59

Witam czy ktoś orientuje się gdzie na ulicy Brzozowej w Żnine jest komis samochodowy przejechałem ulicę do końca i nic tylko na końcu koło kominków jakieś auta stoją ale to chyba jakieś szachrajstwo nie komis

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 00:14:23

To człowieku pogubiłeś się.Na Brzozowej nie ma żadnego komisu.

Nawet nie wiesz którędy jechałeś .Ogarnij się.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 00:49:05

Witam czy ktoś orientuje się gdzie na ulicy Brzozowej w Żnine jest komis samochodowy przejechałem ulicę do końca i nic tylko na końcu koło kominków jakieś auta stoją ale to chyba jakieś szachrajstwo nie komis

Na  Brzozowej nie ma żadnego komisu.Navi sobie włącz jak się w tak małym miasteczku gubisz.

#4 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 08:43:59

Na Brzozowej tylko handlarze gość coś słyszał myślał że to komis to jakieś lewizny też onich słyszałem nie polecam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 11:14:13

Masz rację omijać jak najdalej byłem oglądać ostatnio w opisie stan bardzo dobry a jak go zobaczyłem tragedia totalni handlarze

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 08:23:37

Uważaj co piszesz to służby mundurowe

#7 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 18:59:45

Kupiłem kiedyś samochód tam. Bardzo porządni ludzie.

#8 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 16:10:20

Widzę że odezwał się handlarz znajomy też tam kupił auto totalny strzał w kolano po miesiącu włożył 2 tysie w remont a papierów dostał stos co tam nie było zrobione poprostu wsiąść i jeździć bez wkładu ideał na miesiąc

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 20:57:36

Ludzie ja was nie ogarniam założyć im sprawę w sądzie i spokuj takie przekręty są karalne

#10 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 21:56:10

Dokładnie. Ale to pisze jedna i ta sama osoba....same kłamstwa.Ma na celu tylko oczernic dobrych ludzi. Takim sprawy zakładać w Sądzie.

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 17:54:43

Człowieku skąd ty możesz wiedzieć że to są dobrzy ludzie a z twojego wpisu wnioskuję że odpisała osoba opisywana powyżej

#12 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 18:15:01

Panowie śledzę ten wątek parę dni a że zamierzam zmienić auto to poświęciłem swój czas i sprawdziłem czy w Ewidencji Działalności Gospodarczej istnieje zarejestrowany jakiś auto - handel na ul Brzozowej niestety nie więc proszę nie pisać że są to dobrzy i uczciwi ludzie bo mija się to z prawdą

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 18:25:03

Tak jak wyżej. Na ul. Brzozowej w Żninie nie ma żadnego komisu. Nigdy nie było.Jesli ktoś kupił auto i jest nie zadowolony to niech odda. Prawo ma po swojej stronie. Bicie piany. Kolejny temat założony bez sensu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 18:25:29

Tak jak wyżej. Na ul. Brzozowej w Żninie nie ma żadnego komisu. Nigdy nie było.Jesli ktoś kupił auto i jest nie zadowolony to niech odda. Prawo ma po swojej stronie. Bicie piany. Kolejny temat założony bez sensu.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 19:06:23

A kto jest właścicielem tego komisu?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 20:05:24

Z tego co zrozumiałem to komisu nie ma tylko jacyś handlarze

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 08:58:59

Kolego to nie jest tak jak piszesz jeżeli jest to legalny auto handel to masz rację oddasz auto i masz problem z głowy nawet jak będziesz zmuszony iść do sądu masz wygrane ale jeśli jest to nie legalny interes i kupisz auto na umowę kupna-sprzedaży to czeka cię bardzo długa przeprawa sądową i małe szanse na wygraną więc jestem za tym żeby likwidować szarą strefę

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 12:07:47

To jednym słowem nie kupować auta od osób prywatnych tylko z komisu. To osoby prywatne sprzedające auta na umowe kupna-sprzedaży to szara strefa? Nie rozumiem. Łatwiej dochodzic swoich praw od osoby prywatnej niż komisu, tak mi się zawsze wydawało.

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:07:06

Znowu coś kogoś boli

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 16:23:48

Proszę nie mylić osoby prywatnej z osobami którzy sprowadzają lub skupuja auta i handluja nimi na boku tacy ludzie robią wszystko żeby jak najmniej wydać najwięcej zarobić np. Malowanie elementów zawieszenia że były nowe nabijanie klimy gazem propan-butan wymiana paska rozrządu a w opisie że kompletny zestaw był nowy itd a przeważnie kasa do ręki wysza a na umowie połowa kwoty bo mniejszy podatek a przy zwrocie auta to co na umowie komisy nie robią takich numerów ponieważ posiadają zarejestrowana działalność firma ma jakiś majątek więc można zciągnąć kasę przez sąd oczywiście najlepiej kupić auto od osoby prywatnej tylko takie kupuję bardzo prosto to można sprawdzić przede wszystkim czy auto jest zarejestrowane na tą osobę a nie teksty to auto wujka ja tylko sprzedaję i wystarczy poprosić o dokument opłacenia podatku dochodowego lub polis ubezpieczeniowych z poprzednich lat takie dokumenty przechowuje się kilka lat i po temacie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych