Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komis samochodowy w Żnine

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:02:59

Witam czy ktoś orientuje się gdzie na ulicy Brzozowej w Żnine jest komis samochodowy przejechałem ulicę do końca i nic tylko na końcu koło kominków jakieś auta stoją ale to chyba jakieś szachrajstwo nie komis

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 00:14:23

To człowieku pogubiłeś się.Na Brzozowej nie ma żadnego komisu.

Nawet nie wiesz którędy jechałeś .Ogarnij się.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 00:49:05

Witam czy ktoś orientuje się gdzie na ulicy Brzozowej w Żnine jest komis samochodowy przejechałem ulicę do końca i nic tylko na końcu koło kominków jakieś auta stoją ale to chyba jakieś szachrajstwo nie komis

Na  Brzozowej nie ma żadnego komisu.Navi sobie włącz jak się w tak małym miasteczku gubisz.

#4 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 08:43:59

Na Brzozowej tylko handlarze gość coś słyszał myślał że to komis to jakieś lewizny też onich słyszałem nie polecam

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 19:11:11

Masz kolego rację w opisie super auta a rzeczywistość jest inna bardzo inna i nie zgodna z opisem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 11:14:13

Masz rację omijać jak najdalej byłem oglądać ostatnio w opisie stan bardzo dobry a jak go zobaczyłem tragedia totalni handlarze

#7 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 08:23:37

Uważaj co piszesz to służby mundurowe

#8 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 18:59:45

Kupiłem kiedyś samochód tam. Bardzo porządni ludzie.

#9 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 16:10:20

Widzę że odezwał się handlarz znajomy też tam kupił auto totalny strzał w kolano po miesiącu włożył 2 tysie w remont a papierów dostał stos co tam nie było zrobione poprostu wsiąść i jeździć bez wkładu ideał na miesiąc

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 20:57:36

Ludzie ja was nie ogarniam założyć im sprawę w sądzie i spokuj takie przekręty są karalne

#11 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 21:56:10

Dokładnie. Ale to pisze jedna i ta sama osoba....same kłamstwa.Ma na celu tylko oczernic dobrych ludzi. Takim sprawy zakładać w Sądzie.

#12 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 17:54:43

Człowieku skąd ty możesz wiedzieć że to są dobrzy ludzie a z twojego wpisu wnioskuję że odpisała osoba opisywana powyżej

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 18:15:01

Panowie śledzę ten wątek parę dni a że zamierzam zmienić auto to poświęciłem swój czas i sprawdziłem czy w Ewidencji Działalności Gospodarczej istnieje zarejestrowany jakiś auto - handel na ul Brzozowej niestety nie więc proszę nie pisać że są to dobrzy i uczciwi ludzie bo mija się to z prawdą

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 18:25:03

Tak jak wyżej. Na ul. Brzozowej w Żninie nie ma żadnego komisu. Nigdy nie było.Jesli ktoś kupił auto i jest nie zadowolony to niech odda. Prawo ma po swojej stronie. Bicie piany. Kolejny temat założony bez sensu.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 18:25:29

Tak jak wyżej. Na ul. Brzozowej w Żninie nie ma żadnego komisu. Nigdy nie było.Jesli ktoś kupił auto i jest nie zadowolony to niech odda. Prawo ma po swojej stronie. Bicie piany. Kolejny temat założony bez sensu.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 19:06:23

A kto jest właścicielem tego komisu?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 20:05:24

Z tego co zrozumiałem to komisu nie ma tylko jacyś handlarze

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 08:58:59

Kolego to nie jest tak jak piszesz jeżeli jest to legalny auto handel to masz rację oddasz auto i masz problem z głowy nawet jak będziesz zmuszony iść do sądu masz wygrane ale jeśli jest to nie legalny interes i kupisz auto na umowę kupna-sprzedaży to czeka cię bardzo długa przeprawa sądową i małe szanse na wygraną więc jestem za tym żeby likwidować szarą strefę

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 12:07:47

To jednym słowem nie kupować auta od osób prywatnych tylko z komisu. To osoby prywatne sprzedające auta na umowe kupna-sprzedaży to szara strefa? Nie rozumiem. Łatwiej dochodzic swoich praw od osoby prywatnej niż komisu, tak mi się zawsze wydawało.

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:07:06

Znowu coś kogoś boli

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych