Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kolory i wystrój salonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 15:00:12

Według mnie salon powinien mieć stonowane, jasne, pastelowe kolory. Dzięki temu każde dodatki będą do niego pasować. A wystrój - minimalistyczny, aby nie zagracić. Proponuję jakąś nowoczesną meblościankę. Zajrzyj tutaj - http://www.forte.com...bloscianka.html

Mi podoba się:

http://www.forte.com...ize/990x550.jpg

http://www.forte.com...ize/990x550.jpg

#2 Dewiools

Dewiools

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 07:34:54

Ja najbardziej lubię styl skandynawski, czyli jasne barwy, oraz jasne meble połączone z brązowym drewnem , bardzo fajnie to wygląda:) Sam na nastepny remont będę planował coś podobnego. 

#3 aniam

aniam

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 październik 2015 - 10:53:12

Mnie się styl skandynawski nie podoba. Jest zdecydowanie zbyt zimny. Jestem fanką cieplejszych kolorów ;)

#4 ~klot~

~klot~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 19:43:52

Ja mam czarne meble, jasne sciany, na jednej ścianie fototapete z motywem kolorowego pieprzu na czarnym tle ( BIMAGO.pl)  - tam postawiłam biały stół i biale krzesla - wygląda cudnie

Znajomi podziwiają :)

#5 ~maartaa31~

~maartaa31~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 02:52:26

Ja zdecydowanie polecam szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi Sam mam szafę wykonaną przez Indeco Wybrzeże i właśnie dzięki takiemu systemowi drzwi szafa jest w pełni funkcjonalna. Dzięki przesuwnym drzwiom mogliśmy bez problemu zagospodarować przestrzeń w okolicy szafy. Jeśli ktoś ma dylemat, które drzwi wybrać, to ja zawsze będę optować za drzwiami przesuwnymi.

#6 eulaliau1998

eulaliau1998

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 18:58:04

Mi się bardzo podoba styl skandynawski, ale  za wyjątkiem koloru ścian, bo nie lubię białych ani szarych. Wolę cieplejsze kolory, ale reszta bardzo mi sie podoba. Ale lubię też pokoje urządzane po prostu w swoim guście, nie koniecznie w jakimś konkretnym stylu.

#7 Robina

Robina

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 12:39:16

Styl skandynawski podoba mi się w kuchni, ale do salonu już nie bardzo - trochę za zimne i zbyt minimalistyczne wnętrze wtedy powstaje. A w salonie wolę delikatne, ale ciepłe kolory z mocniejszymi dodatkami w wyrazistych kolorach, tak dla przełamania spokoju :) 

#8 Moniaaa

Moniaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 15:29:50

Kuchnia to jedno, ale salon może być urządzony w tym stylu z dodatkiem pięknych poduszek to doda ciepła. 

#9 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 08:41:52

Według mnie salon powinien mieć stonowane, jasne, pastelowe kolory. Dzięki temu każde dodatki będą do niego pasować. A wystrój - minimalistyczny, aby nie zagracić. 

To tak modnie dzisiaj, mieć przestronny, jasny salon ;) Ale zgodzę się, sama szukam teraz podłogi do przedpokoju i salonu i myślę nad którymś ze wzorów paneli Sensa, bo mają dużo ciekawych , jaśniutkich i co ważne niebanalnych wzorów. Ciemne odpadają, bo nie będę codziennie biegała z mopem. Kiedyś tylko wenge nie interesowało, ale jak już wiem, jak to jets z prowadzeniem domu, to podziękowałam ;P

#10 beja

beja

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2016 - 08:18:15

Nie znoszę zagraconych pomieszczeń,dlatego w moim domu meble ograniczyłam do niezbędnych. Za to skłaniam sie ku pięknym dodatkom, które nadają charakter i nie pozwalają się przyćmić i nadają styl i klasę. W moim salonie do takich dodatków należy piękny stylowy zegar z wahadłem z PrezentBox pl, który świetnie komponuje się pomiędzy własnoręcznie haftowanymi obrazami. Czasami jedna subtelna rzecz potrafi zdziałać cuda.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych