Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KOlejka w GOL-MEDzie jak na promocji w LIDLU...

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:57:45

Przyjeżdżając pół godziny przed otwarciem przychodni liczyłem że dostanę się do lekarza niestety odesłano mnie z kwitkiem... łącznie około 40 osób stało przede mną. Osoba(starszy pan o lasce) która dostała 6 numer do dr Lenartowicza  stała od 5,30!!! Telefonów w ogóle nie odbierają!Jak ludzie się dowiedzieli że numerki się skończyły i został dr Radzikowski to połowa z marszu poszła do domu...

Czy to jest normalny stan rzeczy w tej przychodni? i kto za to odpowiada?

#2 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:10:43

Aby dostać się do lekarza to trzeba być już nawet od 5 rano i stać w kolejce w deszcz czy upał

Moim zdaniem najlepsze wyjście to  rejestracja dziś na jutro lub na cały tydzień  np. dziś się powinno rejestrować na środę lub inny dzień i  nie było by takich kolejek

w innych przychodniach tak nie ma tylko tu a to powinien właściciel zmienić

#3 ~Zaba~

~Zaba~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:13:12

Przyjeżdżając pół godziny przed otwarciem przychodni liczyłem że dostanę się do lekarza niestety odesłano mnie z kwitkiem... łącznie około 40 osób stało przede mną. Osoba(starszy pan o lasce) która dostała 6 numer do dr Lenartowicza  stała od 5,30!!! Telefonów w ogóle nie odbierają!Jak ludzie się dowiedzieli że numerki się skończyły i został dr Radzikowski to połowa z marszu poszła do domu...

Czy to jest normalny stan rzeczy w tej przychodni? i kto za to odpowiada?

to jest normalne w tej przychodni 

#4 ~Zaba~

~Zaba~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:25:39

w tej przychodni to normalne jest.

więcej lekarzy powinno być.

W ogóle to by się przydała jeszcze jedna przychodnia  w okolicy Żeroma  tam jest więcej mieszkańców kiedyś były plany w budynku koło przedszkola miała być przychodnia brakuje jej w szczególności dla starszych ludzi i by  obciążyło  gol-med 

#5 ~fvot~

~fvot~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:21:43

Gol Med to taka firma, że jak przyszedłem ze skierowaniem do laryngologa z adnotacją PILNE! to pani która rejestruje miała termin za 4 miesiące i zaproponowała mi żebym poszedł prywatnie. - to taka dobra rada! prywatnie. Całkiem już im w głowach się pokręciło. zła organizacja, socjalistyczne podejście do pacjenta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych