Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kolej w Rypinie

kolej Rypin Rypin-Brodnica Kolej w Rypinie

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 jak330

jak330

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 16:18:51

No nie do końca masz rację bo ja wiem z pewnych źródeł że taki pomysł był przedstawiany marszałkowi i nie jest on do końca stracony , nie wszyscy w Rypinie zajmują się tylko plotkami są i tacy którym leży na sercu dobro tego miasta 

Tak czy siak na razie żadnych działań nie widać. Pożyjemy, zobaczymy.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 19:31:53

Tak czy siak na razie żadnych działań nie widać. Pożyjemy, zobaczymy.

Są ważniejsze tematy. Trzeba wspierać naszych lokalnych biznesmenów ;)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 20:50:06

Zajmijcie sie syfem w Rypinie remontem kamienic i poprawą wyglądu tego rypinskiego szamba w postaci drewnianych chatek puhatek a nie wam w głowach pociagi może jeszcze pendolino bedzie jezdzic. Niech władze zajmą sie w koncu rewitalzacja rypina  wyglądającego jak miasteczko po PGR-owskie.

#24 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:04:41

Zajmijcie sie syfem w Rypinie remontem kamienic i poprawą wyglądu tego rypinskiego szamba w postaci drewnianych chatek puhatek a nie wam w głowach pociagi może jeszcze pendolino bedzie jezdzic. Niech władze zajmą sie w koncu rewitalzacja rypina  wyglądającego jak miasteczko po PGR-owskie.

Jeżeli chodzi np. o gmach Zgody, kamienice na około rynku (pl. Wolności) to popieram. Golub ma ładną starówkę. My powinniśmy uprzątnąć ten rynek, daj jakies fontanny, odremontować kamienice. I będzie Stare Miasto! Później możnaby zrobić kolej, ale to też jest ważne

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:31:03

Popieram niech władze zajmą sie  wyglądem rypina. Niech w końcu urzędnicy wezmą sie do roboty a nie udaja ze wszystko jest ok bo nie jest ludzie przejezdzajac przez rypin maja wrazenie ze jest to miasteczko po  PGR . Niech w końcu ten co zrobil plac defilad a nowym rynku uderzy sie w piers i powie moja wina moja bardzo wielka wina przepraszam was mieszkańców ze za tyle pieniedzy stworzyłem klepisko Ten plac to jedno wielkie bezguście a wystarczyło postawic np fonntanne  zrobic jakies alejki no ale nie polbruk górą

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:48:36

[quote name="Gość" post="2013601" timestamp="1421872263"]

Popieram niech władze zajmą sie wyglądem rypina. Niech w końcu urzędnicy wezmą sie do roboty a nie udaja ze wszystko jest ok bo nie jest ludzie przejezdzajac przez rypin maja wrazenie ze jest to miasteczko po PGR . Niech w końcu ten co zrobil plac defilad a nowym rynku uderzy sie w piers i powie moja wina moja bardzo wielka wina przepraszam was mieszkańców ze za tyle pieniedzy stworzyłem klepisko Ten plac to jedno wielkie bezguście a wystarczyło postawic np fonntanne zrobic jakies alejki no ale nie polbruk górą[/quote
Polbruk to strasznie nieestetyczne rozwiązanie. Niestety u nas w Polsce bardzo popularne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolej, Rypin, Rypin-Brodnica, Kolej w Rypinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych