Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kolej w Rypinie

kolej Rypin Rypin-Brodnica Kolej w Rypinie

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 jak330

jak330

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 18:43:51

Dlaczego by nie przedłużyć trasy pociągów Laskowice Pomorskie/Grudziądz - Brodnica do Rypina???? Tory są w niezłym stanie, prędkość maksymalna na odcinku Rypin-Brodnica to 80 km/h!!!! Na niektórych czynnych trasach osobowych w naszym województwie prędkość maksymalna jest mniejsza, a tu 80 km/h! Według Planu Transportowego woj. przewidziano ok. 22 par autobusów na trasie Brodnica-Rypin. Zamiast 22 mogło by być np. 14 par autobusów i 3 pary p[ociągów Lask.Pom/Grudziądz-Brodnica-Rypin. Część połączeń z Laskowic/Grudziądza nadal jeździłaby do Brodnicy, a np. 3 pary dalej do Rypina. Przy 80 km/h to będzie konkurencja dla autobusów

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 18:51:52

Dlaczego by nie przedłużyć trasy pociągów Laskowice Pomorskie/Grudziądz - Brodnica do Rypina???? Tory są w niezłym stanie, prędkość maksymalna na odcinku Rypin-Brodnica to 80 km/h!!!! Na niektórych czynnych trasach osobowych w naszym województwie prędkość maksymalna jest mniejsza, a tu 80 km/h! Według Planu Transportowego woj. przewidziano ok. 22 par autobusów na trasie Brodnica-Rypin. Zamiast 22 mogło by być np. 14 par autobusów i 3 pary p[ociągów Lask.Pom/Grudziądz-Brodnica-Rypin. Część połączeń z Laskowic/Grudziądza nadal jeździłaby do Brodnicy, a np. 3 pary dalej do Rypina. Przy 80 km/h to będzie konkurencja dla autobusów

To jest super pomysł na spotkaniu w sprawie strategii dla Rypina mówił o tym glazurnik on poszedł dalej w swoim pomysle bo mówił o konkretnym połączeniu Rypin Brodnica

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 19:21:25

To jest super pomysł na spotkaniu w sprawie strategii dla Rypina mówił o tym glazurnik on poszedł dalej w swoim pomysle bo mówił o konkretnym połączeniu Rypin Brodnica

wielkie gó,,,,o prawda wiem kto mówił o tym z glazurnikiem to wcale nie jego pomysł po prostu bez zgody osoby upublicznił ten wariant . 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 19:29:15

wielkie gó,,,,o prawda wiem kto mówił o tym z glazurnikiem to wcale nie jego pomysł po prostu bez zgody osoby upublicznił ten wariant . 

Jak to szuja. KUPA lubi przypisywać sobie pomysły innych, jak też tu smrodzić bez opamiętania. To takie nie wiadomo co - ON, ONA, ONO - czyli "nic", niemniej cuchnące jak diabli.

#5 ~derty~

~derty~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:34:59

Niestety pasażów przez likwidację połączenia kolejowego przejął pks i prywatny przewoźnik wiec sprawa jest nieopłacalna za 5 zł od pasażera kolej sie nie utrzyma na trasie rypin-brodnica. Trzeba było o tym myśleć jak likwidowali połączenie a nie po 20 latach budzicie się. Przyjmuje to jako marny dowcip.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:35:19

Łżesz jak przysłowiowa bura suka bo ja byłem na tym spotkaniu , siedziałem dość blisko ekipy w której był Janusz i słyszałem o czym rozmawiali I wiem kto miał jakie wizje , czy pomysł podpięcia strefy ekonomicznej do kolei to też nie jego pomysł ? budowa ścieżek rowerowych też nie ? budowa piętrowego garażu też nie ? Problem jest taki że mało ludzi bywa na takich spotkaniach i powtarzane są plotki

#7 ~derty~

~derty~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:36:12

Niestety pasażów przez likwidację połączenia kolejowego przejął pks i prywatny przewoźnik wiec sprawa jest nieopłacalna za 5 zł od pasażera kolej sie nie utrzyma na trasie rypin-brodnica. Trzeba było o tym myśleć jak likwidowali połączenie a nie po 20 latach budzicie się. Przyjmuje to jako marny dowcip.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:03:07

Łżesz jak przysłowiowa bura suka bo ja byłem na tym spotkaniu , siedziałem dość blisko ekipy w której był Janusz i słyszałem o czym rozmawiali I wiem kto miał jakie wizje , czy pomysł podpięcia strefy ekonomicznej do kolei to też nie jego pomysł ? budowa ścieżek rowerowych też nie ? budowa piętrowego garażu też nie ? Problem jest taki że mało ludzi bywa na takich spotkaniach i powtarzane są plotk

... wizje to masz hejterze bis kafelkarzu nie z tej ziemi, jak to u 'osobniki' z problemami psychicznymi - "ponadprzeciętne". Tylko rozumu ci brak, wiedzy, wykształcenia, kultury i tej swojej "cywilnej odwagi", którą tak podkreślasz też. Taki odważny a smrodzisz zza węgła :( Znajdź sobie jakieś zajęcie i zamiast roztaczać swój "urok" i te wizje na forum np. zacznij pracować, co?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:03:46

Nie do końca się nie opłaca bo przewozy regionalne są pod ręką marszałka i to on ustala czy się opłaca czy nie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:07:24

Łżesz jak przysłowiowa bura suka bo ja byłem na tym spotkaniu , siedziałem dość blisko ekipy w której był Janusz i słyszałem o czym rozmawiali I wiem kto miał jakie wizje , czy pomysł podpięcia strefy ekonomicznej do kolei to też nie jego pomysł ? budowa ścieżek rowerowych też nie ? budowa piętrowego garażu też nie ? Problem jest taki że mało ludzi bywa na takich spotkaniach i powtarzane są plotki

to nie było w tym czasie jeleniu był to czas przed wyborami . Chciałeś się sobie sam podlizać zdunek ale ci się nie udało wiesz z kto to mówił tobie ale będziesz palił teraz głupa ( nie musisz bo nim jesteś),że to twój pomysł ale w rzeczywistości tobie obcy ,a wręcz ukradziony.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:11:46

... wizje to masz hejterze bis kafelkarzu nie z tej ziemi, jak to u 'osobniki' z problemami psychicznymi - "ponadprzeciętne". Tylko rozumu ci brak, wiedzy, wykształcenia, kultury i tej swojej "cywilnej odwagi", którą tak podkreślasz też. Taki odważny a smrodzisz zza węgła :( Znajdź sobie jakieś zajęcie i zamiast roztaczać swój "urok" i te wizje na forum np. zacznij pracować, co?

Teraz to już nawet śmieszny nie jesteś soyer , wszyscy wiemy jakim jesteś manipulantem i co potrafisz

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:17:59

:D wystarczy uderzyć w stół .....a  dyżurny glazurnik, który " tu nie bywa" od razu reaguje ..... dureń?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:18:45

to nie było w tym czasie jeleniu był była mowa czas przed wyborami . Chciałeś się sobie sam podlizać zdunek ale ci się nie udało wiesz z kto to mówił tobie ale będziesz palił teraz głupa ( nie musisz bo nim jesteś),że to twój pomysł ale w rzeczywistości tobie obcy ,a wręcz ukradziony.

Nie wiem co się czepiasz nawet jeśli jest tak jak twierdzisz w co ja raczej nie wierzę bo o tym była mowa już podczas poprzednich wyborów to i tak dobrze ze strony glazurnika że dalej to popiera bo wiele osób pracuje w Brodnicy i obelgi nic nie pomogą

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:20:10

:D wystarczy uderzyć w stół .....a dyżurny glazurnik, który " tu nie bywa" od razu reaguje ..... dureń?

soyer dla ciebie wszyscy tu to bis glazurnik

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:35:48

soyer dla ciebie wszyscy tu to bis glazurnik

Nie śliń się już. Jesteś rypińskim wielonickowym TROLLEM glazurniku. To już nie jest tajemnica tylko soyerka. Twoje wypłuczyny daje się rozpoznać bez trudu, niezależnie od tego kogo akurat udajesz. Takie osoby na forach nazywane są mendami internetowymi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 23:09:34

Nie wiem co się czepiasz nawet jeśli jest tak jak twierdzisz w co ja raczej nie wierzę bo o tym była mowa już podczas poprzednich wyborów to i tak dobrze ze strony glazurnika że dalej to popiera bo wiele osób pracuje w Brodnicy i obelgi nic nie pomogą

słowo jeleń nie jest obelga no ale przy twoim intelekcie widac ,że tak!b coż wiec sie gniewaj!!! :)

#17 jak330

jak330

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 16:23:53

Nieważne czyj to był pomysł, tylko by do naszego miasta wróciła kolej. Według mnie jest to opłacalne. Jak pisałem na początku, prędkosć maksymalna na odcinku Brodnica-Rypin to 80 km/h. Autobusy Rypin-Brodnica tyle nie jadą. Czas przejazdu koleją byłby atrakcyjniejszy. przy cenie odrobinę niższej niż busiarze, pociąg byłby dobrą alternatywą dla podróżnych. Między Rypinem a Brodnicą jeździ tyle osób, że na brak popytu narzekać nie można. Poza tym w sezonie wakacyjnym dobre skomunikowanie w Laskowicach np. z pociągiem regio do Gdańska stanowiłoby konkurencję dla autobusu (jeździ w pt i nd). Myślę, że mogło to by być opłacalne. Niestety naszego marszałka nie interesuje kolej w Rypinie ani Brodnicy, tylko w Bydgoszczy i  Toruniu.

Użytkownik jak330 edytował ten post 20 styczeń 2015 - 16:26:12

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 16:59:31

Chyba łeb was boli......bzdurny temat....kolej w Rypinie ??? Hahahahaha, chyba muchy i tlen będą wozić :D

Bus zatrzymuje się w kilku miejscach w Brodnicy, ciekawe kto będzie z buta dawał taki kawał z dworca do do centrum  ???

Proponuję fantastom aby puzelki zaczęli układać jak nie mają się czym zająć :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 17:00:38

Nieważne czyj to był pomysł, tylko by do naszego miasta wróciła kolej. Według mnie jest to opłacalne. Jak pisałem na początku, prędkosć maksymalna na odcinku Brodnica-Rypin to 80 km/h. Autobusy Rypin-Brodnica tyle nie jadą. Czas przejazdu koleją byłby atrakcyjniejszy. przy cenie odrobinę niższej niż busiarze, pociąg byłby dobrą alternatywą dla podróżnych. Między Rypinem a Brodnicą jeździ tyle osób, że na brak popytu narzekać nie można. Poza tym w sezonie wakacyjnym dobre skomunikowanie w Laskowicach np. z pociągiem regio do Gdańska stanowiłoby konkurencję dla autobusu (jeździ w pt i nd). Myślę, że mogło to by być opłacalne. Niestety naszego marszałka nie interesuje kolej w Rypinie ani Brodnicy, tylko w Bydgoszczy i  Toruniu.

No nie do końca masz rację bo ja wiem z pewnych źródeł że taki pomysł był przedstawiany marszałkowi i nie jest on do końca stracony , nie wszyscy w Rypinie zajmują się tylko plotkami są i tacy którym leży na sercu dobro tego miasta 

#20 jak330

jak330

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 16:17:51

Chyba łeb was boli......bzdurny temat....kolej w Rypinie ??? Hahahahaha, chyba muchy i tlen będą wozić :D

Bus zatrzymuje się w kilku miejscach w Brodnicy, ciekawe kto będzie z buta dawał taki kawał z dworca do do centrum  ???

Proponuję fantastom aby puzelki zaczęli układać jak nie mają się czym zająć :)

A Laskowice? Wieś 200 mieszkańców, a kolej jest! Jabłonowo - malutkie miasteczko, a kolej jest!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolej, Rypin, Rypin-Brodnica, Kolej w Rypinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych