Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kobieca twarz SLD - Danuta Brzoskowska!

ludzie

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 14:51:48

Czy ta twarz kobieca znowu będzie na plakatach miała 30 lat?

a widziałeś panią Danke kiedykolwiek na żywo?bo ja widziałam ona na plakatach wygłąda tak jak w rzeczywistości.lepiej popatrz sam w lustro -co boli?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 15:14:16

Co to za uwagi o urodzie, nieaktualnych fotkach itp.? Czy panów burmistrzów z G-D czy z Kowalewa ktoś za wygląd rozlicza?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 17:30:41

To bardzo dobry kandydat

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 19:34:02

To bardzo dobry kandydat

To wspaniała i bardzo kompetentna osoba ! Jest wzorem którym reszta powinna brać za wzór :)

#25 obcy1@autograf.pl

obcy1@autograf.pl

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 425 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 10:32:44

I tu się z Tobą zgadzam!!! :) :)

#26 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 13:14:13

POTWIERDZAM  JEJ FACHOWOŚĆ LEKARSKĄ I SPOŁECZNĄ .

#27 ~fotograf~

~fotograf~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 13:49:44

kiedy będą reklamy - zdjęcia kandydatek ?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 17:07:13

PANI DANKA JEST NAJBARDZIEJ UCZCIWĄ I WIARYGODNĄ KOBIETĄ JAKĄ ZNAM,WSPANIAŁYM LEKARZEM.POTRZEBA NAM TAKICH LUDZI .MA PANI MOJE PEŁNE POPARCIE I MOJEJ RODZINY.

I takich ludzi nam potrzeba. DZIĘKUJEMY !!!!!!!

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:31:33

To wspaniała i bardzo kompetentna osoba ! Jest wzorem którym reszta powinna brać za wzór :)

A ja wolałabym, żeby p. Brzoskowska poświeciła się całkowicie dla pacjentów i wręcz nie zajmowała się polityką! Chętniej kierowała swych pacjentów na badania lekarskie, bo czyni to bardzo "oszczędnie"!

Czy...wspaniała i żeby reszta powinna brać za wzór? ...tego bym nie powiedziała! Proszę zanadto jej zalet nie gloryfikować, bo to może prowokować do wyrażania zgoła innych ocen.

#30 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:16:24

Co do lekarzy, to ilu pacjentów tyle opinii. jednemu pomoże, to jest ok - innemu nie to już zły. Co do badań, to nie wina lekarzy, tylko całego systemu, który na pacjenta wyznacza...mniej niż na podstawowe badania

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:03:19

A ja wolałabym, żeby p. Brzoskowska poświeciła się całkowicie dla pacjentów i wręcz nie zajmowała się polityką! Chętniej kierowała swych pacjentów na badania lekarskie, bo czyni to bardzo "oszczędnie"!

Czy...wspaniała i żeby reszta powinna brać za wzór? ...tego bym nie powiedziała! Proszę zanadto jej zalet nie gloryfikować, bo to może prowokować do wyrażania zgoła innych ocen.

A ja się cieszę że pani Danka godzi pracę zawodową z samorządową ponieważ jest bardzo inteligentną i mądrą osobą  , jej praca przynosi wiele dobrego dla naszego powiatu  !

#32 ~Cwaniak z PKSu~

~Cwaniak z PKSu~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:42:40

Zrozumcie, że wasz czerwony autobus już odjechał. 

#33 ~LONGIN~

~LONGIN~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 21:27:51

np.co? dziurawe drogi.Zero kontaktu z wyborcami(może w pracy w Ośrodku Zdrowia w Zbójnie)Taka jest prawda.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 12:02:04

czerwony autobus dopiero przyjedzie...ale zgadzam się, że będą takie które odjadą w niebyt

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 13:12:14

Do czerwonych:

"Hej, czy nie wiecie, nie wasza władza na świecie 

Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie."

:P 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:03:59

Zrozumcie, że wasz czerwony autobus już odjechał. 

a twój nigdy nie przyjedzie... to się nazywa porażka 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 10:17:20

przyjedzie, przyjedzie, spokojnie

#38 ~Fryzjerka~

~Fryzjerka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 11:07:47

Pani Brzoskowska widziana z bliska to bardzo ładna, dobrze prezentująca się kobieta. Dojrzała, mimo to wizerunkowo bije na głowę znacznie młodsze panie zajmujace sie na naszym terenie polityką :) O panach nie wspominając!

No, może trochę fryzurę bym jej unowocześniła, dodała energii i wyrazistości.

Nie wiem natomiast, kto wpadł na pomysł, żeby na plakaty wyborcze do PE dac taką nie inną fotografie portretową. Fatalny kolor żakietu, a jeszcze gorszy krój dekoltu. Dodaje wizualnie ciała i wieku. Jakiś taki babciowy wizerunek powstał. Szkoda, zmarnowany potencjał... Wygląda na to, że nawet polityk na szczeblu lokalnym powinien korzystać z porad profesjonalistów. Co kandydatce szczerze polecam, mając nadzieję, że nie zaprzestanie starań o mandat - do PE czy do samorządu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ludzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych