Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Vice~

~Vice~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:18:09

I w taki sposób Tadeusz mianował nowego następce :) , Krzysztof wice burmistrz zrobił swoje przez 4 lata ( robił co mu kazali) a teraz do odstawki. Tak to jest jak się nie ma charakteru - Krzysiu trzymaj się, nie będzie tak źle poza radą miasta i urzędem  :)

#2 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:55:30

To, że ktoś jest z platformy nie znaczy, że kradnie i oszukuje nie należy wszystkich wrzucać do jednego kotła. Życzę Pawłowi Knapikowi wygrania wyborów bo jest osobą w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie by jeszcze bardziej rozruszać miasto na wyższy poziom rozwoju gospodarczego i turystycznego.

#3 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 15:28:51

Teraz wiadomo kto jest kto Burmistrz w PO

#4 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 18:05:36

No wreszcie odpowiedni kandydat na to miejsce. Dobre pomysły + poparcie Pana Pogody, to dobrze rokuje. Już mam na kogo głosować, a miałem nie iść na wybory.

#5 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:07:23

W końcu. Świetny początek i świetni, doświadczeni ludzie. Chcemy takiego burmistrza jak Paweł Knapik!

#6 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:12:00

Super. Potrzebujemy takich doświadczonych polityków.

#7 ~A. W.~

~A. W.~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:14:10

Czekamy na konstruktywną zmianę burmistrza na człowieka z nową wizją - Panie Knapik, ma Pan największą szansę na wygraną.

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 19:53:10

Zdecydowany człowiek o dobrym wyczuciu w polityce. Do dzieła!

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:40:16

Panie Pawle, dziękujemy za pomoc w sprawie wykupów przy S5. Pana reakcja spowodowała lawinę, która umożliwiła wielu osobom otrzymanie uczciwego odszkodowania za swoje domy i pola. Był Pan jedyną osobą ze Świecia, która się za nami wstawiła i to skutecznie. Ma Pan nasze poparcie.

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:38:06

Witam,

Odnośnie węzła S5 jak najbardziej świetna idea, ale mam pytanie jakie realną decyzyjność może mieć gmina, wypadku kiedy inwestycja jest w trakcie, wszelkie projekty budowlane i wykonawcze uzgodnione. Koszt węzła jest na tyle duży że stanowiłby połowę rocznego budżetu miasta, dodatkowo jeśli miałaby to być inwestycja osobna, tzn. nie w ramach istniejącej budowy, to powstać może za 10 lat.

#11 piotr2

piotr2

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:16:52

Nie znam człowieka, a obietnic wyborczych mam pełną szafę i nie mam zamiaru dostawiać drugiej.

Proste pytanko, bo się pogubiłem. Kogo w końcu popiera nasz wieloletni urzędujący?

Ja zagłosuję na sprawdzonego społecznika z Razem dla Świecia, który moim zdaniem, nie jest uwikłany w obecne układy i potrafi zdobyć kasę na to, co nam potrzebne.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:26:09

Przez chwilę chciałem zagłosować na Knapika ale widze że jest z PO to sobie daruję

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych