Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KLUB "PIEKIEŁKO" CZARNE

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ANA~

~ANA~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 19:58:17

Jakie macie opinie na temat Klubu "PIEKIEŁKO"? Czy warto się tam wybrać?kto jest właścicielem?
Pozdrawiam wszystkich udzielających się na forum:)

#2 ~slawek~

~slawek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:15:45

warto a wlascicel jesk kul krystian

#3 Kamillo98

Kamillo98

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2013 - 15:29:40

Warto sie tam wybrać. !

#4 ~chujnia~

~chujnia~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 15:54:40

gówno jak ch*** . taka sama wiocha jak na krzyzowkach ..poza tym zimno jak na dworzu..a w ubikacjach to juz wgl <żal>

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 15:59:11

nie jest źle ale z tym że zimno to fakt

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 17:21:04

poza tym że wpusczaja dzieci z 1 gimnazjum to spocZi :) nara gimbusom.

#7 ~pytalala24~

~pytalala24~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 17:41:31

Byłam i mi jest fajnie polecam miejsce ^_^ A co gimbusów to nie jestem pewna, pewnie ktoś był tylko przez Piekiełkiem a do środka nie wszedł i dlatego taką opinie sączy <śmiech>

#8 ~Nie~

~Nie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 17:43:04

Beznadziejnie, naprawdę - odradzam z całego serca. Strasznie zdzierają kasę w barze, bilet za wstęp zazwyczaj mega drogi. Można spotkać ludzi z UWAGA ! 6 klasy podstawowej !!!!!!! Łazienki ŻENADA, Dj - ŻENADA, Straaaasznie zimno. Mało ??- zo 2 osoba chodzi naćpana... ODRADZAM !

#9 ~Nie~

~Nie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 17:45:24

Byłam i mi jest fajnie polecam miejsce ^_^  A co gimbusów to nie jestem pewna, pewnie ktoś był tylko przez Piekiełkiem a do środka nie wszedł i dlatego taką opinie sączy <śmiech>

- wierz mi, widziałam ich w środku przy barze :0 ludzie z 6 podstawówki i 1 gim.

#10 ~go to go~

~go to go~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 22:30:55

byłem,zimno,gimnazjum,nie warto.marna imitacja dyskoteki.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 00:32:45

ogolnie fajnie , ale bilety na takie warunki powinny być tańsze chociaż te 10 zł bo 15 to lekka przesada no , zimno ogolnie tam i stan łazieniek pozostawia wiele do życzenia .

#12 ~klubowicz~

~klubowicz~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 18:49:47

ha ha przez przypadek trafiłem na te forum bardzo dobrze że ktoś założył taki temat tylko temat powinien być rozserzony o wszystkie kluby z okolicy. Miałem przyjemność być w tym klubie jako kierowca i sobie popatrzyłem bilety jak wszędzie ceny normalne pewnie za 15 zł ktoś trafił na tzw. połowinki czy coś takiego za moich czasów się takich nie robiło ale to dobrze że młodzioeż u mnie się bawić !. byłem w tym klubie kilka lat temu jak nie kilkanaście teraz to się zmieniło na ogromny plus sala mała ale jak na te warunki bardzo przyjemna ceny w barze moi drodzy normalne jak na dyskoteki dużo bym zmienił ale nie ja jestem od zmian a odnośnie młodzieży to już nie wina klubów tylko samej młodzieży he komuś przeszakadza że ktoś jest naćpany ?? a w pierwszym szeregu z palikotem krzyczy zalegalizwoać he to śmiech mnie ogarnia to tylko świadczy o tych co tak chcodzą wszędzie oni są. odnośnie łazienek widziałem nie jest tak źle chociaż mogło być lepiej ale tu też zależy od ludzi byłem widziałem pewien pan sikał obok pisuaru ale to też świadczy o tym panie a nie klubie !! byłem w takim klubie w świedziebni tam ktoś żygał przy mnie na podłoge i było dobrze :/ nie podoba mi się to ale co zrobić odnośnie łazienek można rzec jedno jakie społeczeństwo takie łazienki w sambie i w piekiełku i świedziebni to samo ludzie widocznie nie wyżyci i tak brudzą. Dj młody gra fajnie widać jak ludzie sie bawią musiałem czekać do rana za swoimi aż zechce im się wrócić troche zmarzłem ale co się dziwić jak minus 15 na dworzu wszędzie zimno było ale nie przesadzajmy nie jak na dworzu :/ bo to kłamstwo jak byłem w sambie i było nie zadużo ludzi to ja tam zmarzłem dopiero poszedłem na gore w namiocie na loże i jak bym dłużej posiedział to bym się zatruł spalinami z nagrzewnic to jest fajne widzialiście tam jak skaczą naćpani ?? he w krzyzówkach nie byłem wiec się nie wypowiadam do koziego rogu nie jadę bo się nasluchałem różbych rzeczy i aż strach jechać .... no a milion to inna liga spęd masówka i nawet sie nie można pobawić...

#13 ~Koleś005~

~Koleś005~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 19:23:12

Dobrze jest , ceny w barze sa takie jak wszedzie , Dj bardzo mi sie podobał :D Co do toalet to popieram tego wyzej jacy ludzie takie toalety :P

#14 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 21:38:38

Bardzo fajny klub polecam :P

#15 ~Jula:)~

~Jula:)~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 22:39:26

Ja byłam kilka razy i mi się podobało fajna muzyka :)
nie jest tak zimno nie przesadzajcie :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 08:09:31

ja jestem za tym żeby ceny biletów były wszędzie droższe , tak około 100 zł, ja i tak bym chodził i tak , za to mniej by się zeszło hołoty, dziwi mnie to jak wy się spieracie że 15 za dużo 10 akurat ITP co za różnica ile wstęp?, czy naprawde taka bieda JEST W KRAJU?

#17 ~Monik~

~Monik~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 17:09:13

byłam raz i w sumie fajnie. mały klub, ale dobra muza ; d

#18 ~miska~

~miska~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:24:21

W Czarnem h** nocuje

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:44:46

W Czarnem h** nocuje

No, no nie pozwalaj sobie za dużo, a wiesz kto tam jeszcze od czasu do czasu nocuje?

#20 ~;;~

~;;~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 15:37:12

Widze że zaraz temat wejdzie na czysto polityczny :/ he he ale to może i dobrze promocja klub.... KUBA .... stara chatka :D ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych