Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Klimatyzacja napełnianie

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 06:25:06

Witam. Mam zapytanie a może i komuś oprócz mnie się info przyda.Gdzie w Rio najlepiej napełnić i odgrzybić klimatyzacje w aucie . Gdzie usługa wykonywana jest solidnie ,jakie są koszta nabicia , ile kosztuję usunięcie ewentualnej nieszczelności układu . Może robiliście to poza Rypinem w lepszej cenie . Proszę o opinie bo szczerze to nie wiem gdzie się udać.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 06:44:36

Witam. Mam zapytanie a może i komuś oprócz mnie się info przyda.Gdzie w Rio najlepiej napełnić i odgrzybić klimatyzacje w aucie . Gdzie usługa wykonywana jest solidnie ,jakie są koszta nabicia , ile kosztuję usunięcie ewentualnej nieszczelności układu . Może robiliście to poza Rypinem w lepszej cenie . Proszę o opinie bo szczerze to nie wiem gdzie się udać.

Napełnienie to pikuś zrobi każdy większy warsztat samochodowy ceny porównywalne, co do odgrzybiania,to powinno byś ozonowanie.W Rypinie z tego co wiem to nie robi nikt :( żadne psikanie płynem po wlotach nic nie daje ,może tylko stratę kasy. :rolleyes:

#3 ~szofer~

~szofer~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 08:18:35

ja byłem u Zdzisława Pesty na Lisinach. Odgrzybianie ozonem wnętrza oraz specjalnym płynem i to nie w kanały nawiewów tylko na parownik-tam gdzie jest siedlisko grzybów. Ponadto wymiana freonu i wymiana oleju w układzie klimatyzacji. Cena przystępna i usługa wykonana profesjonalnie. Polecam szczerze :)

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 10:15:35

ja byłem u Zdzisława Pesty na Lisinach. Odgrzybianie ozonem wnętrza oraz specjalnym płynem i to nie w kanały nawiewów tylko na parownik-tam gdzie jest siedlisko grzybów. Ponadto wymiana freonu i wymiana oleju w układzie klimatyzacji. Cena przystępna i usługa wykonana profesjonalnie. Polecam szczerze :)

jak to wyglada cenowo kolego?

#5 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 11:24:15

Brodnica ok 100-120zł z odgrzybianiem

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 12:00:42

u kogo? jestem zainteresowany.Jakie sa ceny w rypinie, tak dla porównania?

#7 ~szofer~

~szofer~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 13:10:05

taaa z połową freonu w układzie i bez wymiany oleju....powodzenia !!!

#8 ~caused nsticu~

~caused nsticu~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 13:18:59

ku*** ktos tu napisze cos konkretnego czy jak przekupki na rynku bedziecie wymieniac swoje racje?

#9 ~szofer~

~szofer~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 13:27:49

ku*** ktos tu napisze cos konkretnego czy jak przekupki na rynku bedziecie wymieniac swoje racje?

ty to baran jesteś i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... takim wpisem na idiotę wyszedłeś :D

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 13:45:18

ty to baran jesteś i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... takim wpisem na idiotę wyszedłeś :D

ty to jestes dopiero baran skoro za szofera robisz bo nic innego nie potrafisz :)

#11 ~szofer~

~szofer~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 14:02:16

ty to jestes dopiero baran skoro za szofera robisz bo nic innego nie potrafisz :)

no widzę, że idiotów nam nie brakuje :D

#12 ~aqwe~

~aqwe~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 16:02:00

Nie żaden większy warsztat tylko lepiej pojechać do specjalisty od chłodnictwa bo ludziska pokupywali sobie "maszynki" do napełniania i świadczą usługi napełniania klimy nie majac wiekszego pojecia o tym co robia poprostu wyczuli łatwy dodatkowy zarobek często nawet mogą uszkodzić. Kumplowi w serwisie fiata uszkodzili klime pewnie zaduzo srodka napakowali i po klimie a koszt naprawy spory był

#13 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 22:04:51

Hey . Czyli co wynika z tego ze w Rypinie to pewnie nie bardzo temat ogarnę ? Ja mam klimatrona firmy DIAVIA . Jest dokładana auto seryjnie nie miało klimy . Działa ok. Tylko nie wiem gdzie mi to ogarną wyczyszczą powiedzą szukam dobrej usługi . Podajcie konkretne ceny . Z tym Ozonem to fakt te płyny nic nie dają sam to robiłem i kicha efekt na 1mce.

Ps. To temat bez obelg chcecie sobie ubliżać to założę wam specjalny temat. Pytam o opinie każdego z was dyskusja ok ale na poziomie .Pozdr

#14 ~kodek~

~kodek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 09:23:43

tylko nie Pesta z Lisin, wiele mądruje a robotę partaczy

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:22:52

konkurencja nie spi..

#16 ~aqw~

~aqw~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:48:37

konkurencja nie spi..

NIe spi i pózniej powstaje mase partaczy którzy kupia sobie urzadzenie do napełniania nie majac pojecia o klimatyzacjach i zaczynaja napełniac klimy. Czesto zdaza sie ze nawet nie wiedza ile srodka chlodniczego wchodzi dio danej klimy i napelniaja ile wlezie a pozniej klima robi wysiadke.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 13:54:41

NIe spi i pózniej powstaje mase partaczy którzy kupia sobie urzadzenie do napełniania nie majac pojecia o klimatyzacjach i zaczynaja napełniac klimy. Czesto zdaza sie ze nawet nie wiedza ile srodka chlodniczego wchodzi dio danej klimy i napelniaja ile wlezie a pozniej klima robi wysiadke.

No to jak z tym ozonowaniem, bo u mnie samochód dosłownie śmierdzi ,a te płyny kupione na stacji paliw to nic nie daja.Proszę napiszcie gdzie i za ile zrobią w Rypinie usługę ozonowania wnętrza samochodu ? :unsure:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 14:04:52

No to jak z tym ozonowaniem, bo u mnie samochód dosłownie śmierdzi ,a te płyny kupione na stacji paliw to nic nie daja.Proszę napiszcie gdzie i za ile zrobią w Rypinie usługę ozonowania wnętrza samochodu ? :unsure:

Pozer - KLIME ma a telefonu to już chyba nie no i na paliwko też Cię Gościu nie stać.

Chcesz wiedzieć to rusz te swoje 4 litery, użyj języka za przewodnika. :P

#19 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 14:19:09

Skrwilno - Zieliński na ul 22 lipca, chyba ok 200zł

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 15:02:15

Pozer - KLIME ma a telefonu to już chyba nie no i na paliwko też Cię Gościu nie stać.

Chcesz wiedzieć to rusz te swoje 4 litery, użyj języka za przewodnika. :P

Pier.dolnij się w ten głupi łeb i nie odpisuj na posty bez sensu, a może nie chlaj już więcej :o

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych