Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

281 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Fvc~

~Fvc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:10:30

To samo jest w aldi. Ceny poprzekladane nie pod tymi towarami co trzeba. Balagan.

#2 ~Fvc~

~Fvc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:10:39

To samo jest w aldi. Ceny poprzekladane nie pod tymi towarami co trzeba. Balagan.

#3 ~Fvc~

~Fvc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:10:52

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:01:38

Zgadzam się z przedmowca ceny nie na miejscu nie za wsze zgadzają się z paragonem

#5 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:02:07

Zgadzam się z przedmowca ceny nie na miejscu nie za wsze zgadzają się z paragonem

#6 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:08:41

Notorycznie ceny nie zgadzają się z paragonami, pracownicy niekompetentni, wmawiają ludziom bzdury, bałagan, brak organizacji pracy.

#7 ~Mao~

~Mao~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:16:10

Ale jak babcia nie zaplaci za batonika to złodziejka!

#8 ~Neo~

~Neo~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:17:13

Kazda taka sprawa jest zlodziejstwem.

#9 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:31:23

Łosoś. Przecież to proste woda odparowala i tyle. Powinni najpierw sprawdzić ile jest wody w danym produkcie.

#10 ~Woda~

~Woda~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:36:24

A mnie nie uwzgledniliscie. Widzieliście ile jest np krwi w mięsie a fu...

#11 ~Lazania~

~Lazania~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:43:33

Podobnie jak w pewnej hurtowni rybnej w Pucku, rybę się płucze tuż przed ważeniem, zysk dzienny na samym oszustwie kilka tysięcy.
I co za deb*** uważa że z zafoliowanej ryby paruje woda ?

#12 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:47:04

A w mielonym czy innym na dnie opakowania jest gąbka. I znów waga zawyzona. Ostatnio w schabowych z biedronki była. I tak oszukują biednych szaraczkow.

#13 ~Pit~

~Pit~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:47:39

Zważcie sobie mięso np schab :) pakowany próżniowo.po pierwsze to nie jest schab tylko schab ze smalcem (sloniną) po drugie zawsze ale to zawsze jest niedowazony.

#14 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:58:58

Zgadzam się ze w sklepach Biedronka są nieprawidłowości 5 lutego kupowałem karmę 5 kg Puffi gla psa była cena przy karmie jak wezmę 2 worki to zapłacę za kazdy worek 9.99 zł łącznie 19.98 za 2 worki a przy kasie zapłaciłem 13.49zl za kazdy worek łącznie 26.98 zgłosiłem reklamację na infolinii Biedronka i stwierdzili że cena prawidłowo naliczona 13.49 a 2 worki to 26.98 bo w tym dniu promocja nie obowiązywała a cena przy produkcie widniał 9.99 a 2 worki 26.98 więc dla Biedronki nie jest istotne jaka cena widnieje przy produkcie. Chciałem kupić masło 3 kostki w cenie 2 mleczna dolina wziąłem to masło a Pani przy kasie mi mówi że zapłacę normalnie za masło bez promocji a ja mówię czemu bo tak wchodzi na kasę jak bym nie wiedział to znów bym zapłacił drożej zgłosiłem na infolinię i odpisali że wina systemu......

#15 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:03:15

Najgorsza biedronka jaka widziałem jest w Szczytnie przy dworcu PKS. Takiego syfu nie widzieliście, podłogi umazane,cen nigdy nie ma, towar porozrzucany i całymi dniami palety z towarem wszędzie że przejść nie można.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:07:19

Waga tego produktu jest legalizowana raz możesz dostać 118gram a następnym razem 130gram wtedy też pójdziesz do kierownika że dostałeś o 5 gram za dużo.

#17 ~Nik~

~Nik~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:17:22

Coś za coś.Chcecie tanio to macie.Nie szanujcie małych Polskich sklepów to jedzcie g....o

#18 ~Krzyś~

~Krzyś~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:17:38

@Basia ta gąbka o której piszesz w mięsie mielonym, to absorber. Musi tam być, bo mięśnie mają dużą zawartość wody. Każdy producent daje taką gąbkę (absorber), do konfekcjonowanego (pakowanego) mięsa. W przeciwnym wypadku po kilku godzinach w warunkach grawitacji ziemskiej ze zmielonych mięśni lub ich kawałków oddzieliłaby się widoczna woda. Absorber to bardzo lekka gąbka, która ma wchłonąć tę wodę, która w momencie pakowania była w mięsie. Poza tym absorber nie jest wliczany do wagi netto.

#19 ~mf~

~mf~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:42:55

ale skoro najlatwiej zwalic wine na niby kiepska wage to przeciez dla pirownania mozna zwazyc inne produkty maslo cukier. male opakowanie drożdzczy i bedzie wiadomo czy waga zla czy na lososiuktos kantuje bo oczywiscie jedno opa. to mala roznica ale kiedy bedzie 1000 tych opakowan to wszystko ulega zmianie . Wiadomo tugram tam dwa i jak za komuny .tona sprzedanych niewytarowanych torebek papierowych o pojemnosci 2 kg z rodzynkami daje kilka kg ceny rodzynek na plusie .i wiadomo juz skad i jak kiedys zarabiamy panie w handlu a dzis z czego firmy robia promocje

#20 ~mf~

~mf~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:43:23

ale skoro najlatwiej zwalic wine na niby kiepska wage to przeciez dla pirownania mozna zwazyc inne produkty maslo cukier. male opakowanie drożdzczy i bedzie wiadomo czy waga zla czy na lososiuktos kantuje bo oczywiscie jedno opa. to mala roznica ale kiedy bedzie 1000 tych opakowan to wszystko ulega zmianie . Wiadomo tugram tam dwa i jak za komuny .tona sprzedanych niewytarowanych torebek papierowych o pojemnosci 2 kg z rodzynkami daje kilka kg ceny rodzynek na plusie .i wiadomo juz skad i jak kiedys zarabiamy panie w handlu a dzis z czego firmy robia promocje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych