Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Kierowcy MZK GRUDZIĄDZ

MZK

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 10:40:40

wymuszanie na szosie toruńskiej za to jest na porządku dziennym. Wczoraj... przede mną autobus (linii nie podaję bo i tak to nic nie da)  zjezdza do zatoczki w odległości ok 100m za mną pustka ale pan chamsko bez kierunku wjezdza mi prawie pod koła. ostre hamowanie bo nic innego nie zostało.  nie mogl poczekać 3 sekundy ???? no tak panisko w wiekim aucie to mysli ze jak mam matiza to wolno mnie zepchnąć z drogi.

#22 ~małolepszy~

~małolepszy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:52:23

Jestem „spóźnialski”. Kilka razy zdarzyło mi się wybiec na autobus w ostatniej chwili. O dziwo za każdym razem kierowca na mnie poczekał. Chyba faktycznie się poprawili.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 22:17:03

Ja mam pytanko dlaczego nie piszecie ,że rozkłady są do du...y jak kierowca ma na kogoś czekać ja na przejazd ma tak mało czasu że na pusto bez zatrzymania na przystankach przyjedzie opóżniony ,,,a tu przychodzi po bilet i tak dalej ...   i wy mówicie o szarpaniu wejdzcie sobie do 12nastki ok 12tej godziny włączcie stoper i jedzcie na strzemięcin i zobaczcie ile ten autobus jest opóżniony to samo się dotyczy MZK ,,,komunikacja powinna być dla ludzi ale chyba Kleczewska o tym nie wie lub nie chce wiedzieć 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MZK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych