Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kiedyś to było LO w Lipnie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:55:35

Każdy z nas pamięta swojego profesora-wychowawcę, gdy przyszło z nią/nim żegnać się po maturze, na uroczystym zakończeniu roku. Ja akurat miałem przez cztery lata wspaniałą Panią Profesor. Jeszcze dzisiaj robi mi się ciepło koło serca... Wspaniałe wspomnienia, których chcą pozbawić tegorocznych maturzystów - wyrodni "wychowawcy". To wyjątkowo haniebna, ostatnia lekcja.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:36:42

Prof. Kiniorski, Wichrowski Zieliński Gawarkiewicz - klasa i prawdziwa inteligencja.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:28:38

oni by nas nie zostawili, mieli honor

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 12:53:02

wtedy swolocz w LO nie uczyla a teraz ?

#5 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:00:41

Każdy z nas pamięta swojego profesora-wychowawcę, gdy przyszło z nią/nim żegnać się po maturze, na uroczystym zakończeniu roku. Ja akurat miałem przez cztery lata wspaniałą Panią Profesor. Jeszcze dzisiaj robi mi się ciepło koło serca... Wspaniałe wspomnienia, których chcą pozbawić tegorocznych maturzystów - wyrodni "wychowawcy". To wyjątkowo haniebna, ostatnia lekcja.

Prof. Kiniorski, Wichrowski Zieliński Gawarkiewicz - klasa i prawdziwa inteligencja.

Skąd ty tak niby wiesz czy by twoi wychowawcy profesorowie z LO którzy już nie żyją gdyby dzisiaj wstali za grobu nie zobaczyli co się dzieje w oświacie przez reformy nie poparli dzisiejszą swołocz w LO? Jak moralnym prawem mierzysz swoją miarą innych?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 21:09:53

A ja na PIS nie zagłosuję bo na nich to wstyd

#7 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 11:26:46

Najlepsza Kadra Profesorska była w latach 50-tych za dyrekcji Pana Profesora Magistra Ludwika Ziemlewicza w starym Liceum.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:38:09

A ja na PIS nie zagłosuję bo na nich to wstyd

Ty zaglosujesz na Koalicje Europejską bo na nich to nie wstyd ale glupota bo co innego mówią a co innego robia. Zabrali kasę z OFE, obniżyli swiadczenie pogrzebowe, wprowadzili wypłatę emerytur po ukonczeniu 67 lat, bezplatne godziny karciane oraz umowy śmieciowe. Jednym słowem wspaniali ci poprzednicy. Ci są przesadzanie rozrzutni lecz z obietnic się wywiązują.

#9 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 10:38:05

Tylko że kiedyś nauczyciel zarabial prawie dwie średnie pensje a teraz marne pieniądze

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 12:18:24

Tylko że kiedyś nauczyciel zarabial prawie dwie średnie pensje a teraz marne pieniądze

To znaczy kiedy tyle zarabiał? Przed wojną to i owszem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych