Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kiedy lampki?

lampki Bożenarodzenie święta

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:12:42

Witam

Kiedy zapalacie światełka przed domem i go jakimiś drobiazgami ustrajacie? Czy w ogóle zakładacie i zapalacie światełka/lampki na dom albo stroik na drzwi?

Niedawno się do Lipna przeprowadziłam i tak w sumie mojej poprzedniej miejscowości dawno domy już były ustrojone a tu tak nigdzie nie widać a uwielbiam ustrajać lampkami dom ale jak widze że nikt nie ma to tak mi głupio;0

Czekam na Wasze odpowiedzi jak Wy robicie:)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 18:27:21

Witam

Kiedy zapalacie światełka przed domem i go jakimiś drobiazgami ustrajacie? Czy w ogóle zakładacie i zapalacie światełka/lampki na dom albo stroik na drzwi?

Niedawno się do Lipna przeprowadziłam i tak w sumie mojej poprzedniej miejscowości dawno domy już były ustrojone a tu tak nigdzie nie widać a uwielbiam ustrajać lampkami dom ale jak widze że nikt nie ma to tak mi głupio;0

Czekam na Wasze odpowiedzi jak Wy robicie:)

w Grudziądzu już od jakiegoś czasu są ładnie udekorowane niektóre domy i mieszkania. Przystrój  swój domek, bądź pierwsza, zobaczysz, że następne dekoracje wyrosną jak grzyby po deszczu :)

#3 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:12:47

A kto za prąd będzie płacił?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:33:44

A kto za prąd będzie płacił?

A kto płaci zawsze? Chyba właściciel posesji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lampki, Bożenarodzenie, święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych